Ana Sayfa / Tahminler / 19 KASIM 2017 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDENGELENLER)
izmir altili tahminleri

19 KASIM 2017 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDENGELENLER)

Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla, talih yanınızda olsun, mutlu ve zevkli, heyecanlı pazarlar…

1.AYAK: 12 Kasım tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda BEZMİ ALEM ve GALLOPING LORD ikilisinin az farkla gerisinde 3.lüğü elde eden CAFERAĞA, yine dış kulvardan start alacak olma avantajını lehine çevirir, boş alan üretebilirse kazanmaması için sebep kalmayacaktır. İZMİR KUM pistine alışkın stiliyle bilinen ve mesafe ayırt etmeksizin oldukça güzel koşuları bulunan BÜYÜK BABA, CAFERAĞA’nın ilk büyük rakibidir. Cüneyt GÖKÇE idaresinde katıldığı son KUM koşularında her yarışta bir öncekinin daha iyi derecesini elde etmesini bilen DEATH RACER’ın da son 1200 KUM koşusunda elde ettiği bitiriş süresinin 1200 KUM’da grubunun en iyisi olduğunu unutmadan bu 2 at ile birlikte tercihlenmesi gerektiğini öneriyorum.

2.AYAK:2 Kasım tarihli İZMİR 1400 KUM sınavında starttan 2 boy geç çıkmasına rağmen 1.41.09 ile grubunun en iyi bitiriş süresini elde eden ve bu koşuda o koşunun favorisi LIFE VEST’in az farkla gerisinde 2.lik elde eden DİLEĞİM Gökhan GÖKÇE idaresinde bankomdur.

3.AYAK: İstanbuldaki 27 Ekim tarihli 2100 KUM koşusunda Mazlum Pir DEMİR idaresinde elde ettiği.lüğün önemine dikkat çekmek istediğim ASLANPARÇASI yine Mazlum Pir DEMİR idaresinde bu koşuda da baş tercihimdir. Tabi ki en belirgin rakibi uzun mesafe KUM pist koşularının gözdesi olan ve yine Barış KURDU idaresinde izleyeceğimiz CATCH MONEY’dir. 5 Kasım tarihli İZMİR 2100 KUM koşusunda CATCH MONEY’nin gerisinde elde ettiği 2.liği dikkat çekici olan KEHKEŞAN, uzun zaman sonra ilk defa KUM pistte böyle bir performans gösterdiği için dikkat çekicidir ve tercihlenmesi elzemdir.

4.AYAK:2 Kasım tarihli İZMİR 1900 KUM koşusunu baz alarak diyorum ki, bu defa idarecisi KARATAŞ olan KIŞLALI ile özellikle Mustafa ÇİÇEK idaresinde o koşuda 1,5 boy oyalanmasına rağmen grubun önünde liderliği elde etmesini bilen DERBİŞAH bu koşuda tercihlenmesi gereken 2 isimdir.

5.AYAK: 19 Ekim – 11 Kasım tarihli koşularında geliyorum sinyalleri veren GÜRSOY’un üzerinde bu defa usta jokeyi KARATAŞ olacak, son koşusunda gösterdiği performansın benzerini gösterir, biraz daha artırabilirse uygun grupta liderliğe erişememesi için sebep görmüyorum. Bankomdur.

6.AYAK: 2 Kasım tarihli ilk kum koşusunda (İZMİR 1400 KUM) elde ettiği 1.45.33 bitiriş süresi yanısıra grubunda KUM pistte deneyimli-kalite isimlerle yarışan ve onların gerisinde olmasına rağmen 6.sırada kendine yer bulan ASİLYÜZ, yine Barış KURDU idaresinde daha deneyimli koşacaktır, ihmal edilmemelidir. Tabi bu isimden önce tercihlenmesi gereken isimlerden birincisi 2 Kasım tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda ekürisinin az farkla gerisinde 2. olan DÜNYA TATLISI bu defa Mustafa ÇİÇEK idaresinde etkili koşacak izlenimi vermektedir, rakibi ise 12 Kasım tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda 1.4.70 bitiriş derecesi ile uzak mesafe geride olmasına rağmen tabelada 4.sırada kendine yer bulan KIZIM YÜKSEL’dir, işte bu 2 azılı safkanın gerisinde ASİLYÜZ şimdi düşünülebilir.

1.AYAK: 2 – 3 – 4
2.AYAK: 6
3.AYAK: 1 – 2 – 7
4.AYAK: 3 – 6
5.AYAK: 3
6.AYAK: 1 – 5 – 8

TUTAR: 3.24 TL

Şans yanınızda olsun dostlarım…

YAZAR ETC

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
yavuzhan41
Üye

Bol şanslar.

ETC
Üye

teşekkür ederim yavuzhan dostum, tahmin ve yorumlarını bekliyorum.. senden de bu iki yarışın analizlerini görmek çok güzel oalcak

Mehmet28
Üye

bol şanslar

ETC
Üye

teşekkürler dostum. uğurlu olsun hepimiz için

Bombaci
Üye

Bol şanslar ETC dost

ETC
Üye

sağolasın Bombacı dostum.. Talihin açık şansın yanında olsun

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.