Ana Sayfa / Tahminler / 18 NİSAN 2015 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

18 NİSAN 2015 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

Herkese iyi hafta sonları dilerim. Bugün çok zevkli bir program var ANKARA da şans yanımızda olsun diyorum. İZMİR tahminim olmayacaktır.

1. Ayak Gördüğü yarışların ardından çok iyi duruma gelen aslında baktığımızda henüz bekleneni verememiş safkan çalışmalarında ANKARA pistini epey bir sevmiş gibi gözüküyor. Bugün çok koşacağına inanıyorum (10) KILBLINE SON favorimdir. Son yarışında banko önerdiğim kazanamasa da çok iyi koşan (4) CANDAR, gördüğü yarışlarla daha iyi duruma gelen (7) BABA ADEM, çok uygun kiloda koşacak olan çim pistte etkili bir yarış beklediğim (6) NILSU son olarak ise çok ters yarış beklediğim (8) GIFTED SULTAN yazacağım.

2. Ayak Karışık bulduğum bu koşuda aslında (4) GRAND SPRING banko önermeyi düşünmüştüm. Lakin işin içine iyice girdiğimde (15) STARMOON, (16) TETRARK, (7) KONYA GÜZELİ, (12) RENESME, (5) İŞKODRA, son olarak ise daha önceki yarışlarını KG DB olarak koşan son 3 startında KG gözlük çıkartılıp DB ile koşan ve bunda başarısız olan bu yarış tekrar KG DB takısıyla koşacak olan (13) ROZA BARINA.

3. Ayak BÜYÜK AMED'in süratlendireceği koşuda hemen arkasında liderlikte çokta ısrar etmeyecek olan (5) MARDINAR favorimdir. Yarışın her metresinde BÜYÜK AMED'in ensesinde olacak olan MARDINAR son düzlük dönülür dönülmez bu iki safkanın grubu ayırmasını bekliyorum. Düzlük dönülür dönülmez rakibinden sıyrılmasını beklediğim safkan fotoya uzanmaya çok yakın görüyorum. Eğer ki bunu başaramazsa sonlarda adeta kanatlanan  (3) SERTTAŞ ve (7) ASLIGİBİ görebiliriz.

4. Ayak SELDANINOĞLU'nun süratlendirmesini beklediğim koşuda gerek mesafenin uzun olması gerekse son yarışında AŞKARBEY'e bile direnemeyen ve çim pistte ki performansını hiç görmediğim bu safkanı önde boş kalmasına rağmen eleyeceğim. MERKÜROĞLU'na baktığımda ise henüz kalitesinden çok uzak. Form tutması biraz uzun sürecek gibi. Diğer safkanlara baktığımda bu grubun atları değil. Geriye bir tek son yarışında çok iyi bir bekleme yapıp düzlük dönülür dönülmez ataklarını sıklaştıran lakin formda rakibi KIŞLALI'ya dişini geçiremeyen (1) GÖKKALE bu şartlar altında BANKOMDUR.

5. Ayak GÖREME ve ATİKTAY gibi ayağına seri safkanların bulunduğu bu yarışta temponun en üst seviyede olacağı kesin. GÜMBÜRGÜMBÜR ve KURTÇABEY'in birbirini beklemelerini olağan buluyorum. Bu da kendilerine epey bir mesafe kaybettireceği kesin. Benim bu yarışta ki favorim bu tip yarışları çok iyi koşan ön grubu yakın ara takip eden ve bu tempodan hiç etklilenmeyen rakiplerine oranla kilo avantajını da elinde bulunduran (9) UÇARLIM favorimdir. En ciddi rakiplerinin ise (1) GÜMBÜRGÜMBÜR ve (4) KURTÇABEY olacağını düşünüyorum.

