19 NİSAN 2015 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

Hayırlı pazarlar dilerim. Şans yanımızda olsun. ADANA  programında takip ettiğim ve güvenebileceğim safkan olmadığı için sizleri yanıltmamak adına tahminim olmayacaktır.

1. Ayak Son yarışında aprantisinin sayesinde kazanacağı yarışı kaybeden (10) GÖKDOĞAN uygunlaşan kilosuyla benim için daha da ağır favori olmuştur. Bu safkanın son yarışında ne kadar kendini geliştirdiğini gördüm. Zamanınız varsa son yarışın tekrarını izleyin demek istediğimi apranti hatasını göreceksiniz. Öncelikli rakibinin son yarışında çok gerilerde takip ettiği için çok uzun sprint atmak zorunda kalan (6) ESKİ KÖYLÜ aprantisi aynı hatayı yapmayacaktır. Uzun süredir takibimde olan (3) TAYLANHAN son yarışında sert rakiplerinin yanında da favori önermiştim. Safkan birara kendini en dış kulvarda gösterdi ama güçlü rakiplerine diş geçiremedi. Uygunlaşan grupta kazanmaya yakın görüyorum. Geri planda ise favori safkanlar (1) KAFKASPRENSİ ve (2) AŞKARBEY önereceğim. Bu safkanların çim performanslarını tam anlamıyla çok iyi bulmadığım için geride planda öneriyorum. Sürprizde ise ters bir yarış beklediğim (8) TURANHAN ve ALTAHA‘nın temsilcisi (7) KARAAKIN öneririm.

2. Ayak Son yarışında kendisinden daha seri KECHICHE‘e çarpılan ona rağmen çok iyi bir yarış çıkartıp sonlarda jokeyinin atının ensesine basıp zorlamadığı bu yarışta kendisinden daha seri bir isim göremediğim (2) NEARLY GREEN tam mesafesinde BANKOMDUR. Grupta her ne kadar BRAVE SON ve BARRERA olsa da bu safkanlar liderlikte ısrarcı olacaklarını sanmıyorum ki öyle olacaktır. Gerilerden etkili gelebilecek isimler elbette var ama NEARLY GREEN önde gerekli avansı alacaktır. Burun ucuyla bile olsa bu koşuyu kazanacağına çok inanıyorum.

3. Ayak Geçen sezon bekleneni veremeyen bu sezona müthiş bir giriş yapan bu tip kısa mesafeleri çok seven bu sezon adından çokça bahsettirmesini beklediğim (7) UÇANOĞLU favorimdir. Çim pistte sınıf atlayan (9) MENGÜBERT, son yarışını tekrarlaması durumunda etkili olmasını beklediğim (1) ABUŞ, grubun ağır favorilerinden olacak olan lakin ben mesafenin kısa geleceğinden çok kişinin canını yakacağını düşündüğüm (5) KARAÜZÜM‘ü geri planda önereceğim. Son yarışını dikkate almadığım (8) YALNIZEFE, bu mesafeyi çok seven (2) BAŞSEKLAVİ yazacağım.

4. Ayak Tam olarak bu yarışta nasıl koşacağını tam kestiremediğim beyaz bayrak ayna yarışı yaparsa hiç şaşırmayacağım. Ve yatta ön grubun arkasında da bekleme yarışı yapabilir. Ama her ihtimalle gördüğü yarışa rağmen son yarışında nefes problemi yaşadığını düşündüğüm (4) CASH OUT net favorimdir. Sonlarda çok etkili gelebilen (1) BLAZE OF LIGHT ve burada çok büyük sürpriz yapabilecek güce sahip olduğunu düşündüğüm kum piste göre çim pistte daha iyi yarış çıkartabilecek güçte olan (7) BRAVE SOUL kısa mesafeli yarışlarında çok verim veremedi. Tek uzun mesafe yarışı vardı o da 1600 metre mesafede start aldı bence o yarışını kazanabilirdi lakin çok aralarda sıkıştı. Bugün uzayan mesafede çok büyük sürprize imza atabilir.

