19 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

2. KOŞU: İlk kez İzmir dışında koşacak olmasına rağmen (6) GARAVAS’ı rakiplerinin bir adım önünde görüyorum. Piste uyum sağlayamaması ihtimali nedeniyle kalabalık bir giriş yapacaktım ancak kupon fazla büyüdü. O nedenle yanına sadece yarış gören (10) BALBALLILI’yı yazıp risk alacağım.

3. KOŞU: (2) NEHİR CAN dinçlikle etkili koşabilir. Ağır kilosuna rağmen form durumu iyi (3) WEMBLEY FIRTINASI, İzmir’den gelen (7) MOI JIZNI, aprantisine rağmen (1) LADY ALEN, (9) LATINAGIRL ve hazır görünmüyor ama ekmeğini yediğim (5) NADIA DANCER ile burayı geçiyorum.

4. KOŞU: İlk şansı kumda etkili olmasını beklediğim (8) YELE’ye vermekle birlikte kalabalık tutuyorum.

5. KOŞU: İstanbul iç pistinde yaptığı çalışmalarını beğendiğim (2) CANKILIÇ, normal çıkışla şansı artacak (5) LION FLAG, (2) SUPER STEEL ve (4) FLYING PEGASUS şans verdiğim atlar.

6: KOŞU: Mesafe nedeniyle endişem olmasa (8) UCANAHMET’i tek atabilirdim. Yanına (1) ABERAT ve (7) PANAMA’yı ekledim. Yeri olanlar Hüroğlu’nu değerlendirebilir.

7. KOŞU: Ara sonrası başarılı bir performans gösteren (1) OĞLUM KAYRA’nın o yarışın sancılarından kurtulduysa kazanmasını bekliyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 6/10
2.AYAK: 2,3,7,1,9,5
3.AYAK: 8,1,6,2,7
4.AYAK: 2,5,3,4
5.AYAK: 8,1,7
6.AYAK: 1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
skr005
Üye
skr005

1.ayak:6-8-9-10 (yarın agfde iyi bir yerlerde olacagini düşündüğüm 1-dymaxion kafamda direk kosmaz dediğim bir at.guven vermeyen binicisiyle ve daha 4 gün önce 2000 kosmasindan dolayı tabelaya zor girer benim gözümde.)
2.ayak:2-3-7-8-9-13(İzmir’den Bursa’ya getirilen 7-moi jizni ilk güvendiğim at.bana sevdiğim jokeyi ile bursayi fethedecek gibi geliyor.9-latinagirl sürpriz beklediğim bir at)
3.ayak:1-6 (6-rowdyi tek atmak istesemde 1-wind powerı görmezden gelemedim.onun dışında 8-yele’yi çok düşünsemde içime sinmediği için yazmiyorum)
4.ayak:2 (2-cankilic sevdiğim binicisiyle günün bence en sağlam seçimidir)
5.ayak:1 (burada hem bütçem dolayısıyla hemde güven vermeyen 7-panama ve 8-ucanahmet nedeniyle 1-aberati tek atmayı mantıklı buldum.ozellikle 8-ucanahmet bu mesafede biraz yavaş ucsun tabelaya zor girer gözümde )
6.ayak:1 ( aslında 7-8 tane at yazmayı düşünüyordum ama şöyle bir eski koşularinj izledim.tek atılacak bir at varsa son ayak o da oğlum kayradir.bu sefer geçirirse 3-kralinadami veya 4-saygon olmayacaktır bence .bu iki at olmayacaksada kimin olacağını kestirmek zor.mantikli olan çok at yazmak imkani olanlar risk almasın)

Herkese bolsanslar tahminleriniz için teşekkürler Mehmet abicim.

Cyrone
Üye
Cyrone

Bol şanslar Mehmet 28

Cyrone
Üye
Cyrone

Son ayak hariç güzel kurgu 1 tutmuyorum galiba yazmıcam da bomba arayışına devam ilk ayak senin atlara 3 ilave olabilir gibi 6 10 gelsin :)

Cyrone
Üye
Cyrone

Altılı şablonum

1.ayak 3 banko
2.ayak 13.8.12/hepsi
3.ayak 6.8.2.1.7
4.ayak 2 banko
5.ayak 8.2.1.7.5
6.ayak 10.8.4.13/hepsi

Herkese bol şanslar

Cyrone
Üye
Cyrone

Yolun başında çekildik :)

Cyrone
Üye
Cyrone

İlk ayaktan beni 2 ayaktan seni yaktılar hep şablonu adam gibi kuramamaktan kaybediyorum 13 ilk atımdı geç 3 ata niye hepsi yapıyon dimi

Cyrone
Üye
Cyrone

Bi şans daha verseymişin keşke gördüm yazını :(
3 ayak ta kafa atı geldi oyun falan yok çekildik

thesakal
Üye
thesakal

Panamaya İ.H.Ketme sizce nasıl bindi.Merak ediyorum yorumunuzu.Zaten çok vasat bir jokey ama onun dısında d a bir gariplik vardı sanki.

admin
Yönetici
admin

O atta bir sorun var sanırım. Geçen yarış görüntüsü daha da kötüydü.

The sakal
Ziyaretçi
The sakal

Evet,haklı olabilirsin.Ama atın üstünde ayağa kalktı sanki epey.Kız arkadasımın şöyle bir beşlisi vardı; 2,3,8,13/6/5/7,8/5,14. -))) biraz da ona gerildik sanırım..

Mine
Üye
Mine

comment image

thesakal
Üye
thesakal

Nasıl yolladınız

admin
Yönetici
admin

Buraya resim yükleyip en alttaki bağlantıyı paylaşın.
http://hizliresim.com/

thesakal
Üye
thesakal

comment image

thesakal
Üye
thesakal

Neyse ki son ayak 14 gelmedi –pp

Hamit
Ziyaretçi
Hamit

Admin hizli resim com nasil girebiliyoruz yardimci olabilirmisiniz bana nasil yapcam

admin
Yönetici
admin

Siteye girince resmi yüklemeniz yeterli. Yükleme bitince “Resim Direkt Adresi” yazan yeri kopyalayıp yorum olarak atın.