19 OCAK 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Önde boş kalacak olan 2-CAFERAĞA favorim. Sonlarda kuvvetli gelecek iki isim 3-FERHATHAN ve 4-NO MORE ONE sprintlerinde geç kalmazlar ise söz sahibi olabilecek isimler.

2.AYAK: Bomboş kiloyla start alacak 7-ALMİLA favorim. Çok formda olan 3-SULTANPELİN, mesafeye yatkın ekürilerinin de desteğiyle 2-İÇİL ve 8-ÜNÜBOL sırasıyla şanslı olabilecek isimler.

3.AYAK: Son tabelası ve uygun kilosuyla 8-AĞVA favorim. Dinçlikle bu koşuya katılacak olan 7-KAYRAHAN aprantisi iyi idare edebilirse sonlarda yapacağı ataklar ile kazanabilir. Daha sonra ise ilk startını grup yarışlarda koşmuş atların yanında kazanan 3-FAST FLYING STAR ve yine son yarışını kazanan formda 2-RAPIDISIMU.

4.AYAK: Bu pisti çok seven 1-ADONISIM favorim olsa da yanına 2-RIGHT OR WRONG, 3-SELÇUKOĞLU ve 4-TAHİRİ yazmadan edemedim.

5.AYAK: Bu yarış için yapmış olduğu galoplarda yaptığı yazılan ve söylenen derecelere hiç inanmadığım kalite isim 1-CANKARDEŞLER‘in geçilmesi benim için çok büyük sürpriz olur BANKOM.

6.AYAK: Son yarışına göre 10 kg eksik koşacak olan mesafe seven 13-KIRTOPRAK favorim. Sert gruptaki son yarışı ölçü olmaması gerektiğine inandığım 2-KARA TURBO, son yarışında starttan çıkmayarak bir çok kişinin kuponunu yakan 6-YİĞİTSOY, eli kulağında 4-HORASAN GÜNEŞİ, formda 3-ESRAR DEDE ve 7-BAYKETENCİ sırasıyla şanslı olabileceğini düşündüğüm isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 2-3-4

2.AYAK: 7-3-2-8

3.AYAK: 8-7-3-2

4.AYAK: 1-2-3-4

5.AYAK: 1

6.AYAK: 13-2-6-4-3-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Arda

elegans1324

Bol şans yazdığın ganyan olsun COMMANDANTE son ayak ta KIRTOPRAK çok tutmakla beraber ÖZGÜRÜNOĞLU nu da bir okadar tutuyorum uzayan mesafe benim düşüncem tabi ona yarıyacak gibi geliyor gerçi ne zaman buraya tuttuğum atı yazsam gelmiyor,ya yazmasam geliyor

MEHMET

Bol şans başkan izindeyiz :)

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x