5. Ayak  Gerçek kalitesinin bu olduğuna inanmadığım (3) DÖKERBEY favorimdir. İZMİR pistinde ki başarılı yarışını ardından İSTANBUL pistine getirilen (2) ASLAN PARÇASI pisti oldukça sevmişe benziyor. Son yarışını dikkate almadığım kalite safkan (4) METECİK, çok farklı koşmasını beklediğim (6) ERBABAM, önde çok boş kalırsa (10) FAUSTİNO yazıp burayı kapatıyorum.

6. Ayak Aslında bu grupta (1) HAPPY VALENTINE olmasaydı büyük ihtimalle çok at yazacaktım. Lakin bu safkanı diğer safkanlardan ayrı bir köşeye alıyorum. Süratli tempoda gitmesini beklediğim koşuda bu tip tempolu yarışlarla kendini kanıtlamış olan HAPPY VALENTINE sonlarda yarışa ağır kilosuna rağmen ağırlığını koymasını bekliyorum. BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 10,6,3,1,2,8,7

2. Ayak : 2 TEK

3. Ayak : 7,9,1,5,8,2

4. Ayak : 4,1,7

5. Ayak : 3,2,4,6,10

6. Ayak : 1 TEK

ŞABLON TUTARI : 37,80 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

İstanbul AGF Tablosu 13:20

istanbul-agf-19

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
guest
45 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
emin

Bol şans! umarım yarın şansızlığımıza bir son veririz… :)

karakule

Emegine saglik abi yorumlarinda cok guzel sanki altiliyi geceden izliyoruz ertesi gun yarislari izlerkene yorumlarin aklima geliyor aradada olsa guluo kulaklarini cinnlatiyorum hayirli geceler eyvallh……

Anonim

Bycreed iyi akşamlar bayadir takip ediyorum sizleri tahmimleriniz çok güzel umarım başarılı olursunuz.suzden ricam olucak 7li plasede paylaşsaniz nasıl olur?

Huseyin

Bycreed eline yuregine saglik. Gercekten yarislar tamda kafanda kurguladigin tarzda oluyor. İnsallah bu sefer tuttururuz odemeler var son carem senin bu kuponun hayirlisi olur insallah.

Ahmet Ziya

Hangi tek daha ağırlıklı,
son ayak1 mi ?
2 ci ayak 2 mi byceerd

nihat

Herkese bol şanslar.. Bende bunu yatırcağım şansa .
H
9
7
1 3 4 5 7 8
2 3 4 6 10
1 12

Özgür

Emeğine sağlık by creed ikisini tek etacam kuponun çok iyi olmuş hayırlısı olsun çok teşekürler hayırlı pazarlar olsun.

acar

NEARLY GREEN, BRAVE SON ve BARRERA gibi süratli isimlerin bir arada olması hem yarışın yüksek tempoda geçmesini sağlayacak, hem de bu isimlerin birbirini yıpratarak son düzlüğe çıkmalarını sağlayacaktır. Bu tip mesafelerin yetenekli safkanı SUHARRY ise geri grup içinde sabırlı ve sakin bir şekilde bekleyip işi düzlük sprintine bırakacaktır. Son düzlük üzerinde de yorulma emareleri gösteren rakiplerinin üzerine sert gelip kazanması yüksek ihtimaldir. Zira buna benzer bir gidişatta kaldığı son koşusunda tabela yapamadı ama bugünkü ciddi rakiplerinden NEARLY GREEN i geçerken jokeyi tarafından hiç üzülmemişti. Bugün daha hazırlıklı olması ve işi daha ciddiye alacağından çok şanslı görüyorum.

