izmir altili tahminleri adrian

18 EYLÜL 2016 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Maiden mücadelede hazırlıklara bakınca SWORD SWIPE(7) favori. Yine iyi hazırlanmış MELEK ARZUM(6), FLASH IN BACK(2) ve OIL KING(4) benim eklediklerim.

2.) Zorlu koşuda ilk koşusunda 1. olan MÜJDECİ(4) bomboş kilosu ile favorim. Son kum yarışı ölçü olmayan GÜLDEMİRKIZ(3), formda ekürisi ile NEVRUZ ÇİÇEĞİ(1-5), hedeflenen KUĞU GÜZELİ(2), URFA(13) ve son yarışı ile ÇEŞME FIRTINASI(6) rakipleridir.

3.) Son yarışını kazanan POWER OF BROTHERS(7) devam eden formu ile benim tekim.

4.) Yarış gören BRANZINI(1) artan nefesi ile benim tekim.

5.) Zorlu koşuda son yarışında çok beğenilen AYNATINAZ(2) favori. Hazırlıkları ile ASİL BAKIŞ(4), AKALP(8), bomboş kilosu ile RİO KARNAVALI(7), binicisi ile EYVAH UZUN MEHMET(5) ve KEHKEŞAN(9) rakipleridir.

6.) İki yarıştır kazanan BLOW THE WIND(1) yarışın favorisi. Hazırlıkları ve kilosu ile BABAORHAN(8), ÇARINOĞLU(2) ve DEFNE HANIM(6) rakipleri olacaktır.

 

ALTILI

 1.) 7-6-2-4
2.) 4-3-1-2-13-6
3.) 7
4.) 1
5.) 2-4-8-7-5-9
6.) 1-8-2-6

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
Yunus metin tasci
Ziyaretçi
Yunus metin tasci

Adrian abi tekler saglammi geniş bi kupon yapacağım.

Sami
Ziyaretçi
Sami

Ustalardan yorum bekliyoruz

Sami
Ziyaretçi
Sami

Bomba cıdan yorum bekliyoruz

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

İzmir Altılı şablonum

1.ayak . Şartlı 1 2 yaslı ıngılızlerın bu mücadelesinde kosacak olan tayları birbirinden ayırt edemedim oyüzden hepsi diyerek bu ayağı kapattım..
2.ayak: 3 yaşlı arapların handikap 14 dişilere ait bu koşuda sizlere çok tuttuğum 4 Numaralı MÜJDECİ ‘yi banko olarak önereceğim ilk koşusunu çok kolay şekilde kazanan bu tayın bugunde rahat bir birincilik elde etmesini bekliyorum çalışmaları ve boş kilosuyla bugun birinciliğine bir yenisini ekliyebilir.
3.Ayak: 3 Ve yukarı ingilizlerin handikap 14 mücadelesinde 4 safkanı diğer rakiplerine göre bir adım daha önde gördüm ve sıralamamı 5 Numara POTOMYA,4 Numara CANŞEN,7 Numara POWER OF BROTHERS ve bugun süpriz olarak geride kalmış boş kilosuyla bomba yapmaya müsait olan 8 Numara MİTO şeklinde bu ayağı geçiyorum.
4.Ayak: 3 ve Yukari ingilizlerin şartlı 5 koşusunda öncelikle kum pistin etkili koşan isimleri bir araya gelmiş öne cıkardıgım 3 safkanı sizlerle paylasacagım grubun en yaslı ısmı 2 numaralı NASRULLAH BEY erkek rakiplerinin yanında bugun agf si 5 Numara MANOUSH ve her zaman bu tip kosularda söz sahibi olan ve etkılı kosabılen 8 Numara TEREX bu kosu için kendimce yeterli gördüm.
5.Ayak: Bu koşu genelde herkez için karışık ve tehlikeli gözüksede ben bu ayakda agf nın gerisinde kalmıs olsada bır tek olarak onerecegım banko ısmım var son koşusunu rakiplerine çok uzak fark atıp bu koşusuna yeşil ısık yapan ne derece hazır oldugunu gösteren 8 Numara AKALP günün ikinci BANKOSU olarak öneriyorum..
6.Ayak: Günün en zor koşusu ve suprize açık olan bu koşusunda üçüncü banko atımı vermek istiyorum bu kalabalık koşuda yapmıs oldugu hazırlıkları bos kılosu ve hazır durumu ile 6 Numara DEFNE HANIM ı günün üçüncü BANKOSU olarak sizlere öneriyorum herkeze başarılar diler bol kazanclar kazanmanız dilegiyle..

İzmir Altılı Şablonu
1.Ayak:Hepsi
2.Ayak:4 (Tek)
3.Ayak:4,5,7,8
4.Ayak:2,5,8
5.Ayak:8 (Tek)
6.Ayak:6 (Tek)
Kupon bedeli 5.04 Tl..

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

son ayak da 6 da gelirse yazık olacak kupona ya şu sıralı ıkılılerde olmasa bu altılı oynanmaz sagolsun 8 arkası 2 sıralı :)))

selim
Ziyaretçi
selim

İkinci ayak 6teek. Besinci ayak 8 terk olur bolsanlar