istanbul altili tahminleri

19 MAYIS 2017 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Formunu bulan ve jokeyiyle uyumu göze çarpan, mesafeninde uzamasıyla 6-YİĞİTER benim Istanbuldaki ilk BANKOMDUR.

2.AYAK: Cok zorlu bir maiden koşu olacak. Zoru kolaya çevirmek adına, bir yarış gördükten sonra ve o yarıştada tabela dışı kalmasına rağmen ismini bence duyuran A.Sözen idaresindeki 9-ROTABELLİ ağır favorim ve ilk atım. Son yarışı ışıklı 6-GRAND EFE ilk rakibidir. Takip atlarımdan kazanması zor bir isim olduğuna yavaş yavaş beni inandırmaya başlayan ve eğer başarılı olamazsa bu yarış sonrası takibi bırakacağim isim olan 14-KARAMELEK risk alacak olanlara 3 isim yeterli olabilir. Ancak yeri olanlar ayrımsız şekilde 4-ETILE, 3-ENTERTAINMANT, 11-SINEPS, 8-KOSEOĞLU, ekürilerden 2-DAIMON ve 12-TROMOS sırasıyla yazabilirler.

3.AYAK: Yarışın gidişatının 4-OGLUM BERAT ve 5-PAIX’e yarayacağını düşünüyorum. Öncelikle yazılmalılar. 2-GÜNGÖR BABA’sız bugün kupon olmaz. Bu pisti çok seven 7-CURTARALO ve ekürilerden 9-GLOIN yazarak bu ayağı geçebiliriz..

4.AYAK: Muhteşem koşularla yarış hayatına başlayan ve bu seriyi devam ettirebileceğine inandığım, bugün sert rakipleri olsada 2-TALİPHAN geçilene kadar benim BANKOMDUR.

5.AYAK: Nihayet iki yarış sonra sevdiği piste çikan 1-CEP DURAK daha önve gećmis olduğu rakipleri birkez daha sürklase edebilir. İlk atım. Kalite isimler 10-SIERRA MAESTRA ve 9-GULAN BİNDA en yakın rakipleridir. Sürpriz arayacağım yarısta 5-BEREN SULTAN ve 2-HATCHE yazıp bu ayaği geçebiliriz.

6.AYAK: İlk yarışında 1.12.06 gibi gayet olumlu ve güzel bir bitiriş derecesi çıkaran 1-BABA DOSTU haklı olarak favorimdir. Galopları aşırı derecede ilgimi çeken 4-CASAMENTO ve 13-TREE OF WİSDOM benim ikinci ve üçüncü atım. Kaliteli isim olduğu düşünülen 10-SAILING KNIGHT.. Uygun kuponlar için 4 ismin yeterli olacağinı düşünüyorum. Yeri olanlar yine ilk yaris derecesi olumlu 2-BILBAO, 3-BOĞACHAN ve Karataş faktörü ve kendi atlarına binmesiyle 14-DONNA NOBLE, ilk defa koşacak olan 5-DOYOUN HEARTED yazarak bu ayakta kapanabilir..

ALTILI TAHMİNLERİ

6- YİĞİTER

9-6-14 // 4-3-11-8-2-12

4-5-2-7-9

2 TALİPHAN

1-10-9-5-2

1-4-13 // 2-3-14-5

Küçük Şablon: 18.00 TL

Büyük Şablon: 108.00

Herkese BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Timothy

Bol şanslar. 2.ayakta ( 4 ) ETOILE yarıştan çıktı.

admin

Bol şanslar Özgün. Mail gönderdim.

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x