Ana Sayfa / Tahminler / 19 OCAK 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

19 OCAK 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: Günün ilk ayağında starttan doğru çıkabilir ve yarışa adapte olmakta güçlük çekmezse 2.CAFERAĞA bu kez bitirebilir, eksik koşması halinde sonlarda güçlü gelebilecek 3.FERHATHAN,  4.NO MORE ONE, 5.RED SUN ve 8.PEKIN GOLD rakip gördüğüm safkanlar.

2.AYAK: Son yarışına anlam veremediğim 1.NEVVARE bu kez kazanabilir, 2.İÇİL, 4.GÖRÜNTÜ, 3.SULTANPELİN ve bomboş kilosuyla yarışa katılacak 7.ALMİLA rakip olabilir.

3.AYAK: DAI JIN temsilcisi 3.FAST FLYING STAR bence gelecekte adını çok duyacagımız bir isim; bugün Karataş idaresinde yine ilk şanslı. Eksik koşması halinde 1.KING OF BROTHERS, 2.RAPIDISIMU, 4.LONDON EYE ve 5.ÇARINOĞLU devreye girebilir. Islak pistte şansı oldugunu düşündüğüm 8.AĞVA ise bence sürprizde.

4.AYAK: Grubun bence en kalite safkanı 2.RIGHT OR WRONG 52 kiloluk sikletiyle bence kazanmaya çok yakın. 4.TAHİRİ ve 5.ZENCİRBEY en yakın rakipler.

5.AYAK: Hatırına bugün İzmir yarışı oynayacağım CANKARDEŞLER ekürisinin süratlendireceğini düşündüğüm yarışta sonlarda güçlü gelerek liderliği alacak ve İzmir'deki serisini sürdürür diye düşünüyorum, bankom.

6.AYAK: Son yarışı talihsiz 6.YİĞİTSOY ve son yarışı ışıltılı 9.ÖZGÜRÜNOĞLU arasında geçmesini beklediğim bir yarış. Sürprizi 12. CANKOPARAN'dan bekliyorum.

2,3,4,5,8

1,4,2,3,7

3,1,2,4,5,8

2,4,5

1

6,9,12

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Zihba
Ziyaretçi
Zihba

İlk ayakta West Growe gibi bir hafif siklet atın gelme ihtimalinin gelme olasılığı yüksek gibi görünüyor. Ne düşünüyorsunuz?

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.