02 AĞUSTOS 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Günün ilk şartlı 1 yarışında ilk şansı verdiğim isim 6-MY TROUBLED. Rakip olarak gördüğüm isimler ise 3-ENESİN ATI, 9-SAADETCİM ve 7-NATIVE FAIR.

2.AYAK: Önde çok yüksek tempolarda seyretmesini beklediğim yarışta, sonlara tutarak gelip kısa sprintiyle işi bitirmesini beklediğim 11-TEMİZKAAN BANKOM.

3.AYAK: İlk yarışını gayet gösterişli bir şekilde kazanan 2-AZMANTOR favorim. Ekürisinin de desteğiyle 1-CEKU ve 6-MY INFINITY rakip gördüğüm isimler.

4.AYAK: Pratik Nevzat eğer ısrarcı bir tempoya girmez ise bugün önde boş kalacak olan 5-TAKIL BERİ‘nin şansını çok yüksek görüyorum ola ki tempo hızlı seyreder o zaman tam mesafesinde start alacak olan 2-VİCDANSIZ ve uzun çimi seven Kafkaslı yavrusu 7-TETİNA sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

5.AYAK: Nurettin Şen’in bizzat hazırladığı ve çalışmalarını çok beğendiğim 1-ALLORA favorim kendi atlarına deklare olan Hışman Çizik idaresindeki 3-BOLT GIRL, çalışmaları tatminkar 9-PRENSES NİLÜFER, 10-QUITO, 4-CONTES ve 6-HOPEFUL sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

6.AYAK: İlk şansı 8-ÖZDOĞA‘ya veriyorum bu isim iki yarış önce açık yarış koşmuş sonraki yarışında ise güzel bir ikincilik yapmıştı favorim. Sonrasında son yarışını kazanan 6-ATLAS ÇİÇEĞİ, henüz beklenen patlamayı yapamamış olsa da bu grupta sessizliğini bozabilecek iki isim var bunlar 7-HAÇIMBABA ve 11-AKSAÇLI, son olarak da son yarışlarını beğendiğim 1-BERBAT ve 2-DOĞANŞAH yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6-3-9-7

2.AYAK: 11

3.AYAK: 2-1-6

4.AYAK: 5-2-7

5.AYAK: 1-3-9-10-4-6

6.AYAK: 8-6-7-11-1-2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Arda

PINARBASILI

Bol şanslar.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x