19 Temmuz Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son koşusunda mesafenin kısa olmasına rağmen grubun en gerisinden gelip üçüncülüğe sarkan 1-MİYAZAKİ bugün bir nebze daha uzayan mesafede eğerki fazla bekleme yapmaz ise rakiplerini fotoda avlayabilir favorim.Aksi durum olursa 9-BAMBALERO öncelikli değerlendirilecek isimdir.4-RIGHT OR WRONG ve 8-GIFTED AKAY sonraki ihtimaller.

2.AYAK : Gördüğü koşular neticesinde yeterli seviyeye ulaştığını düşündüğüm 2-EMBOAR öne düşüp yeterli avansı alırsa kazanır.Ben birazda riske edip tek yazıyorum.

3.AYAK : Gruptan üstün duruşuyla 1- İNANLI OĞLU fotoya uzanan isim olur.

4.AYAK : 2 startınıda uzak ara kazanan 6-BİCİ BİCİ pisti yadırgamaz ise kazanır.Aksi halde 7-DELTA DART devreye girecek ilk isim.4-OĞLUM BERAT ve 2-DEDEMŞAH şans verdiğim diğer safkanlar.3-KIZILOK sürpriz.4-SHREDDER ve 1-CLERICUZIO sonraki ihtimaller.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
tahir fırat

ah be ramazan ikinci ayağı sana guvendim cok ıyı yorum yapıyosun ama burda nasıl yanıldın :(

Ramazan Yılmaz

Tahir bey ilk etapta 2 ve 4 nolu atların ikisinide şablona eklemiştim ancak bütçeyi zorlamamak için 4ü elemek zorunda kaldım keşke belirtseymişim üzgünüm.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x