izmir altili tahminleri

19 KASIM PAZAR 2017 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Son donem form performanslari itibari ile DEATH RACER-4- one cikiyor, gune riskli bir giris yapip diger ayaklarda sansini arttirmak isteyenlere, kucuk ve misli kuponlara tek olarak oneririm.Yine etkili performansi ile BUYUKAGA-2- ve sevdigi kantarmasi ile EL FUEGO-8- bu safkanin oncelikli rakipleridir.Bu pist ve bu tarz mesafelerde fena kosmayan CAFERAGA-5- bu kez ters bir kosu cikartmasini bekledigim IN THE NAVY-3-, agir kilosuna ragmen BABI-1-,gununde oldugunde ters kosabilen bir isim olan WEMBLEY FIRTINASI-7- ve istikrarsiz bir isim olmasina karsin bu kosu ile birlikte cikisa gecebilecek MARAZHAN-9- ve son isinde oldukca enteresan bir derece cikartan THE BIG LEBOWSKI-11- daha sonra.FIRE FOOT-10- ve HAKUNA MATATA-6- bu kadar attan sonra disarida birakilmaz.

2.ayak: Elde etmis oldugu kosu bitiris derecelerini bu grup icin yeterli buldugum duzenli idmanlarla formunu koruyan DILEGIM-6- ozellikle son kosusunda LIFE VESTS’e saldirirken ve BATUS KIZI’ni rahatlikla gerisinde birakirken sonlarda ucak gibi gelmesine ragmen yetistirememisti., ben bugun Gokhan Gokce’nin kosuyu yerinde takip ederek,safkani kaldirip atacagini ve sonlarda sert yuklenip kazanacagini dusunuyorum, program uzerindeki ilk bankom

3.ayak: Etkili rakiplerinin varligina karsin son donem form performansini begendigim, buna ilaveten son yapmis oldugu isinde  27,8-55,8 rahat isi ve Karatas avantaji ile ZAMAN YOLCUSU-5- kazanmaya yakin gordugum bir diger isim, ikinci bankom

4.ayak: Oldukca denk isimlerin bir araya geldigi zorlu grupta tek bir isim disindaki safkanlari birbirlerinden ayiramadim.Siralamam asagidadir.

5.ayak: Kumun etkili isimleri GURSOY-3- ve DESTANAGA-2- ikilisine oncelikli sansi tanidigim kosuda bu kez daha etkili kosmasini bekledigim SEN BILIRSIN-5- ihmale gelmez, onlerde bos kalirsa URLA DESTANI-1- cezayi seve seve keser.Bu kosuda etkili kosmasini bekledigim MY PORTOFINO-7- I found my love in Sirinyer diyebilir, etkili jokeyi ve ekuri avantaji ile KIZILGUNES-10- daha sonra sans verdigim isim olup, zaman zaman etkili kosabilen KARSIYAKA RUZGARI-8- gununde olursa son cifteye 35,5 ile giris yapabilir.

6.ayak: DUNYA TATLISI-5- ve ASANKIZ-2- ikilisine oncelikli sansi verdigim kosuda, DHARMA-4-,BELCIM-3-, KIZILYUKSEL-8- ve ECEYLUL-6- geliri yuksek diger isimler.

Kupon

4//2-8-5-3//1-7-9-11-10-6

6

5

6-4-1-3-5

3-2-5-1//7-10-8

5-2-4-3-8-6

7,2//36//138,6 tl

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ETC

Binba dostum şansın bol olsun..
Bir de fazla ara vermeyin.. yazar dostlarımızın tahminlerini bu ortamda günübirlik görmek özellikle çok güzel..

ETC

bilmukabil dostum.. ben de mümkün mertebe hani derler ya vakit buldukça, yorum-tahmin üretip siz değerli, güzel insanların arasına katılıyorum. Hafta içi sayfa altı yorumlara çok fazla cevap yazamıyorum, bu konuda herkesten özür dilerim. Malumunuz telefonum eski model GRPS’e uyumlu bir telefon olduğundan yönetemiyor, sadece okumakla yetiniyorum.. Ama yürek yüreğeyiz, yorumlarımızla görüşlerimizle…

Uzun lafın kısası Binba dost, sizler başta olmak üzere, bu sitede emeği geçen tüm yazar ve okuyucu dostlarımızı çok seviyorum. Selam olsun hepinize…

ETC

Varolasın can dost.. bende ne görüyorsan senin yüreğinin yansımasıdır onlar.

ETC

Binba dostum, bir de bir hususta danışmak istiyorum. 3.Ayakta ASLAN PARÇASI’nın senin açından şansı nedir? Ben o atı bu koşuda çok el üstünde tuttum ama son KUM koşusuna binaen, sen ne önerirsin? Ya da yanına özellikle önerinde bulunan isim veya isimler var mı?

ZAMAN YOLCUSU’nu ben önermedim mesela. Senin açından önplanda olması gereken ilk isim midir?

ETC

Aynen.. ZAMAN YOLCUSU ıskalanmamalı, sıklet farkında rağmen bile KUM pistte KARATAŞ faktörü var tercihlenmesi elzem, benim tercihlediğim ASLAN PARÇASI, Mazlum Pir DEMİR idaresinde 27 Ekim tarihinde katılığı İstanbul 2100 KUM koşusunda AHMİN ve ALEMİN KRALI’nın az farkla gerisinde 3.lük elde etmiş, üstelik 2017 Mart’ından bu yana katılığı ilk uzun mesafe koşusu olmuş bu koşu.Epeyce de ara vermiş, ben özellikle bu faktörü – belki de jokeyine alışık bir davranış sergilerse diye- önplanda tuttum.

Bir de KEHKEŞAN’ı tercihledim.. Onun da genellikle son dönemde ÇİM performansı bulunsa da, son 2100 KUM koşusunda Adem ŞEN idaresinde elde ettiği dereceyle ilgili gözardı edemedim. Hah işte o noktada ZAMAN YOLCUSU’nu tercihlemedim başta, o koşuda 3.lük elde etmesine rağmen ortalama sıklette güzel ve tatminkar bir yarış çıkarmış ama daha çok KEHKEŞAN ve CATCH MONEY’e geçilmiş.. Amaaa ısrarla üzerinde durduğum bir nokta var, ZAMAN YOLCUSU o koşuya binaen dezavantajlı gibi görünse de, KARATAŞ faktörüyle sprint mefhumunu önplana çıkarırsa yarışın üst sıralarında derece elde etmemesi için bir sebep yok..

yavuzhan41

Bol şanslar

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x