Ana Sayfa / Tahminler / 19 MART 2016 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)
adana altili tahminleri ertanbey

19 MART 2016 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

1.AYAK : Günün ilk ayağı çok zor mücadele ile başlıyor.Yarış hayatına İstanbul semalarında başladıktan sonra grup yarışlarında başarıyla boy gösteren ve bugunkü rakiplerinin içinde tek grup yarışı kazanma başarısı gösterdikten sonra yılbaşında Adana Yeşiloba Hipodromu'nda koşturulmak üzere getirilen ve iki yarış Koşan ve bu yarışlarda iki tabela yaptıktan sonra düzenli idmanlarda bu yarışa çok iyi işlerle hazırlanan son galobunda 1000/1,03 çr işiyle (5)NEW STAR küçük kuponlar için alternatif banko olarak değerlendirilebilir.Bu tay ciddi favorim olmakla birlikte orta ve büyük kuponların bu ayağı kapatmalarının daha sağlıklı olabileceği kanaatindeyim.Çünkü gerçekten birbirine denk safkanlar bir arada.Sıralamam şablonda olacaktır.

2.AYAK : Bu yarışta ciddi bir süpriz bekliyorum ve hazırlıklarımı ona göre Yaptım :) Bir süre aradan sonra yarış koşacak olan takibimde her zaman üst sıralarda yer alan tam mesafesinde koşacak olan,yarış hazırlıklarındaki sürekli artan forma sahip olduğunu gördüğüm (10)İZOLLU'nun şansızlık yaşamadığı ve yerinde yürmesiyle kazanma ihtimalini çok yüksek görüyorum BANKOMDUR..Genelde eküri koşmasına alıştığımız ve her seferinde kendini feda eden taraf olarak son yarışlarında ekürisi HASOĞLU için Koşan ve son başarısız iki koşusu gözükmesine rağmen aslında başarızlığı tamamen koşunun yükünü çekmesine bağladığım çalışmalarında da fit durumda olduğunu gözlemlediğim ve de uzun zaman sonra tek başına sadece kendisi için yarışacak olan (1)ÇİFTÇİBAŞI ağır kilosuna rağmen favorimin en yakın rakibidir.Heran bi yerlerde yarışı patlatabilecek kapasiteye sahip olan iyi hazırlıklarıyla (14)AĞASOYLU,mesafe avantajlarıyla (9)DALLICALI ve (8)CENGO daha sonraki ihtimallerdir..

3.AYAK : 3 Yaşlı İngiliz'lerin uzun mesafeli maiden yarışında yarış hazırlıkları ve form durumlarını diğer rakiplerine oranla daha iyi bulduğum (8)TESLA, (7)ITALIANO ve (9)GÖZDECAN arasında en az hata yapanın kazanacağını düşünüyorum.Bu 3 safkan bana göre bu ayak için yeterli olacaktır. Bir türlü maidenden çıkamayarak hayal kırıklığı yaratmaya devam eden (5)DAR ES SALAM koşunun süprizini gerçekleştirebilir.

4.AYAK : Bir önceki yarışında buradaki rakiplerinden FLAYING BIRD'i rahat geçtiği yarışında 1400ve üstü orta mesafelerde çok başarılı yarışlara imza atacağını düşündüğüm ve kendisiyle ilgili son yarışı az buçuk hevesimi kırmış olsada çalışmalarındaki canlı performansını beğendiğim ve artan forma sahip olan ağır kilosu olmasına rağmen (1)WİND OF HEAVEN yarışı kazanmaya en yakın safkandır.Son yarışında 1.05 ganyanla gelmeyip çoğu yarışseveri ters köşe yapan (4)FLAYING BİRD ciddi hazırlıklarıyla son yarışının izlerini silebilir ve favoriye en yakın rakiptir.Bu iki safkan bu ayak için yeterli gelecektir.uzun Bir süre dinlendirildikten sonra bu yarışına arka arkaya yaptığı olumlu galoplarla hazırlanan çimde daha iyi koşacağını beklesemde sadece kumda bir yarış kazanan ve taylığında çok Sevdiğim ROKOKO'nun yavrusu (6)NEFERU sürpriz yapmaya en yakın safkandır.İyi bir tay olmasına rağmen bu grubu geçmeye hazır olmadığını düşünsemde Koşunun olağan favorisi (2)BARDAM yeri olanlarca eklenebilir ben tutmadığım için kuponumda yer vermeyeceğim.

