Ana Sayfa / Tahminler / 19 ARALIK 2015 CUMARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

19 ARALIK 2015 CUMARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Hafta sonunda yarış keyfi ve zevkine varacağımız güzel bir Bursa programıyla birlikteyiz. İkramiye olarak da ters sonuçlarla yükseklere gideceğini düşündüğüm bir program olacağı kanaatindeyim. Şimdiden yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Kesinlikle form veya istikrar olarak tutarlı olmayan dişilerin bir araya geldiği maiden yarış. Olası bir sürprizle karşılaşmamak adına biraz kalabalık tutacağım. Sıralamam 4 (İBİŞKIZI), 9 (VEZÜV), 5 (İZELAY), 10 (VOLKANKIZI), 8 (NORDİN) şeklinde olacak.

2.Ayak: İlk ayağın tersine daha dengeli isimler bir arada handikap koşuda. Mesafenin kısalmasıyla şansının arttığını düşündüğüm Yalaz yavrusu 5 (YİĞİT HORSE) önceliğim. Zaman zaman iyi derece ve sonuçlar alabilen kısa mesafenin başarılı ismi 1 (NUREYŞAN), İstanbul sentetiğinde kısa mesafede yükselttiği grafiğini alışık olduğu binicisiyle buraya da taşıması durumunda 6 (SEYFUN) iyi bir sürprizle şaşırtabilir. Tabii ki muhtemel favoriyi yazmamak olmaz diyerek 3 (ALİ RUHİ)'yi de ilave edelim.

3.Ayak: Programda incelemek konusunda beni en çok zorlayan yarışa gelelim. Nerdeyse koşan tüm isimlerin yarışlarını tek tek gözden geçirdim. İçlerinde yeni takısına geçtikten sonra ve Bursa'da henüz geçilmeyen 3 (KÜLÜNK HAN) daha ön planda duruyordu. İlk banko tercihimdir.

4.Ayak: Sevdiği piste, biniciye ve ideal takısına kavuşacak olan uygun rakiplerinin yanında 5 (SKY HERO) ikinci bankom.

5.Ayak: Adeta ilk maiden ayağın bir kopyası yine oldukça vasat dişiler ilk kez kazanabilmek için mücadele edecekler. Tercihlerim, koşunun muhtemel favorisi 6 (KOÇERGÜLÜ) (kupon küçültmek isteyen veya önerdiğim teklerden beğenmeyenler alternatif tek olarak değerlendirebilirler), ilk defa tecrübeli bir pilot tercih eden 3 (FIŞFIŞKAYA), nefesini biraz sonlara saklayabilirse inatçı jokeyi ile 5 (ITIRJOK), çalışmalarında iyi görünen 8 (MİRASULTAN) ve yarış tecrübesi fazla olan isimlerden 9 (YABAN GÜVERCİNİ) şeklinde sıralıyorum.

6.Ayak: KV 8 Gölyazı koşusu son derece kaliteli isimlerin süslediği, seyir zevkimizi de fazlasıyla yukarıya taşıyarak bitirecek olduğumuz programda sıralamam stilini çok beğendiğim Lokomotif isim 1 (BARDO), sürdürdüğü formuyla ve dereceli çalışmasıyla 2 (BABADÖKER), ara vermesine rağmen idmanda iyi görünümüyle 3 (RÜZGAR ETO), koşu yaşamında sadece iki kez geçilen rüştünü ıspatlamış isim adminin de önerisiyle :-) 11 (FRATELLİ), ameliyat sonrası yarışın özlemiyle piste dönecek olan Uğur Polat tercihiyle 5 (DARK BOY), sürpriz tercihlerim de 10 (KADBEY) ve 9 (İMPERFECTİONİST) ile günü noktalayalım.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 4-9-5-10-8

2.Ayak: 5-1-6-3

3.Ayak: 3

4.Ayak: 5

5.Ayak: 6-3-5-8-9

6.Ayak: 1-2-3-11-5-10-9

Kupon Tutarı: 42,00 TL (Yedili oyunları için 1.Koşuda önerim 2 (Crassus) olacaktır.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Bycreed
Üye

Abi bol şans şablonun çok hoşuma gitti ben 1.ci ayakta ki (9) numaralı VEZÜV tek atacağım. Safkan ilk startında geç çıkmasına rağmen jokeyininde titizlik gösteren safkanı idare edemeyip dış kulvarları dolaştırmasına rağmen güzel bir yarış koşan düzlük üzerinde yarışa adapte olan safkanın bugün tecrübeli jokeyiyle kazanacağını düşünüyorum. SKY HERO’da hem fikiriz 3sn derece farkı var. 3. ayağı geçersen %90 içeride gibi şablon :) Öyle ki 2 startını da kolayca kazanan ANGEL HORSE pedigri olarak çime daha yatkın gibi gözükse de kumda da çok iyi koşan kardeşleri olduğu aşikar. Birde nefes açan WHITE HART LANE var iyice uzattım abi şans yanında olsun :)