6. Ayak Yarış hayatına başladığından beri takibimde olan ELAZIĞ pistinde başladığı koşularda orada ne çok kötü ne çok iyiydi. Bu safkanın hep çim yarışlarını merak ediyordum ve ANKARA pistine getirildi. Daha sonra alışık olmadığı pistte gördüğü 2 yarış sonrasında çok iyi koşmaya başlamıştı. Bu safkanın eşgalini de çok beğeniyordum. Sonlarda ki kendinden emin görüntüsü yarışı kazanamasa da görmeye değiyordu. Daha sonrasında atta belli problemler oluştu ve ŞANLIURFA pistine götürüldü. Orada da ilk başlarda o pistte de yakın ara 1.lik kaybettiği de oldu. Ve bugün ki programda bu safkanı tekrar görür görmez ANKARA pistinde yaptırıldığı tek bir galopla pisti ne kadar sevdiğini gösterdi. Kendisini geçen sezon bu pistte çok iyi idare eden aprantisiyle start alacak olan (12) BERRAKSU favorimdir. Tek rakibinin ise ekürilerinin desteğiyle (3) KAŞGARKIZI olmasını bekliyorum.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 10,4,7,6,8

2. Ayak : 4,15,16,7,12,5,13

3. Ayak : 5,3,7

4. Ayak : 1 TEK

5. Ayak : 9,1,4

6. Ayak : 12,3

ŞABLON TUTARI : 37,80 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Saat 11:15 Ankara Yarışları için AGF TABLOSU

agf-tablosu-ankara-yarislari

Saat 13:30

ankara-gaf-13-30

Hakkında Bycreed

Bycreed

47 yorum

 1. Bolsanslar abi emegine sagliik gercekten guzel bi program yazdigin safkanlar ganyanli ve basarili olsun bizede izlerkene sevk dolu dakikalar sunsun hayirli aksamlar

 2. Senin kadar beşte kalan görmedim. Dün 5 li ganyanı oynasaydın keşke. Kısmet bugünedir inş. Bol şanslar.

  • Bycreed

   Admin tek izin günüm Cuma ondada altılı oynayıp evime geldim 5li oynamaya inan gitmeye üşendim. Kafadan yatınca moralim bozuldu birazda üşengeçlik pahalıya mal oldu. Bakalım bugün ki şablonuma çok inandım.

  • Takipteyiz, rastgelsin.

 3. sabırsızlıkla bekliyorduk,teşekkürler!!! bol şans…

 4. günaydın bol şanslar bay bycreed teşekür ederim gerçekten güzel oyun kuruyorsunuz sizin yazdığınız atlar geldimi gerçekten büyük paralar veriyor takip etmeye devam ediyorum gelmeyincede hiç kızmıyorum çünkü ben o atları kendi başıma zaten bulamam dünkü tek hatam tay yarışına tek at yazmak oldu tayın ne yapacağı belli olmuyor güvenilmiyor neyse bugune bakalım inşlh bugun daha güzel olur..:)

 5. bugün ilk 2 ayak çok karışık doğrusu işin içinden çıkamadım ve 4 lü ganyan oynamaya karar verdim aslında amacım 5 li ganyan oynamakdı ama gel görki 2 ci ayağı tek atamadım ve riskede girmek istemiyorum malum bütçe 2 ci ayakda (2) anzarbus (7) konya güzeli (14) shıbumı (17) wısh dream arasında geçeği kanısındayım
  4 lü ganyan şablonum şu şekilde
  3.ayak-2-3
  4.ayak 1-2-3-6
  5.ayak1-4-8-9
  6.ayak 1-4-13-9-15
  herkeze bol şanslar dilerim. işallah bugün kısmet olur.

 6. Abi dün seni dinlemedim ya beşlim yattı son ayak senin favorıyı aldım öbür arkadaşların verdiği tekleri yazdım ne olur olmaz dedim ve favori den yatım son ayak1.3.5.9.12 idi morelim çok bozuldu ya gerçekten emeğine sağlık iyki varsın yorumlarında çok güzel bol şanslar dilerim kafada takip ettiğin atı yazmamışın nedendir çünkü senle takibe aldım o atı☺️ Hayırlı gün olsun tekrar sağolun.

  • Bycreed

   Haklısın 1. Ayak için ama artık takip listemden çıktı beni çok yaniltti bugün gelirse ceza biletimizi keser herhalde umarım yanilmayiz.

 7. Ilk ayakta takip ettiğiniz atınızı görmeyince şaşırdım tamam çok yanılttı hakkısınız ama bu sefer başarılı olursa o zaman çok daha kötü olmaz mı bi kere daha şans versek mi acaba ?

