Ana Sayfa / Tahminler / 19 OCAK 2019 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BiNBA STAR)

19 OCAK 2019 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BiNBA STAR)

BORSA DÜŞER,DORSA DÜŞMEZ!

Hemcinslerine rahatlıkla hakim olduğu koşularda kendine güvenli aksiyonları,sağlam ve akışlı adımları ile dikkat çeken  ve adeta ‘’ bakın kızlar böyle koşacaksınız ‘’ diyen klas kısrak rakiplerine kıyasla koşuya ağır kilo ile katılacak olmasına karşın bu fazlalığı verebilecek kapasitede,geçilene kadar bankom,ayağı düz bassın,bakalım nereye kadar gidecek,beyaz bayrak ayna,vira vira..

ALKANDROS: Aslen çok etkili bir tempo atı olduğuna inandığım safkan son 2 yarışında stili dışı koşturulunca beklenenin altında performans gösterdi.Bu kez Özcan startla birlikte safkana istediği teşviği vererek koşu içerisinde ihtiyaç duyduğu ritmi bulduracaktır diye düşünüyorum.Safkan temposunu bulursa sonlarda kesmez ve güzel bir beyaz bayrak ayna yarışı izletir.

HEYMARJA: Son koşusunu ölçü almadığım ve bu koşu için yapmış olduğu idmanlarındaki görüntüsünü beğendiğim safkanın uyumlu binicisi ile bu kez daha erken yürüyerek düzlük başında liderliği almasını ve etkili uzun sprinti ile yüklenerek adını kazanırda duyurmaya çalışmasını bekliyorum.

BİLGİNKADİR: Performans ve hırs olarak herhangi bir sorun yaşamamasına karşın yanındaki safkanla biraz fazla oynayarak geldiği için işini kendi kendine zorlaştıran isim liderliği direk alır riske girmez veya rakipleri ile mümkün olduğunca az lüt yapacak şekilde düzlük başında gruptan ayrılabilirse birinciliğe uzanamaması için hiçbir sebep yok.

1.AYAK: 4-1-7-6-3-2

2.AYAK: 2-5-4//1-3-6-7

3.AYAK: 1-3

4.AYAK: 6-3-5-4-2

5.AYAK: 1 DORSA

6.AYAK: 2-6-5-8-9

63 TL  // 147 TL

MiSLİ OYUN

4-1-7-6-3-2

2-5-4

1 ALKANDROS

6-3-5-4-2

1 DORSA

2 BİLGİNKADİR

6,3 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Binba

admin
Yönetici
admin

Haydi rastgele.

Yazar: binbastar

Avatar