5.AYAK : Günün ve belkide hafta sonu programlarının en büyük favorisi olması beklenen (2)ES ES RUNNER iyi hazırlıkları olsada 2.atım olmaktan öteye geçemedi.Ben bu yarışta son yarışını çok rahat aksiyonlar ve ciddi sermayeyle rahat kazandığını düşündüğüm (6)YEDI BELA'yı favori olarak önereceğim.Bu at zamanla bana çok iyi işlere imza atacakmış gibi geliyor ve vaktiniz olursa o yarışına bi göz atmanızı tavsiye ediyorum..Son dönemlerdeki artan formlarıyla (4)STEPPE EAGLE ve (3)DASKYLEION ile bu ayağı rahat seyretmeyi düşünüyorum.yeri olanların değerlendirmesini Tavsiye ederim.

6.AYAK : Son Katıldığı yarışta gizli favori olan ama kendisinin bile bundan haberi olmayan ve iyi halt edip çok kötü koşmasına rağmen mesafeyi sevdiğini düşündüğüm ve artan formuyla (13)NEPAL bu ser benim gizli favorim olmakla birlikte (5)KARAKANTOS, (9)KAMALICAŞ ikilisi üst sıralara ciddi adaylardır. Iyi hazırlıklarıyla (3)HASOĞLU son ayak için yeterli olabilir...geniş oynayanlar için son koşusundaki Tabelası ile kendisine gelen (2)AKABEY daha sonra (11)SILASU, (14)NASİBİN ve (8)SERVANAĞA güzel galoplarıyla yeri olanlarca değerlendirilmesi gereken safkanlardır.

Çılgın Altılı Kuponum:

5,1,10,9,11,6 / 7,2,3,4,8

10

8,7,9

1,4

6,2,4,3

13,5,9,3

normal Şablon 34,60 geniş Şablon 57,66 TL olup bütçeleriniz ölçüsünde takdirinize bırakıyorum..

Kontra Kuponum:

5,1,10,9,11

10,1,14,9,8

8,7,9,5

1

6,2

13,5,9,3 - Kupon tutarı 48TL olup güzel bir hafta sonu için herkese şimdiden bol şanslar diliyorum..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

71
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Bombaci
Üye

Bol şanslar üstadım. Seni görmek ne güzel. :)

admin
Yönetici

Bol şanslar Ertan

Stefan
Üye

Erken Yorumlar için teşekkürler usta ..gece çalışması zevkli oluyor ..senin yorumlarından da faydalanalım..

Angaralı
Ziyaretçi
Angaralı

Ilk ayakta bana göre ağır favori 6 numara yarışı çok rahat kazanır

BEHLUL
Üye

ERTANBEY BOL ŞANS TUTTUĞUNUZ AT GANYAN OLSUN…

1 ayak = 2,3,4,6,9/1
2 ayak = 8,9,7,5,3,4
3 ayak = 7//9
4 ayak = 2 numaralı “BARDAM” gelişen formuyla kendinden çok bahsettirecektir,sürdirek BANKOM
5 ayak = 2 numaralı “ES ES ” bu gruptan fazla yanına at yazmak isteyenler 3 numaralı DASKLEION ve kilo avantajıyla TURAP bu ayak için yeterlidir.
6 ayak = 13,9,5,14
KESMELERDEN ÖNCESİ 7.20 TL TEKRAR BOL ŞANSLAR…

sahin
Üye

Admin, bombacı neler söylüyor. 2+1 , Bahçeli yer filan , biz dar bütçelerle , yokluklar içinde mücadele ederken, siz orda saraylarda altılıya çalışıyormuşsunuz :))). Arkadaşlar , yarın taksımmeydanında bu düzene isyan yürüyüşü tertipliyoruz :)).
Haklıyız , Hakkı’mız , Söke söke alırız :)).

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

sizden gelenler tekrar açıldı ya şahin baba işte orası bizim 2 artı 1 yuvamız sıcacık ortam yokmu var daha ne olsun

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

şahin buralardamısın

sahin
Üye

Burdayım abi. Mail adresimi gönderdim umarım Admin yayınlar :))

crone
Üye

ERTANBEY. Bol sanslar…

kofana
Üye

arkadaşlar hepinize bolşanslar bu gurubu seviyorum bugün atalım şu adanayı artık çalışın

Mutlu mutlu
Ziyaretçi
Mutlu mutlu

Arkadaşlar Günaydın Ben Size Sadecene Bugün İçin 1 Ayakta AKINŞAHIN Banko Olacağına İnandigimi Söylemek İstiyorum Ama Tabiki Herkesin Yazdığı Gibi Gelsin

eeetorun
Üye

BAY UZMAN… dünkü yedili plase şablonunu oynayarak kazandık. Tesekkurler… şansınız her daim bol olsun ama ben şimdi kazanınca soramadan :) duramayacağım. Bugünde 7 li plaseniz var mı….

tüm yorumculara bol şanslarr….

