19 EYLÜL 2016 PAZARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son startını çok kolay kazanan 8-MATİZ benzer koşullarda aprantisiyle uyum sağlaması halinde bugün de kazanabilir favorim. Rakip olarak gördüğüm ilk isim sürekli tabela da yer bulan ama bir türlü kazanamayan, bana göre bu koşudaki en iyi aprantiyle start alacak 6-HARD STONE, rakiplerine göre önemli bir kg avantajı bulunan 11-FELEMEZ AĞA ve taylığında Adana’da fırtınalar estiren epeyidir suskunluğunu koruyan 12-ERAYBEY iki ay sonra bir yarış görüp üzerindeki fazlalıkları attı bombayı patlatabilir dikkat. Yarıştan çıkan ERAYBEY’in yerine 4-SALNAZAR‘ın yazılmasını öneriyorum.

2.AYAK: Son yarışlarına baktığımızda pek parlak bir yarışı olmasa da ben bugün start da fazla oyalanmaz ise 5-DULOCAN’ın çok kupon yakacağını düşünüyorum dikkat. 3-KIŞGÜLÜ bu aralar hep iyi koşuyor. 1-ALBURAK KIZI yazılmazsa olmaz bu grupta çok şanslı. Kaliteli isimler 9-MERZA, 2-BERRAGÜL ve 4-DİLŞANKIZI da yazılması gereken isimler. Koşunun bombasını patlatması muhtemel iki isim görüyorum bunlar son startındaki dördüncülüğü sonrası düzelme sinyalleri veren 12-SEVERİM ve hep yarış bittikten sonra gelse de takibimdeki isim sprintini tutturabilirse 10-NURAN HANIM.

3.AYAK: İlk kez start alacak olsa da idman pistinde başarılı çalışmaları bulunan 6-MUHTEREM ve derece olarak gruptan ayrılan 9-TANSELİ arasında geçmesini beklediğim bir mücadele ama 2-DELİ EMİN‘in de son yarışı gayet başarılı atlamamak gerekir diye düşünüyorum.

4.AYAK: Koşunun temposunun lehine olacağını düşündüğüm 4-KAKAO virajı en sonda dönmez ise sonlarda düşenleri toplar favorim. 1-BEST OF ELİF fazla pres yemez ise bir çırpıda bitirebilir. 3-SEBOŞ ve eküri destekli 8-MAHREM yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

5.AYAK: Koşu tecrübesi olan taylar içerisinde 7-CRAVE‘i geçebilecek sadece 6-BIXI‘yi görsem de ilk kez start alacak taylardan çalışmaları ve orjinleri göz önüne alındığında 4-STAR SCREAM ve 9-FAIR GIRL atlanmamalı.

6.AYAK: Son yarışında daha zorlu bir grupta tabelaya yakın bitirirken arada çok uzak fark olmayan 5-ÖMERHANBEY bugün dişine göre grubu ve mesafeyi bulmuş gözüküyor sonlarda eğer sprintini yerinde ve zamanında atarsa ben bugün için dayanabilecek bir isim göremedim bankom.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 8-6-11-4

2.AYAK: 5-3-1-9-2-4-12-10

3.AYAK: 6-9-2

4.AYAK: 4-1-3-8

5.AYAK: 7-6-4-9

6.AYAK:5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
muğlalı
Ziyaretçi
muğlalı

Bolşanlar commantande ilgiliyle yorumlarınızı takip ediyorum begeniyorum yerinde isabetli tahminleriniz war cok yardımcı oluyorsunuz başarılar

Bombaci
Üye
Bombaci

Vay kardeşim hoş geldin bol şanslar:)

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Beyler :)

Bombaci
Üye
Bombaci

Tskler patron :)

admin
Yönetici
admin

Yanınızda anca çırak oluruz :)

tunca26
Ziyaretçi
tunca26

1.ayak:1,6 2.ayak:1,2 3.ayak:9 4.ayak:3 rakip ilk koşacak 9 5.ayak:7 6.ayak:1,3 kupon emekli işi azıcık ilave yapacağım.ama oyun kurgusu bu.7 li içinde 9

Adrian
Üye
Adrian

Bol şans arkadaşlar

ERTANBEY
Üye
ERTANBEY

Gençler bol bol şanslar olsun 😎 çok emek harcamışsın yazdığın gibi gelsin commandante 😎

Adrian
Üye
Adrian

ADANA KUPONUM

SEA PEARL(1)
1-4-7
2-9-5
1-3-4-5-2-6
CRAVE(7)
1-5-3

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

adana 1.ayak 1 seaprl 4 salnazar 8 matiz 6 hard stanoe
2.ayak 1.2.4.9
3.ayak9.5.2
4.ayak2.3.1
5.ayak7.2.6
6.ayak 3 numara kara memduh……….