Dolayısıyla etkili düzlük sprintine güvendiğim 9-SUHARRY nin avantajına olan şartlar altında kazanmasını bekliyorum.

sait dogen

İstanbul programi:7;5;8;9;2;1. / 2 tek/ 1;7;5;9 ./ 1 tek. / 10;2;4./4;3;2;10;7;1 altili gAnyan tahminimsir

özcan ( candogan )

İstanbul altılım…

1.3.5.6.7
9.1.3.5
8.7.5.10
1.4.3.5
4
7

Herkese bol şanslar…

murat

yorumlarınızı ve kendi tuttugum altılıyı birleştirip bu gün bayadır gitmedigim veliefendiye gidecem inş. tutturdugumuz zaman yazarım burdan saygılar

sevket

Bu sayfada kendi altililarini yazan arkadaslar sadece kafa karistirmaktadir.burada sadece by creed e soru veya elestiri yapmak daha dogru olur.by creed emegine sagl

fireattack

ben son ayakta ist. koşusunda 14 numaralı atın bügün büyük bir süprize imza atacağını düşünüyorum yei olan arkadaşlarlar değerlendire bilir

Mustafa Kemal

sevket bey öncelikle şunu belirtmeliyimki bazı konularda haklısınız keza bazı konularda ise haksızsınız uzun uzadıya yazmak istemem ancak şunu açıkca söyleyebilirimki istediğiniz oyunun kurgusu kafanızda canlanmamışsa size yakalamış 0,60 kuruşluk altılıyıda verse burda bir yazar arkadaşımız siz onuda yakalayamazsınız…çünkü kafanızda net bir şablon yok yada inandığınız bir safkan yok…saygısızlık yaptıysam özür dilerim…

bu yazdığım istanbul altılısı şimdiden herkese bol şanslar diliyorum…

1.AYAK: 3,4,5,7,8,9,10,12
2.AYAK: 2,9
3.AYAK: 1,2,5,6,7,8,9,10
4.AYAK: 1
5.AYAK: 3,11
6.AYAK: 11,12

Maiden

8\\\2\\\7,9,1,5,8,2\\\1\\\2,4,5,6,10\\\\\10,8,1,4,12,7,3

orhan

Balze of speed hakkında yorum yok mu ?

orhan

Özür dilerim blaze of light olacaktı anlamışsınız teşekkürler :)

Yüksel

Gerçekten çok güzel fikirleriniz ve yorumlarınız var.çok çok teşekkürler geçen sizle beraber 66000lik altılıda bende beşte kaldım.

reis

İstanbul son ayakta hangi at gelecek tahmini olan

profaltili

Çok güvendiğiniz happy valentine yüzünden altılım yatmis bulunuyor.Fancy ball i silip onu yazdım fakat v.kaplan çok gerilerde kaldı bunun sebebi nedir acaba ?

Özgür

By creed son ayaktan yatım ama emeğinize sağlık size güveniyorum ve altılı bulmamı kolaylaştırıyorsun eğer Türkiye’nin teki 1 atsam iki at ta yazıyorum ama ben 400 liralık kupon değil 3000 liralık bulalım istiyorum yarın olcak inşallah i akşamlar

sarraf

iyi akşamlar hocam yorumlarını ve tahminlerini yaklaşık bir aydır takip ediyorum yorumlarını beğeniyorum. bu günkü istanbul yorumuna bakarak ve Halis Karataş,ın binmiş olduğu atlar seçerek bir altılı yaptım 5.de kaldım.son ayak.da 1.nolu atı süremediğini düşünüyorum hem atı içeri sürdü hem çok bekleme yaptı.

murat şengül

Sevgili admin, şu şeytanin bacagini kirmakla kalmayip caart diye ikiye ayirmamiz lazim.senin onderliginde bunu yakin zamanda yapacagimizi dusunuyorum. Yorumlar ve tahminler cok iyi. Ama top hep direkten donmez.illaki golu atacagiz.bombayi patlatmak umidiyle hayirli aksamlar

Özgür

By creed ya çok yazık olmuş paylaşın tutmasada paylaşın tebrik ederim 5 tl oyun yaptım bertaraf 4 ayak 3 tek 4 kaldım geçmiş olsun tekrar i akşamlar

Ahmet Ziya

Urfa ve Bursa tahmini olcak mı

45
0
Tahmin paylaş.x
()
x