 8. Yine sizin adınıza yazarım sizi küstürdü bende yazmıycam by creed çok birşey görseydi yazardı her atın geliri vardır.

 9. Ankara 1.ayak SPECTACULAR GİRL hakkında gorusleriniznedir

 10. Murat SARAÇOĞLU

  bycreed ilk ayak memphis gbi kaçan at yok beyaz bayrak ayna gelme şansı yokmu..

 11. mustafa kemal

  1. AYAK: 2,3,4,7,9
  2. AYAK: H
  3. AYAK: 2
  4. AYAK: 1
  5. AYAK: 2,4,5,8,9
  6. AYAK: 1
  Herkesin yazdığı gibi gelmesi dileğiyle….iyi hafta sonlari

 12. 2.ayakta 17 – WISH DREAM’e oyunlar yükselmeye başlamış. Geçen sene 7. ayda 1 kere koşan safkanın annesi DAME DE SION. Çalışmaları da gayet güzel. Takibe alınmalı.

 13. Bol Şans ByCreed,

  Okan Bey’in “Ilk ayakta takip ettiğiniz atınızı görmeyince şaşırdım tamam çok yanılttı hakkısınız ama bu sefer başarılı olursa o zaman çok daha kötü olmaz mı bi kere daha şans versek mi acaba ?”

  yorumunda bahsettiği at’ın hangisi olduğunu eğer mümkünse paylaşabilir misiniz?

 14. Bugün Ankara yarışlarında DEVİRLİ 5’Lİ GANYAN HEYECANI… 16 Nisan Perşembe Ankara yarışlarında 5’li Ganyan’ı bilen çıkmayınca, 324.314 TL bugün yapılacak Ankara yarışlarına DEVRETMİŞTİR..

 15. Çok teşekkür ederim Bycreed,

  At yarışları noktasındaki kazanımlarınızı,

  Yorumlarınızı ve şablonunuzu oluşturup yazarken harcadığınız zamanınızı,

  Tecrübelerinizi kendinize saklamayıp diğer insanlarında istifadesine sunarken gösterdiğiniz özgün yaklaşımlarınızı 7 nisan 2015 ten beri hevesle ve mutlulukla takip ediyorum.

  Sunduğunuz bakış açısı sayesinde sebeplendirdiğiniz tüm kazanımların size kat kat geri dönmesini dilerim. Bol şans…

 16. 10 nonun son duzluge tutarak getirdi ama tam aksiyona baslayacakken at yavasladimi yoksa adem baba mi cok guclu geldi ama olsun iyi tahmindi gelse bombaydi

 17. BY CREED mardinarı size güvenerek tek atmıştım,inşallah 4. ayaktaki tekimizde tutar :)

 18. Abi tekin için teşekkürler normalde 5 1 demiştim sana güvenip 1 girdim çok şükür geldi.. son 2 ayak kalabalık ama belli olmuyor umarım tutar yüklü girdim…

  • Bycreed

   Hayırlısı Hilmi hiç belli olmaz altiliyi son 2 ayak sürpriz gelir güzel ikramiye verir.

 19. bu kocakaya naptı şimdi :S

 20. mucimucihiryildirim

  Izmir atyarisitahmini rica edebilirmiyim

 21. bugünde 5 de kaldık :( 5. ayakta gittik…

 22. mustafa kemal

  İZMİR ALTILI ŞABLONUM
  1.AYAK: 1
  2.AYAK: H
  3.AYAK: H
  4.AYAK: H
  5.AYAK: 7
  6.AYAK: 1

 23. kardeşim son ayak 10 tane sıralısını aldım saol 6 lım yattı ama sayende 10 tane sıralı aldım

 24. izmir yorumların olacakmı

 25. 23 değil sıralı 25 lira :) normal 21 küsur

 26. mustafa kemal

  bu sessizliğe hiç şahit olmadım bu sitede :)

  alışık olmadığımdan sanırım…umarım kimsenin başında,üstesinden gelemeyeceği bir sorun yoktur…herkese iyi akşamlar

 27. mustafa kemal

  aman kötü bir şey olmasında…herkesin hakkı hafta sonunu aileleri ile geçirmek,kendine zaman ayırmak…iyi akşamlar…

 28. Tbrkler by creed

 29. çağrı Balıkesir

  Iyi geceler yarına kuponlariniz olucak mi?

 30. Istanbulda 2 tekten hangisi daha ağırlıklı bir tane
  tek yazacağım çünkü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir