19 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – AYAK: Uygun grubu bulan 1 – DYMAXION favorim. 2 – ESTERGON, 3 – ALTINBEŞİK, koşu gören 10 – BALBALLILI ve ilk feda İzmir dışında koşacak olan 6 – GARAVAS favorinin rakipleridir.

2 – AYAK: Tempolu geçecek yarışta, 7 – MOI JIZNI, 9 – LATINAGIRL ve 2 – NEHİR CAN favorilerim. Kilosuna rağmen 3 – WEMBLEY FIRTINASI ve 4 – WOW SO COOL şansı yüksek isimlerden. Çıkan at yerine 1 – LADY ALEN eklendi.

3 – AYAK: Son koşusunda 1.liği yoktan var eden 1 – WIND POWER, aynı grupta etkili düzlük sprinti ile kazanmasını bekliyorum. Rakip arayanlara, uzun aradan sonra ilk defa kum pistte koşacak olan 8 – YELE öneririm.

4 – AYAK: 3 aylık araya rağmen güzel işleri ile 2 – CANKILIÇ ve İzmir’den gelecek olan 4 – FLYING PEGASUS favorilerim.

5 – AYAK: Favori olduğu son koşusunda yarışa adapte olmayan 7 – PANAMA favorim. Aynı koşunun 2.si 8 – UCANAHMET ve 1 – ABERAT rakipleridir.

6 – AYAK: Son yarışını kazanan isimler 3 – KRALINADAMI ve 10 – BABASEYFİ favorilerim. Güzel işleri ile 7 – BABAESKİ ve verdiği ara sonrası güzel bir 2.lik yapan 1 – OĞLUM KAYRA rakiplerdir.

Kupon

1-2-3-10-6
7-9-2-3-1
1
2-4
7-8-1
3-10-7-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
thesakal
Üye
thesakal

2,5,3,1,8
2,13,5
1,5,7,2,6
4
8.5.9
1

Bol şanslar..

thesakal
Üye
thesakal

Bu arada tekrar istekte bulunmak istiyorum affınıza sıgınarak..Kupon paylaşım sahası olusturma imkanınız varsa gayet güzel olur.Kolay gelsin..

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans adminim

The sakal
Ziyaretçi
The sakal

Anlıyorum. Twitter’da da geçerli aynı şey sanırım. Dün Adana’ da ilk ayak 7 nolu renown u tek attığım kuponu gösteremeyince yeterince kişiye..-)) içimde kaldı. Teşekkürler , bol şanslar

thesakal
Üye
thesakal

Maalesef..2,3 ve 4. ayağa çok at yazınca son 2 ayağı 2 atta bulamadım.. son ayak great respect ile öztürkmen vardı.Tabela 3,5.

thesakal
Üye
thesakal

Teşekkürler,size de..

Cyrone
Üye
Cyrone

Bol şanslar admin bugün para vericek gibi oyunlar

Cyrone
Üye
Cyrone

O zaman en bomba atların ganyan olması dileğiyle yolun açık olsun :)

thesakal
Üye
thesakal

İlk ayak 6 noyu gözden kaçırdım,Sizde de 13 yok.Yazık oldu.