Ana Sayfa / Tahminler / 19 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

19 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

2. KOŞU: İlk kez İzmir dışında koşacak olmasına rağmen (6) GARAVAS'ı rakiplerinin bir adım önünde görüyorum. Piste uyum sağlayamaması ihtimali nedeniyle kalabalık bir giriş yapacaktım ancak kupon fazla büyüdü. O nedenle yanına sadece yarış gören (10) BALBALLILI'yı yazıp risk alacağım.

3. KOŞU: (2) NEHİR CAN dinçlikle etkili koşabilir. Ağır kilosuna rağmen form durumu iyi (3) WEMBLEY FIRTINASI, İzmir'den gelen (7) MOI JIZNI, aprantisine rağmen (1) LADY ALEN, (9) LATINAGIRL ve hazır görünmüyor ama ekmeğini yediğim (5) NADIA DANCER ile burayı geçiyorum.

4. KOŞU: İlk şansı kumda etkili olmasını beklediğim (8) YELE'ye vermekle birlikte kalabalık tutuyorum.

5. KOŞU: İstanbul iç pistinde yaptığı çalışmalarını beğendiğim (2) CANKILIÇ, normal çıkışla şansı artacak (5) LION FLAG, (2) SUPER STEEL ve (4) FLYING PEGASUS şans verdiğim atlar.

6: KOŞU: Mesafe nedeniyle endişem olmasa (8) UCANAHMET'i tek atabilirdim. Yanına (1) ABERAT ve (7) PANAMA'yı ekledim. Yeri olanlar Hüroğlu'nu değerlendirebilir.

7. KOŞU: Ara sonrası başarılı bir performans gösteren (1) OĞLUM KAYRA'nın o yarışın sancılarından kurtulduysa kazanmasını bekliyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 6/10
2.AYAK: 2,3,7,1,9,5
3.AYAK: 8,1,6,2,7
4.AYAK: 2,5,3,4
5.AYAK: 8,1,7
6.AYAK: 1

Hakkında Mehmet28

İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.

27 yorum

 1. 1.ayak:6-8-9-10 (yarın agfde iyi bir yerlerde olacagini düşündüğüm 1-dymaxion kafamda direk kosmaz dediğim bir at.guven vermeyen binicisiyle ve daha 4 gün önce 2000 kosmasindan dolayı tabelaya zor girer benim gözümde.)
  2.ayak:2-3-7-8-9-13(İzmir’den Bursa’ya getirilen 7-moi jizni ilk güvendiğim at.bana sevdiğim jokeyi ile bursayi fethedecek gibi geliyor.9-latinagirl sürpriz beklediğim bir at)
  3.ayak:1-6 (6-rowdyi tek atmak istesemde 1-wind powerı görmezden gelemedim.onun dışında 8-yele’yi çok düşünsemde içime sinmediği için yazmiyorum)
  4.ayak:2 (2-cankilic sevdiğim binicisiyle günün bence en sağlam seçimidir)
  5.ayak:1 (burada hem bütçem dolayısıyla hemde güven vermeyen 7-panama ve 8-ucanahmet nedeniyle 1-aberati tek atmayı mantıklı buldum.ozellikle 8-ucanahmet bu mesafede biraz yavaş ucsun tabelaya zor girer gözümde )
  6.ayak:1 ( aslında 7-8 tane at yazmayı düşünüyordum ama şöyle bir eski koşularinj izledim.tek atılacak bir at varsa son ayak o da oğlum kayradir.bu sefer geçirirse 3-kralinadami veya 4-saygon olmayacaktır bence .bu iki at olmayacaksada kimin olacağını kestirmek zor.mantikli olan çok at yazmak imkani olanlar risk almasın)

  Herkese bolsanslar tahminleriniz için teşekkürler Mehmet abicim.

 2. Bol şanslar Mehmet 28

  • Teşekkürler Cyrone sana da bol şans. İkramiye potansiyeli yüksek görünüyor. 3 ve 4. ayak bana göre hak ettiklerinden fazla favori çıkmışlar. Kafada aldığım risk tutar ikinci ayağı da geçersem kupondan çok umutluyum

 3. Son ayak hariç güzel kurgu 1 tutmuyorum galiba yazmıcam da bomba arayışına devam ilk ayak senin atlara 3 ilave olabilir gibi 6 10 gelsin :)

  • 3,8,5,2,1 sıralaması vardı kafada yerim olsa

   6
   1,2,3,5,7,9
   8
   2,5
   1,7,8
   8,9,10
   Böyle bir kontra attım

 4. Altılı şablonum

  1.ayak 3 banko
  2.ayak 13.8.12/hepsi
  3.ayak 6.8.2.1.7
  4.ayak 2 banko
  5.ayak 8.2.1.7.5
  6.ayak 10.8.4.13/hepsi

  Herkese bol şanslar

  • Bol şans

  • Yolun başında çekildik :)

  • piste uyum sağlayamasa diye çekingelerim vardı ama boşaymış. neyse ki doldurmadık. kontrayla birlikte ilerleyebilirsem güzel olacak

  • ben de fazla gidemedim :) inat edip yazmadım atı, beklediğimin çok altında koşuyor diye. hatta onuna ilgili bir yorumum vardı bulayım onu

  • İlk ayaktan beni 2 ayaktan seni yaktılar hep şablonu adam gibi kuramamaktan kaybediyorum 13 ilk atımdı geç 3 ata niye hepsi yapıyon dimi

  • Bi şans daha verseymişin keşke gördüm yazını :(
   3 ayak ta kafa atı geldi oyun falan yok çekildik

  • kısmet değilmiş daha eşekleri yazdık elim gitmedi yazmaya. süper steel de yıkılacak diye düşünüyorum iyi para verecek altılı

   free power da iyi koştu. son yarışında daha kolay grupta kötü koşmuştu, gelse misli altılı buluyordum

 5. Panamaya İ.H.Ketme sizce nasıl bindi.Merak ediyorum yorumunuzu.Zaten çok vasat bir jokey ama onun dısında d a bir gariplik vardı sanki.

  • O atta bir sorun var sanırım. Geçen yarış görüntüsü daha da kötüydü.

  • aberat yanına gelince liderliği vermemek için kamçı kullandı ama at gitmedi. daha ısrar etse ikinci de olamazdı. ketme bence doğru olanı yaptı sonrasında en iyi yerde bitirmeye gitti

 6. Evet,haklı olabilirsin.Ama atın üstünde ayağa kalktı sanki epey.Kız arkadasımın şöyle bir beşlisi vardı; 2,3,8,13/6/5/7,8/5,14. -))) biraz da ona gerildik sanırım..

  • bugüne özel değil. ketmenin iki özelliği vardır. biri teşvik için kırbacı fazla kullanması diğeri de kazık yutmuş gibi at binmesi :)
   güzel oyunmuş iyi de para verdi 5li

 7. Nasıl yolladınız

 8. Neyse ki son ayak 14 gelmedi –pp

 9. Admin hizli resim com nasil girebiliyoruz yardimci olabilirmisiniz bana nasil yapcam

  • Siteye girince resmi yüklemeniz yeterli. Yükleme bitince “Resim Direkt Adresi” yazan yeri kopyalayıp yorum olarak atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir