Ana Sayfa / Tahminler / 19 TEMMUZ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

19 TEMMUZ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

1-AYAK: Kazandığı yarış sonrasında sürdürdüğü formu ile 4-RIGHT OR WRONG Favorimdir.Uzun mesafeli son yarışında bekleneni veremeyen 9-BAMBALERO Kısalan mesafede
H.KARATAŞ tercihi ile en sert rakibi.Kalitesi ile 8-GIFTED AKAY en ufak hatayı affetmez.

2-AYAK: 3 YAŞLI İngilizlerin maiden mücadelesinde ikincilik elde ettiği koşuda sonlara doğru yaptığı ataklarıyla 4-LEONE ORO Favorimdir. maiden mücadelesi olduğu için eksik koşması durumunda yarışı önlerde kabullenecek 2-EMBOAR seri stili ile koşuyu bitirebilir.BURSA'dan gelen 3-FIRKATEYN ile başarılı kum yarışları ile 12-NANİ NANİ sürpriz beklediğim isimler.

3-AYAK: Başarılı yarışlarına bir yenisini daha eklemesini beklediğim son yarışında zor gruptan etkilenen ve yarış içerisindede fazlaca sıkıştırılmayan 1-İNANLIOĞLU Uygun grupta günün en sağlam bankosudur.

4-AYAK: 1200 Metre mesafede koşucalak HİTİT Koşusunda sertleşen raiplerine rağmen İSTANBULDA dereceli yarışlar kazanan 6-BİCİ BİCİ TORUN MACTO gibi sınıf bir safkanın kardeşi olması hasebi ile Favorim.ANKARA'da başarılı yarışlar koşan 2-DEDEMŞAH ve 4-OĞLUM BERAT eksik koşması durumunda devreye girmesini beklediğim isimler.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: NICOMEDIA

Avatar