Ana Sayfa / Tahminler / 19 TEMMUZ 2016 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

19 TEMMUZ 2016 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese. Tahminlerime geçmeden önce belirtmek istiyorum ki Ankara yine her sonuca açık duruyor. Muhtamelen çok abartı olmayan ve supriz  bir şablon çıkacak gibi. O anlamda tuttuğunuz safkanlara da öncelik vermenizi tavsiye ederim. Herkese bol şanslar dilerim.

1.AYAK: Son yarışında adeta mucizeyi gerçekleştirdi. Ancak kalite böyle birşey olsa gerek bitti dediğiniz anda küllerinden doğdu. (7) DAŞTANBEY ilk safkanım. Son yarışında supriz konumda 6 ganyan ile yakaladığımız (9) HALENAY'da bu yarışta ve bu mesafede de ısrarcı olacağım ikinci safkanım. Kalite kısrak (2) ALARAM, performansı ile (10) BABA İHSAN sonraki tercihlerim.

2.AYAK: Safkanların aşağı yukarı tamamına yakınını artık çok iyi biliyoruz. Takip ettiğiniz safkanları yazmanızı tavsiye ederim. Ben burayı üç safkanla geçmeye çalışacağım. Bunlardan bir tanesi beyaz bayrak ayna yarışına gideceğini düşündüğüm (4) YEMCİ REŞİT bir diğeri ise bu yarista çok ters bir yarış cikarabilecegiji düşündüğüm (10) BERKEBEY ve (1) SENCERHAN.

3.AYAK: 2 yaşlı İngiliz'lerin mücadelesinde (2) SİNYOR ŞAMİL ilk safkanım olacak. (7) MOTHERLAND, (4) ASK ME FLY, (5) AYAN KIZI sonraki ihtimallerim.

4.AYAK: Son yarışını bana göre hem gösterişli hemde avansla kazanan safkanın yine kazanacağını düşünüyorum.  (5) BORDONARO BANKOMDUR.  Rakip isteyenler için belirtmeden geçemeyeceğim. Bir süre geri çekildi ancak safkanı iyi izlemenizi tavsiye ederim. AGF de de ilk 3 te olacağını tahmin etmiyorum. (2) MY HEART ilk rakip gördüğüm isimdir.

5.AYAK: Gerek pilotu gerekse form durumu itibariyle (5) YÜKSELİM ön planda görünse de nedense mesafe beni ürkütüyor. Bu mesafede siklet avantajı ile yanına (3) KAÇIN GELİYOR ve tamamen duygusal  (1) KORALAY yazacağım.

6.AYAK: (1) MISTER NO yu bulunduracağım. Onun haricinde bahsetmek istediğim safkan (7) WESTERN POWER İstanbul'da aradığını bulamayan safkan burada çok tatlı bir suprize imza atabilir. Sonraki safkanlarım kafayı taktığım (14) XASİ bir diğeri ise (8) SİNABUNG.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 7-9-2-10

2.AYAK: 4-10-1

3.AYAK: 2-7-4-5

4.AYAK: 5 TEK

5.AYAK: 5-3-1

6.AYAK: 1-7-14-8

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

17 yorum

 1. Bol şanslar Bombacı

 2. sheva

  çok zor bi program koşular koşmadan önce çatı oluşturmak zor gibi belki koştuktan sonra kolaymış misli bile bulunurmuş diyebiliriz ama ben kuponumu zora göre yapıp açıkçası şansıma güvenicem gerekirse plaseleri yazıp favorilerden eksilticem..

 3. sheva

  1.ayak 2.ALARAM-6.ARAPKIR-7.DAŞTANBEY-3.SARPBEY-1.SEDATBEY
  2.ayak burası ev hanımlarının yaptığı gün gibi her hafta biri alıyor parayı :) sıralamam aşağıda olucak ama bugun çok iyi yarış beklediğim genç funda mutlaka kuponlarda bulunsun,diğerlerini herkes yazar zaten.
  3.ayak COUP DE ROI koşusunu kazanan safkanların çok başarılı olduğunu fark ettim,HELGALEIN,GRAYSTORM,OĞLUM BERAT, HAKEEM son yıllarda kazananlar bu yüzden bence burasının en iyi atı olana en formda jokey binmiş 1.JIDICIOUS banko
  4.ayak 5.BORDONARO bu sefer zorlanabilir ama kazanır yine kocakaya çiftesi :)
  5.ayak yükselim ve ulakçı öne çıktı ama kg avantajlarından dolayı hepsi oldu.
  6.ayak çok büyük bir süpriz olmaz düşüncesindeyim ama son 4 yarışı kalan son yarışında koşmama sebebi ilaçların etkisiningeçmediğinin düşünülmesi olan 12 velocity bulunsun yinede herkese bol şans.

  şablon
  2-6-7-3-1
  14-5-4-8-2-1-10
  1
  5
  5-4-1-3-6
  1-2-12-3-5-8-9

  • Bombaci

   Bol şans sheva. VELOCİTY ile söylediğini tam olarak anlamadım. Bana böyle tiyo ile gelirsen tek yapıştırırım ^))))

  • sheva

   yanlış yazmışım zaten 12 olcak 11 olmuş şablonda :) sizin xasi yada salnazarınız varsa benimde velocity var nolmuş yani :) 28 haziranda koşucaktı ama çıkartılar ilaçların etkisi geçmemiştir ceza alırız diye zaten son 4 yarışıda olunca yumurta kapıya dayandı olurmu olur :)

  • Bombaci

   Düzeltmeyi yaptım. O değilde o kadar atla 7 ve 14 ten yatarsan üzülürsün. Birde tabiki Ertan in 16 si var. Hani zehir gibi olmasın 😂😂😂😂

  • sheva

   7 kocakaya elim gitmedi birtane daha yarış kazandırmaya 14 için olabilir ama bomba olarak yazardım ama bütçeye sığmıyor artık başkasını ekleyemedim ama 16 varya ambulansı geçemez o koşuda :)

 4. sheva o kadarda değil, ertan beye haksızlık olur …

  • sheva

   doğru diyosun ambulans geçmiyo bekliyo sonuncu atı :)) şaka olarak söylediğimi bilir ertan abi sıkıntı olmaz ama gerçekten işi çok zor allah sabır versin

  • şimdi inceledim bu ayağı, gerçekten zor….

 5. Herkese selamlar…
  ALTILI ŞABLONUM

  !.Ayak: 2.4.10.1.7.8.9
  1.Ayak: 12 UÇAN MERT
  3.Ayak: 1.2.7.5.4
  4.Ayak: 5.6.3.2.7
  5.Ayak: 1.4
  6. Ayak : 3 LEFKELİ

  Yorumlarınızı bekliyorum… Bol şans

 6. Onbasi

  ankara 5 li ganyan anca oynaya bildim herkese bolşanslar
  1. ayak: 13,1,2,3,7,8
  2. ayak: hepsi
  3. ayak: 2,5,6
  4. ayak: 4 ulakçı tek
  5. ayak: 5 nurko tek
  ** 8,64 tl lik kupondur full lucks

 7. Bindalin gülüne ben binsem gelmişti dönüşte net sonuncu sanki yarış 1200 değilde 1500 3 4 takip etsene yarışı te allahim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir