at yarışı haberleri

TJK TV canlı yayını YouTube üzerinden izlenebilecek

TJK TV canlı yayın nihayet Youtube ortamında yer alıyor. TJK’nın konu ile ilgili duyuru ve izleme linki aşağıdaki gibidir.

TJK TV canlı yayını, artık YouTube’da da izlenebilecek

Kulübümüz resmi Televizyonu TJK TV, 19 Ocak Cumartesi gününden itibaren dünyanın en büyük video barındırma Web sitesi olan YouTube’dan da canlı olarak izlenebilecek.

YouTube platformu içerisinde yer alan TJK TV kanalında canlı yayın dışında, haftalık programlara, sosyal sorumluluk projelerimize ait kayıtlara, günlük idman pisti programlarına, müşterek bahis oyunların tanıtım videolarına ve önemli koşuların kayıtlarına ücretsiz erişim sağlanabilmektedir.

İzlemek için tıklayınız

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
binbastar

evet güzel icraat

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x