19 TEMMUZ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

1-AYAK: Kazandığı yarış sonrasında sürdürdüğü formu ile 4-RIGHT OR WRONG Favorimdir.Uzun mesafeli son yarışında bekleneni veremeyen 9-BAMBALERO Kısalan mesafede
H.KARATAŞ tercihi ile en sert rakibi.Kalitesi ile 8-GIFTED AKAY en ufak hatayı affetmez.

2-AYAK: 3 YAŞLI İngilizlerin maiden mücadelesinde ikincilik elde ettiği koşuda sonlara doğru yaptığı ataklarıyla 4-LEONE ORO Favorimdir. maiden mücadelesi olduğu için eksik koşması durumunda yarışı önlerde kabullenecek 2-EMBOAR seri stili ile koşuyu bitirebilir.BURSA’dan gelen 3-FIRKATEYN ile başarılı kum yarışları ile 12-NANİ NANİ sürpriz beklediğim isimler.

3-AYAK: Başarılı yarışlarına bir yenisini daha eklemesini beklediğim son yarışında zor gruptan etkilenen ve yarış içerisindede fazlaca sıkıştırılmayan 1-İNANLIOĞLU Uygun grupta günün en sağlam bankosudur.

4-AYAK: 1200 Metre mesafede koşucalak HİTİT Koşusunda sertleşen raiplerine rağmen İSTANBULDA dereceli yarışlar kazanan 6-BİCİ BİCİ TORUN MACTO gibi sınıf bir safkanın kardeşi olması hasebi ile Favorim.ANKARA’da başarılı yarışlar koşan 2-DEDEMŞAH ve 4-OĞLUM BERAT eksik koşması durumunda devreye girmesini beklediğim isimler.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: NICOMEDIA

Avatar