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

bugün adana 7 li plase yok 6 koşu var ama istanbulda var tabi

eeetorun
Üye

YORUMCULARA İLGİNÇ BİR DURUM…. yukarda yer alan yorumu okuyarak altılıdan nekadar anlamadığımı az çok anlayabilirsiniz. Ancak en sonu dün olmak üzere 5 kez başıma gelen bir şeyi paylaşmak istiyorum.
Çoğunuz belki hatırlar geçen hafta bir yarışda son ayakda 17-18 atın koştuğu yarışda LABEZERİN tek atacağım yorum istemiştim. ve o at çok büyük ganyanla geldi.

Dünde yine, bilmiyorum yazdıklarıma güvenirmisiniz son ayakta SABRİ gelebilir dedim ve yine 5 li ganyanla tek atarak yine aynı ganyanla geldi…

galiba bende son ayak üstadı oldum. sadece paylaşmak istedim.

Bombaci
Üye

Torun hisleri kontrol edebilmek cok onemli. Herkes hissediyor aslında sadece nasıl kontrol.edecegimizi bilmiyoruz. Bir anda kafamız karışıyor. Hissetmeye ve bizimle paylasmaya devam

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

evet dün bende gördüm eee torun iki defa da tuttu his meselesi

Stefan
Üye

Ver bi son ayak atı o zaman yazalım usta =)

eeetorun
Üye

STEFAN… valla aslında var ama ne biliyim 5 kez sonuncusu dün SABRİ ile oldu, bu sefer hep ters etki yapar diye bilerek yazmıyordum.
3.koşuda 3 numara cape free…. gelmezse bile ilk 3 e girer….

BARON44
Üye

GÜNAYDIN DOSTLAR HERKESE GÜZEL İKRAMİYELERİN GETİRDİĞİ BİR GÜN OLSUN

sahin
Üye

Dostlarım, yaptığım Adana analizi olarak ilk bilgiyi paylaşıyorum.
Kurguyu yaparken ,

%60 3. Ayak tek geliyor
%80 4. Ayak tek geliyor.

Bombacı kurgun yanlış :)))).
İkinci rövanşa varmısın, tabi dünden körlenmiş kılıcını keskinlettiysen:)))))))

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

şahin kardeşim büyük ihtimalle bombacının kılıç çekeceği yer 2.ayak 8 numara cengoo olacaktır sende kılıcını kuşan 7 esmer efeyle sonraki haölesi 5 numara dalm salam olacaksada sen 9 gözdecanla saldır ama benden aldığını söyleme ben o bombacıya şahbazlı yokken kılıç falan çekemem ne zaman Yılmabaşar bugünlerde şahbazlıya düşerse o gün hazırım . hatta demir döven gümbür gümbür de olur

sahin
Üye

Tamam abimm. Herşey için tekrardan çok tşk ederim

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Bol şanslar Ertan. Döktürmüşsün yine. Bu arada yarının programına hiç bakamadım. Ama admin zor diyorsa yardımcı olmak boynumuzun borcu :) herkese bol şanslar arkadaşlar.

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

1.ayak: 2,5,6,9,11
2.ayak: 8,9,11,14
3.ayak: 3,7,8
4.ayak: BARDAM
5.ayak: ES ES RUNNER
6.ayak: 2,3,9
Toplam:10.80 tl

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Son 1 haftada 4 altılı 1 beşli
Toplam 2200 tl

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

BANKO TAHMINLER de yorum paylaşan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler

livornoads
Üye

merhabalar. uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum. özellikle bombacı abi seni ilgiyle takip ediyorum. birgün bombalıyacaksın :)) de bugün adana da 4. ayak yada 5. ayak ikiside tek gibi gözüküyor. ama yapılan yorumlardan ve hafta içi çok az para vermesinden kaynaklı bu ayaklardan birinin patlıyacağını düşünüyorum. bence bardam patlayacak gibi sizin görüşleriniz nelerdir?

