Ana Sayfa / Tahminler / 19 TEMMUZ 2018 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

19 TEMMUZ 2018 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Ankaradan herkese merhabalar. Tahminlerim şu şekildedir;

1.AYAK: Kazandığı koşular sonrası formunu koruyan ve sevdiği pist ve mesafe avantajıyla 6-INSOMIA öncelikle yazılmalıdır. 2-MISTER TICKER ve 3-PIRGOS favorime en sıkı rakibi olacaktır.

2.AYAK: İstanbuldaki ve buradaki uzun mesafeli yarışını kesinlikle ölçü almadığım, bu pist ve mesafede bu tür grupları herzaman geçebilecek potansiyele sahip olan 1-HAKK HANI benim Alternatif Bankomdur. Bu pistteki ilk startında dilden dile dolaşan ancak beklentileri tam karşılayamayan, benim gözümde pisti tanıyan 7-LAWLESS ilk rakibidir. Kazandığı yarış sonrası formunu dahada yükselten bu pistlerde iyi işlere imza atmış ekürinin tayı 4-TATVAN BEYİ ile bu koşuyu rahat geçeriz.

3.AYAK: Ankarada start aldığı ilk yarışında startı geç almasına rağmen bindirip gelmesiyle dikkatimi çeken ve takibime aldığım tay, sonrasında gereksiz yere Adana çim pistinde koşturuldu. Ve sonrasında Ankarada kum pistiyle tanışan tayın bana göre 3.lüğü gayet gösterişliydi. Potaya kazanandan daha diri girmesi ve mesafe istediği gayet aşikardı. Ankaranın uzun düzlüğünde etkili sprintini tutturması halinde uzayan 100 metreninde avantajıyla 4-RENTELE kazanan isim olacaktır. BANKOMDUR. Rakip arayanlar son yarışında dilden dile dolaşan Cemiloğlu ekürisi tayı 5-TİPİTİP yazarak burayı rahatlatabilir.

4.AYAK: Bugün için zorlandığım koşulardan birisi bu. KV6 Koşunun sürprizle sonuçlanmasını olası görüyorum. 7-MON FATHER önde rahat kalırsa bitirebilir. İlk ismimdir. 8-PERSISTANCE ciddi sınavlar sonrası uygun grubu bulunca kazanmayı tekrar hatırladı ilk rakibidir. İstanbulda uzun mesafeli sentetik koşularını kazanarak buraya gelen çok formda olan 5-TOLERANS, bu pistte rakip ayırmaksızın iyi koşan 1-GÜLDÜR YÜZÜMÜ ilk plandaki rakiplerdir. Mesafede soru işareti olan 6-LONDRA ve kısaları daha iyi olduğunu düsünsemde 3-KRALSIN, başarıları kumda olsada 2-AFTER DEAD ve elim yazmaya gitmesede :) sevdiği mesafede 4-ATLAS BEYİ ile kapatacağım bir koşu..

5.AYAK: Ankarada en zorlandığım ikinci koşu. Hiçbir ismi birbirinden ayıramadığım koşuda tercihim HEPSİ'dir.

6.AYAK: Kum pisti çime göre daha iyi olduğunu düşünsemde, geçen sene koştuğu yarışları göz önüne aldığımızda, burada rakibi olmadığını söyleyebileceğimiz.. Son çim pist yarışında geçildiği rakipleri göz önüne alırsakta, onlarında çimde neler yapabileceğini gördüğümüzü düşünürsek, bence kazanmaması için hiçbir neden yok. Müslüm Baydan idareainde BANKOMDUR 10-YURDAKUL..

ALTILIM

6-2-3

1 / 7-4

4 / 5

7-8-5-1-6-3-2-4

1-2-3-4-5-6-7-8

10 YURDAKUL

Şans yanınızda olsun..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar Özgün

racaali
Ziyaretçi
racaali

ankara 1.ayak 6,4,3,2,8 2.ayak 4,3,10,11,7 3.ayak 9 monti 4.ayak 4,8,1,6,3 5.ayak 1,2 6.ayak 10,9,2

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..