Ana Sayfa / Tahminler / 19 TEMMUZ 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

19 TEMMUZ 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Oldukça Zor Ankara programında Takipçilerimize Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Son koşusunu çok kolay bir görüntü içerisinde kazanan 4 TALİA HANIM bugün ön planda tuttuğum isim olup, Form grafiği olarak çok üst seviyede olan kilosuna rağmen 2 MİSTER TİCKER ve Son koşusunu kazanırken bu rakipleri içerisinde oldukça şanslı olduğunu düşündüğüm boş kilosuyla 8 STRİKE HARD  arasında bir yarış bekliyorum.

2.AYAK : Oldukça karışık bir yarış muhtemelen performans olarak baktığımda yarış içerisinde muhtemel favori çıkmasını beklediğim isim 3 RIO BLONDE günün ganyanı ve klasik ayak ikinci ayak olunca şartları zorlayan bir koşu oluyor. Favori çıkabilecek bir kaç isim de göz önüne alındığında ters bir sonuca mehil verecek bu koşuda. Son startını kazanırken diri bir görüntü sergileyen 4 TATVAN BEYİ, Yakın ara dördüncülüğünde etkili gözüken 7 LAWLEES ,Sonlarda rakiplerini avlayabilecek sprint kabiliyeti ile 11 ITABELLUS, İdman görüntüleri çok etkili olup koşunun sürprizine imza atabilecek isimler ;  1 HAKK HANI - 15 DOUBLE HONOR koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Maiden mücadele de ilk şansı Özcan Yıldırım idaresinde koşuya iştirak edecek olan ve idmanlarda iyi işler ortaya koyan 1 BABAFIRAT rakiplerine göre bir adım önde görüyorum, Son startında ki yakın ara üçüncülüğünde formunu oldukça ileri taşıdığını gözler önüne seren 9 MONTİ ciddi rakip olup, Adana pistinde ki başarılı ikinciliğinin ardından bugün Ankara pistine getirilen 6 YOUNG BOY üçlüsü yeterli gibi gözüküyor.

4.AYAK : Kum performansı üst seviyede olmuş bir isim olmasına rağmen çim pistte de bir o kadar etkili olacağını düşündüğüm son startını gösterişli bir biçimde rakiplerinin önünde bitiren 2 AFTER DEAD ilk şanslı isim olup, uzun mesafeli yarışlarında daha etkili olacağını yazdığım ve düşündüğüm 4 ATLAS BEYİ, dişi isimlerden son startını kazanarak ara sonrası gördüğü yarışlarla kondisyonunu bulan kalite isim 8 PERSİSTANCE sıralaması şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Uzun bir aranın ardından koşacak olan isimlerin yer almasına rağmen en çok zorlandığım ve işin içinden çıkamadığım dişilere ait bu zorlu mücadele de imkanlar doğrultusunda kalabalık tutulmasının faydasının olacağını düşünüyorum. Benim kuponumda HEPSİ tercihi olacak bu yarışta rahat bir koşu izlemek istiyorum.

6.AYAK : Bir önce ki koşuda arkamı yaslanıp rahat bir yarış izlerken son ayakla birlikte dinamit lokumu üzerinde otururcasına stres yaşayacağıma eminim. Her zaman söylediğim gibi tuttuğum atın ganyanı ve şartları ne olursa olsun o gün için sizlerin de hangi ata güveniyorsanız o isim doğrultusunda hareket etmenizin çok büyük faydası olduğunu göreceksiniz. Benim için bugün belki yarışın çok geri planında olabilecek yada orta seviyelerde çıkabilecek bir isim olmasına rağmen bu kadar fazla atın koştuğu bir koşuda tek tercihi yapmam gerçekten kolay olmadı. Herşeye rağmen kendisine bugün güvendiğim kazanmasa dahi içimde uhte kalmadan gönül rahatlığı içerisinde yarış hayatına başladığı İzmir pistinde ki etkili koşularından sonra başarısız kum performansları ardından Ankara pistinde gördüğü iki startın da etkisiz kalmasına rağmen son işlerin de ve son yarışında ki jokeyi Velat demir idaresinde çalışmalarında çok fazla zorlanmayan ismin bu zorlu koşuyu kazanmasını bekliyor ve 14 FERZANDE KIZ 'ı kuponumda günün BANKO'su olarak tek geçiyorum. Yeri olup fazla at yazacakların değerlendirmesinde fayda gördüğüm bu ismi kalabalık geçenlerin yazması taraftarıyım.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4,2,8

2.AYAK : 3,4,7,11,1,15

3.AYAK : 1,9,6

4.AYAK : 2,4,8

5.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8

6.AYAK : 14 FERZANDE KIZ

TUTAR : 90,72 TL 

Hakkında yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...

12 yorum

 1. Son ayak çok atta yoktu, kupona ekledim :) Bol şanslar.

  • yavuzhan41

   direk bende yazdım :) çok sevindim yazmana agf te en azından bir yerlere gelsin :) bol şanslar tekrardan adminim.

  • Teşekkürler, muhtemelen kapatırım ama yarın olsun bakalım. Bol şanslar

 2. Bol şanslar Yavuzhan41 Kardeš

 3. Bol şanslar Yavuzhan

 4. yavuzhan41

  Teşekkür ederim, Sizlere de Bol şanslar dilerim.

 5. Ankara
  1,koşu 2
  Altili Ganyan
  1,ayak 3,2,8
  2,ayak 4,3,2,11,14,1,8,5
  3,ayak 9,6,2,1
  4,ayak 1 GULDUR YUZUMU BANKO
  5,ayak 5 CANPETEK BANKO
  6,ayak 10,9 / 3
  Hepinize bol şanslar arkadaşlar

 6. Deniz56 bence gayet basarili bir kupon olmus riskli kupon ve son zamandır yattığını bılsemde gordugum bugun un en ıyı kuponuydu eger zaten gelseydı kupon senle parayı bolusmustuk turkıyede :)

  • Eyvallah Kardeşim inşallah yarinki istanbul birinci altilisini bulacaz ikinci altilisina bakmiyacam bile çunku devredebilir
   Istanbul 1,altili
   1,ayak 2 ÇELIKMAN BANKO
   2,ayak 8 RIGHT HUNTER BANKO
   3,ayak 1 RUBUCO BANKO
   4,ayak 11,6,2,1,9,3,12,10,13,4,7
   5,ayak Bu ayağin ićinden çikamadim ćikanlara bişey demiyorum fakat ben HEPSI Diyorum
   6,ayak 1,6,2,,5

 7. Eyvallah
  Erkan,Tolga Kardeşlerim maalesef 4te kaldi kuponun dun gece ćok iyi bakamamiştim ayrica ozcan yildirim,n bu kadar formda olacağini düşünmemiştim sağlik olsun Kocaeli olmazsa yarin istanbul birinci altilisini bulacam inşallah iltifatlariniz için de tešekur ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir