bursa altili tahminleri

19 MAYIS 2017 BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (Gianluca)

Son günlerde gördüğüm en zevksiz program ama yine de şablon oluşturdum. Umarım yararı olur.

1.Ayak: Önde rahat bırakmayacaklarına neredeyse emin olsam da (1) RUAT bu yarışta favorimdir. Bu kalitede ve istikrarda bir safkan artık kendini finişe atsın diyorum. Her yarış aynı senaryo olmasın, sonda direnç göstersin ve kazansın diyorum. Rakip arayanlara ekürilerden (7) ULAKÇI , (2) KUTLUERİNOĞLU ve kazanmayı tekrar hatırlayan ilginç safkan (4) BABAMENDUH öneririm.

2.Ayak: Karışık gibi görünen bu maiden yarışı iki safkanla geçelim. Biri Ankara’dan gelen seri safkan (12) FADO , diğeri bir türlü kazanamasa da hep tabelada yer almayı başaran (6) DIVINE BOY. Fado ‘nun numarayı almasına engel olacak kadar seri bir safkan tespit edemedim ,tabi bu illa böyle olacak anlama gelmez, bu sadece benim öngörüm. Yarış hazırlıklarını da beğendiğim safkanın (her galop sonu 24 küsur) yani sonda kesmeden grubu dağıtması çok olası. Bu yüzden ilk at onu verdim. Divine Boy da arkadan gelecek atlar içinde en istikrarlısı ,sigorta olur diye düşündüm. Umarım bu Divine Boy müzmin maiden atı konumunda kalmaz aylarca!?

3.Ayak: Seri at bolluğu olan bir kısa mesafe yarış daha, çok seri kaçanları takip ederek de başarılı yarışlarını hatırladığım (1) MISS MELODY net favorimdir. Geçen yarışını beğendiğim ve Mustafa Çiçek’in tercih ettiği (5) FANCYCHANCY rakibidir.

4.Ayak: Birde bir yapan (2) RUN FOR DERYA alternatif bankomdur. Bana göre tek atılabilir ama güvenmeyenler için , (1) AKYAZILI SILA derim.

5.Ayak: Start sorunu yaşaması neredeyse garanti olan ama nispeten daha az kalırsa çok ama çok iddialı olmasını beklediğim (4) INDIGO net favorimdir. Riski sevenler tek atabilir. Görünen tek rakip ekürilerden (6) TINAS FIRTINASI.

6.Ayak: Buraya kadar bütçemizi çok yormadık , nedeni burayı doldurmayı planlıyor olmamdı.  Şablona hepsi yazıyorum ama size tutma önceliğime göre bazı atları sıralamak istiyorum; (2) PAROLA , (9) GÖZALAN , (18) AŞIKBEY , (13) EMİRGAN , (3) SHESHBESH , (11) MYCEM , (5) MOLUHAN , (6) MEHMETİN ATI.   Şablonda ekürileri de ayırmadan hepsi kabul edip tutarı ona göre hesapladım, eküriler gelirse 2 misli olsun :)

Altılı Şablonu:

1)  1//7,2,4

2)  12,6

3)  1//5

4)  2//1

5)  4//6

6)  Hepsi

Tutar: 69,12 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

ETC

Uzun bir aradan sonra,
19 Mayıs 2017 BURSA yorum ve tahminlerimle, selam ve saygılarımla…

1.AYAK: 1 Mayıs tarihli startında KURTÇABEY gibi kalite bir atın baş farkla gerisinde elde ettiği 2.likle, sonraki yarışında liderlik için göz kırpan RUAT, 14 Nisan tarihli koşusunda grubun favorisi YURTTAY’ı deyim yerindeyse ezip geçen ve bu defa eküri avantajıyla izleyeceğimiz ULAKÇI, 27 Nisan tarihli koşusunda startta 2 boy oyalanmasına rağmen sonlarda gösterdiği performnansla yarım boy farkla 2.liği elde eden AŞKARBEY ve mesafe ayırt etmeksizin son 10 startının tamamını tabelada üst derecelerle tamamlayan KUTLUERİNOĞLU bu koşuda öncelik verilmesi gereken isimlerdir.

2.AYAK: 17 Nisan tarihli 1400 KUM koşusunu incelediğimde FEARLESS CHAMPION’un gerisinde 2.lik, 3.lük ve elde eden DIVINE BOY, BANG BANG’i koşunun en şanslı isimleri olarak gördüğümü belirtmek istiyorum.

3.AYAK: Uzun zaman sonra kısa mesafe KUM pistte elde ettiği 2.likle epeyce dikkat çeken FANCYCHANCY bu koşuda özellikle dış kulvar avatajını kullanacak ve liderliğe erişememesi için hiç bir sebep kalmayacaktır. Bankomdur.

4.AYAK: İlk startında startta 4 boy gecikmesine rağmen uzak farkla liderliği elde eden, özellikle de KURTEL’lerin atı olarak yarışa hazır olduğunu ortaya koyan RUN FOR DERYA koşunun en şanslı ismi olup, AKYAZILI SILA da bu koşuda ilk koşuda elde ettiği uzak mesafe farklı liderliği ele alacak olursak RUN FOR DERYA’nın en belirgin rakibi olacaktır.

5.AYAK: Bursa’da ilk uzun mesafe sınavına çıkacak olan ve 24 Nisan ve 8 Mayıs tarihlerinde 1400 KUM startlarını ele aldığımda bitiriş süreleri grubundaki diğer atlardan daha iyi durumda olan ve bu sınavlarda oldukça sıkı rakiplerle mücadele eden WASAHOF etkili jokeyiyle ilk ve tek atımdır.

6.AYAK: 28 Nisan tarihli 1300 KUM sınavında GÖZALAN’ın şu anki grubundaki bir çok ata karşı uzak arayla elde ettiği liderliği de ayrıca dikkate almak gerekir. 5 Nisan tarihli koşuda elde ettiği derecelerle, MOLUHAN, KIZGINÖFKE ve MY CEM de GÖZALAN’ın en belirgin rakipleri olacaklardır.

1.AYAK: 1 – 2 – 3 – 7
2.AYAK: 6 – 10
3.AYAK: 5
4.AYAK: 1 – 2
5.AYAK: 3
6.AYAK: 5 – 9 – 10 – 11

TUTAR: 3.84 TL

yuemfa

Galop ve binici farkıyla FANCYCHANCY
M.Güzdüzelinin alabileceği tek yarışta RUN FOR DERYA
Start sorunu yaşamadığı taktirde net bİr şekilde INDIGO

1,2,4,5,6
2,3,6,7,8,10,11-4,12
5
1
4
9,18

Bol şanslar…

yuemfa

İlk ayakta tornacıya dikkat

yuemfa

Düzeltme
4.ayak 2 R.F.DERYA tek. Yanlışlıkla 1 yazmışım
1,2,4,5,6
2,3,6,7,8,10,11-4,12
5
2
4
9,18

ETC

Bol şanslar sizinle olsun