livornoads
Üye

ben genelde 5li oynuyorum 6liya hiç yanaşmıyorum. çok parada gözüm yok tutsun yeter diyenlerdenim :)
adana 5lim
2. ayak 9-8-3-7-4-10
3.ayak 9-7//5
4.ayak 2//1-3-4
5.ayak 2//3
6. ayak 9-3-13-5-2-14-4

sener1903
Üye

Herkese selamlar….
Yazdığımız gibi gelmesi dileğiyle…

1.Ayak: 7 Jakşi Jilki
2.Ayak: 7 / 8-11-9-4-1-5
3.Ayak: 9-7-5-8
4.Ayak: 2 Bardam
5.ayak: 3-6 // 8-4-2
5.Ayak: 5-9-13-11-8-3-2-10-14

Ufak kupon: 4,32 TL
Şablonun tamamı: 75,60 TL

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

1.ayak 7 çok riskli bir tek
Defalarca tecrübe ettim,dişi bir at erkek atların yanında kum koşularında gelemiyor.
Gayet güçlü bir olursa istisnai. Başarılar .ufak bir bilgi notu.

sener1903
Üye

Teşekkürler bilgi için…Biliyorum riskli olduğunu ama son yarışından sonra kendime söz verdim hangi grup ve mesafede koşarsa koşsun tek atacağım diye…Son yarışında virajı en son dönüp o etkili sprinti yapması bile bana yetti… Bir tekrar yapıp son yarışını izlemenizi öneririm herkese…

Birde benim bir istatistiğim vardır… 4.ayak favori gelirse 1 ayak patlar, 1.ayak favori gelirse 4.ayak patlar…Ben bu sefer 4.ayak favori gelsin burası patlasın niyetindeyim…:)

Herkese bol şanslar…

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Sana da bol şanslar sener1903 .
Amacımız etkilemek değil kesinlikle .hani bir kahve ortamında 3 5 kişi
Bir bülten hakkında fikir söyler ya bizimkisi öyle bir şey. Hepimizin bu ay yarısı konusunda biraz batıl inancı var galiba.1000 liranın üzerinde onlarca k uponum oldu ama 38000 tl altiliyı 2 lira 40 kr.kuponla buldum.Yani %90 şans dediğimiz şey (aslında o bize allahın nasip ettiği kısmet)%10 da bülten alma ,çalışma, atları takip etme….Yani sebepleri yerine getirme.

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Alternatif 5 li ganyan yedekte
●7 8 9 12 14
●3 5 7
●2 4
●2
●2 3 9
5,5 tl

yakala41
Üye

herkeze bol kazançlı günler uzun zamandır bu sayfayı takip ediyorum ilk yorum bugüne kısmetmiş. adana programı hep denk atların yarışı.
1.ayak :3.4.5.6.9.10.2
2.ayak:hepsi
3.ayak:9
4.ayak:2.4.1
5.ayak:2.3.6.1.84
6.ayak:3

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Ertanbey ve tüm diğer arkadaşlara slmlar. Dün programı gördüğümde ES ES RUNNER ile oyun 5.li ganyan demiştim. Gerek senin, gerek diğer yorumcuların yorumları, gerekse Fanatik in yorumlarından ESES tutulmayınca kafam karıştı. Ne oldu da bu kadar az tutuluyor bu at? Atın Bir ayağı koptu da (ki o zaman bile bu atları geçebilir) bizim haberimız yok? Bilgisi olan paylaşabilir mi? Görüşürüz

admin
Yönetici

Selamlar, son 1 yılda sadece 1 koşu kazanabildiği için olabilir. Bende 3 at la geçmeyi düşünüyorum.

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

mesafeden dolayı iki defa koşup izmirde ege derbisi kaznmış diğerinde tabela dışı kalmış 9.olmuş 2000 sonra şansı azlıyor …bu yüzden yoksa handikapındanda belli bunlardan üstün olduğu gelmez denmiyor sadece geri planda birde adminin dediği gib form durumu düşük son zamanlarda kazanma özürlü

Onbasi
Üye

Bugünkü program bence hiç zor değil ve kesinlikle para vermeyecek 1.5.6 ayaklar da süpriz yakalayamazsak 10 lira verecek program herkese bol şanslar

