Ana Sayfa / Tahminler / 19 TEMMUZ 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

19 TEMMUZ 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Oldukça Zor Ankara programında Takipçilerimize Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Son koşusunu çok kolay bir görüntü içerisinde kazanan 4 TALİA HANIM bugün ön planda tuttuğum isim olup, Form grafiği olarak çok üst seviyede olan kilosuna rağmen 2 MİSTER TİCKER ve Son koşusunu kazanırken bu rakipleri içerisinde oldukça şanslı olduğunu düşündüğüm boş kilosuyla 8 STRİKE HARD  arasında bir yarış bekliyorum.

2.AYAK : Oldukça karışık bir yarış muhtemelen performans olarak baktığımda yarış içerisinde muhtemel favori çıkmasını beklediğim isim 3 RIO BLONDE günün ganyanı ve klasik ayak ikinci ayak olunca şartları zorlayan bir koşu oluyor. Favori çıkabilecek bir kaç isim de göz önüne alındığında ters bir sonuca mehil verecek bu koşuda. Son startını kazanırken diri bir görüntü sergileyen 4 TATVAN BEYİ, Yakın ara dördüncülüğünde etkili gözüken 7 LAWLEES ,Sonlarda rakiplerini avlayabilecek sprint kabiliyeti ile 11 ITABELLUS, İdman görüntüleri çok etkili olup koşunun sürprizine imza atabilecek isimler ;  1 HAKK HANI - 15 DOUBLE HONOR koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Maiden mücadele de ilk şansı Özcan Yıldırım idaresinde koşuya iştirak edecek olan ve idmanlarda iyi işler ortaya koyan 1 BABAFIRAT rakiplerine göre bir adım önde görüyorum, Son startında ki yakın ara üçüncülüğünde formunu oldukça ileri taşıdığını gözler önüne seren 9 MONTİ ciddi rakip olup, Adana pistinde ki başarılı ikinciliğinin ardından bugün Ankara pistine getirilen 6 YOUNG BOY üçlüsü yeterli gibi gözüküyor.

4.AYAK : Kum performansı üst seviyede olmuş bir isim olmasına rağmen çim pistte de bir o kadar etkili olacağını düşündüğüm son startını gösterişli bir biçimde rakiplerinin önünde bitiren 2 AFTER DEAD ilk şanslı isim olup, uzun mesafeli yarışlarında daha etkili olacağını yazdığım ve düşündüğüm 4 ATLAS BEYİ, dişi isimlerden son startını kazanarak ara sonrası gördüğü yarışlarla kondisyonunu bulan kalite isim 8 PERSİSTANCE sıralaması şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Uzun bir aranın ardından koşacak olan isimlerin yer almasına rağmen en çok zorlandığım ve işin içinden çıkamadığım dişilere ait bu zorlu mücadele de imkanlar doğrultusunda kalabalık tutulmasının faydasının olacağını düşünüyorum. Benim kuponumda HEPSİ tercihi olacak bu yarışta rahat bir koşu izlemek istiyorum.

6.AYAK : Bir önce ki koşuda arkamı yaslanıp rahat bir yarış izlerken son ayakla birlikte dinamit lokumu üzerinde otururcasına stres yaşayacağıma eminim. Her zaman söylediğim gibi tuttuğum atın ganyanı ve şartları ne olursa olsun o gün için sizlerin de hangi ata güveniyorsanız o isim doğrultusunda hareket etmenizin çok büyük faydası olduğunu göreceksiniz. Benim için bugün belki yarışın çok geri planında olabilecek yada orta seviyelerde çıkabilecek bir isim olmasına rağmen bu kadar fazla atın koştuğu bir koşuda tek tercihi yapmam gerçekten kolay olmadı. Herşeye rağmen kendisine bugün güvendiğim kazanmasa dahi içimde uhte kalmadan gönül rahatlığı içerisinde yarış hayatına başladığı İzmir pistinde ki etkili koşularından sonra başarısız kum performansları ardından Ankara pistinde gördüğü iki startın da etkisiz kalmasına rağmen son işlerin de ve son yarışında ki jokeyi Velat demir idaresinde çalışmalarında çok fazla zorlanmayan ismin bu zorlu koşuyu kazanmasını bekliyor ve 14 FERZANDE KIZ 'ı kuponumda günün BANKO'su olarak tek geçiyorum. Yeri olup fazla at yazacakların değerlendirmesinde fayda gördüğüm bu ismi kalabalık geçenlerin yazması taraftarıyım.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4,2,8

2.AYAK : 3,4,7,11,1,15

3.AYAK : 1,9,6

4.AYAK : 2,4,8

5.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8

6.AYAK : 14 FERZANDE KIZ

TUTAR : 90,72 TL 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Son ayak çok atta yoktu, kupona ekledim 🙂 Bol şanslar.

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Bol şanslar Yavuzhan41 Kardeš

ozgun1
Üye

Bol şanslar Yavuzhan

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Ankara
1,koşu 2
Altili Ganyan
1,ayak 3,2,8
2,ayak 4,3,2,11,14,1,8,5
3,ayak 9,6,2,1
4,ayak 1 GULDUR YUZUMU BANKO
5,ayak 5 CANPETEK BANKO
6,ayak 10,9 / 3
Hepinize bol şanslar arkadaşlar

erkan
Ziyaretçi
erkan

kardeş bomba akındağı biliyorsun ama türkiyenin teki 4 üncü ayakta 8 i yıkıyorsun hayret bişey değilmi

erkan
Ziyaretçi
erkan

ilk 3 ayak ve son ayak güzel oynamışsın

Tolga39
Ziyaretçi
Tolga39

Deniz56 bence gayet basarili bir kupon olmus riskli kupon ve son zamandır yattığını bılsemde gordugum bugun un en ıyı kuponuydu eger zaten gelseydı kupon senle parayı bolusmustuk turkıyede 🙂

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Eyvallah Kardeşim inşallah yarinki istanbul birinci altilisini bulacaz ikinci altilisina bakmiyacam bile çunku devredebilir
Istanbul 1,altili
1,ayak 2 ÇELIKMAN BANKO
2,ayak 8 RIGHT HUNTER BANKO
3,ayak 1 RUBUCO BANKO
4,ayak 11,6,2,1,9,3,12,10,13,4,7
5,ayak Bu ayağin ićinden çikamadim ćikanlara bişey demiyorum fakat ben HEPSI Diyorum
6,ayak 1,6,2,,5

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Eyvallah
Erkan,Tolga Kardeşlerim maalesef 4te kaldi kuponun dun gece ćok iyi bakamamiştim ayrica ozcan yildirim,n bu kadar formda olacağini düşünmemiştim sağlik olsun Kocaeli olmazsa yarin istanbul birinci altilisini bulacam inşallah iltifatlariniz için de tešekur ederim

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...