1. Ayak: 2 4 5 6 9
2. Ayak: 8 10
3. Ayak: 9 (BANKO)
4. Ayak: 2 (BANKO)
5. Ayak: 1 2 6 8
6. Ayak: H E P S İ

KUPON BEDELİ 36 TL DİR

MİSLİ KUPONUM

1. AYAK: 9
2. AYAK: 10
3. AYAK: 9
4. AYAK: 2
5. AYAK: 6
6. AYAK: 5

yasemule
Üye

Kapalı bir adana gününden selamlar dostlar.Attığınızın teklerin gelmesi umuduyla,gönlünüzce olsun herşey.
1.ayak: 6.7.4.5.9.8
2.ayak: 7 tek
3.ayak: 7.8.3.5.9
4.ayak: 2 tek
5.ayak: 6 tek
6.ayak: 3.5.9.2.12.14.4
kupon tutarı 12.60 kuruş

FatihReis
Üye

9
8
9
1-2-3-4
2-3-4-6
2-3-4-5-8-9-10-11-12-13-14

10.56 TL. Kuponu oynadım. Bir kupon daha yapacağım.

Herkese bol şans :)
Bombacı CENGO yu tek düşünüyordum. Senden de aynı yorumu duyunca gözü kapalı attım. Ilk 3 ayak gelirse para bende :)))))))
Sevgiler

Bombaci
Üye

Son dakika haberleri Adana At yarışı genel paylaşımda. ..az sonraaaaa

BARON44
Üye

Tek varmi bombacı

Bombaci
Üye

Baron… şablonu mu paylaştım bugün gerçekten altılı çok tuhaf. BARDAM ı tek yapıştırdım. idman görüntüsü muhteşemmiş.

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Uzman., admin eyvallah.

atlara fısıldayan
Üye

ertan bey paylaşım için teşekkürler başarılar.

1.AYAK:)2,3,4,5,6,7,9,10,11
2.AYAK:)3,5,8,9,14
3.AYAK:)3,8,9
4.AYAK:)4,2
5.AYAK:)3,6
6.AYAK:)5

herkese bol şans….

yasemule
Üye

tebrikler metin kardeş.

atlara fısıldayan
Üye

teşekkür ederim yasemule.. aslında 5 liralık kuponla tutturdum ama korkudan kafaya fazla at yazdık ilk ayak fobimiz olduğundan ..))

scarface34
Üye

sitedeki tüm yarışseverlere merhaba

admin
Yönetici

Merhaba. Hosgeldin

6.HİS.
Ziyaretçi
6.HİS.

SLM HERKESE BOL ŞANSLAR ARKADAŞLAR
TALİHİNİZ BAHTINIZ ÇOK AÇIK OLSUN

kofana
Üye

eyvallah6his

scarface34
Üye

arkadaşlar üye oldum ama yorumları göremiyorum bilgi verirseniz sevinirim

admin
Yönetici

Sayfayı yenileyin, olmazsa Ctrl + F5 tuşlarını kullanın.

scarface34
Üye

buda benden nacizane bir kupon
1) 9……./6..2.
2) 4..9..8
3) 7….9.5.3
4) 4…….. geçilmez sebebi ise kv 6 yarışlarda % 90 ikinci atlar geliyor geriye kalan % 10 risk
5) 2…………..belki 6 gerisi eşşek sürüsü bu ata göre elbette
6) 3..11.113.9.5.4.8
15.12tl

scarface34
Üye

teşekkürler

Onbasi
Üye

ısrar ediyorum 1. ayakda molu beyi geçilmez

scarface34
Üye

Onbaşı arkadaşım ısrar fazla olur sanırım

scarface34
Üye

Tavsiye en doğrusu

eeetorun
Üye

STEFAN…. senin yorumun altına cevap olarak bir yorum yapmıştım. 3 numara CAPE FREE… aynen çıktı tahminim…

Mutlu mutlu
Ziyaretçi
Mutlu mutlu

Arkadaşlar AKINŞAHIN Gelcegini Yarıştan Önce Banko Önermistim 1 Ayakta İNŞALLAH Yazmissinizdir Herkese Canı Gönülden Başarılar

admin
Yönetici

Yazdık ama 3. ayak 7 tekti bende. Sağolsun atı hiç koşturamadı.

alpturk
Üye

öncelikle herkese bol şans.. Bütçesi kısıtlı biri olarak ufak bi altılı yaptım. Gözden kacırdıklarınızı belki hatırlatır. İddialı değilim. Ama yazdıklarımı da değerlendirin derim. herkese bol şans ve kolay gelsin.
8
1-3
1-4
5-3-4
1-4
2
Saygılarımla.

isobaba
Ziyaretçi
isobaba

Beyler bunlari kolona nasil kodluyoruz

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.