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

By Creed Kardesim nerelerdesin ;) 5/12/2015 bursa besli ganyan 9 bin vermişti ve o gün arrive line banko yazmıştın (bugün hiç yazmamışsın ) bende üzerinde sanssızlık var mutlaka birgün dönecek demiştim ve arrive lıne banko yazdım orda gitti ama yıksamda gelen atı yazmazdım,,, sunun için hatırlatıyorum sen bugün yazmamış olabilirsin ama ben o at gelene kadar vazgeçmem ;)

ilk ayak vezüv ve nordin ( Nordini de bu sitede önermiştiniz mutlaka bir yarış vuracak ama ne zaman bilemem ;) ) vezüv yaklaşık 2 boy geç çıkmış ve dısarlarda dolanmış durmus ama sonlarda ancak kendine gelmiş lakin yarış bitmişti

ikinci ayak 1,2,3,4,5,6, yazacağım

üçüncü ayakta da (h) diyeceğim

Dördüncü ayak ikiniz banko vermişsiniz ve arada 3 saniye fark var gelmezse yazık yani

besinci ayakta 3 fısfıskayanın yarısı tekrar izieyin lütfen gelir veya gelmez birsey diyemem ama o yarısın hatrına tek yazarım helede tecrübesiz çocuk ile o yarısı çıkardı ise Mehmet kaya ile üzerine koyması gerekir

son ayakta karar veremedim 6,48 tutuyor bu sekliyle 2,3,5,9,11 yazar altılı oynarım beşliye de (h) yazar sky hero ile fısfıskaya’yı bekler kalan üç ayakta atom bombası gelmesini beklerim artık ;)

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Emeğine sağlık Can. Bol şanslar.

Yusuf ceylan
Ziyaretçi
Yusuf ceylan

Arkadaş hayatım boyunca hep oynadım bir kere tutturamazmı insan, ama olmuyor kimseye kızmıyorum çünkü hatayı kendimde buluyorum sizi takip ediyorum 5 lerde dolanıyorsunuz iyi birgün denk gelir Hoşça kalın

ozan
Ziyaretçi
ozan

SELAMIN ALEYKUM…

19.12.2015
BURSA ALTILI GANYAN KUPONUM.
BASLAMA SAATI: 13.30

1.AYAK: 1-2-4-5-9
2.AYAK: 2-4-5-6-7-8-10
3.AYAK: 5 TEK.
4.AYAK: 1-4-7
5.AYAK: 3-4-5-8
6.AYAK: 3 TEK.

KUPON TUTARI : 30 TL

ozan
Ziyaretçi
ozan

Bol sanslar dilerim can kardesim kuponum hakkinda yorumlarini Alabilirmiyim…

Bycreed
Üye

Bol şans abi ben bunu yatırdım.

1. Ayak: 9 (Vezüv)

2. AYAK: 1 (Nureyşan), 2 (Yükselin Oğlu), 4 (Başyazar), 5 (Yiğit Horse), 6 (Seyfun), 7 (Ruhum), 10 (Aksi Kardeş)

3. AYAK: 1 (Angel Horse), 3 (Külünk Han), 4 (Whıte Hart Lane), 5 (Perfect Yıldız)

4. AYAK: 5 (Sky Hero)

5. AYAK: 1 (Al Seray), 3 (Fışfışkaya), 5 (Itırjok), 6 (Köçergülü), 9 (Yaban Güvercini)

6. AYAK: 1 (Bardo), 2 (Babadöker), 3 (Rüzgar Eto), 5 (Dark Boy), 9 (Imperfectıonıst)

 

Kemal
Ziyaretçi
Kemal

Bu kupon içerde

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

by creed ; arrive line gelirde orda yatarsan dilimden kurtulamazsın ;) son kosusunda banko vermiştin haydi banko vermedin bari 4 atta yaz yani ;) gerçi bir arkadaşla ortak yatırdık onda da yazmadık ;)

kendimin altılısı ;

4,8,9,10
1,2,3,4,5,6
1,3,4,7
5
3
3,4,5,9,11 /// 35,64

besli

1,2,3,4,5,6
h
5
3
h /// 35,64 tl

arkadaşla ortak olduğumuz

1,2,3,4,5
3
2,4,5,6
3,5,6,8
2,3,5,9,10,11 /// 28,80

Bycreed
Üye

Son yarışı beni hayal kırıklığına uğrattı son koştuğu grup biraz daha kendi lehine şartlar altındaydı bu koşuda is yapacağına pek sıcak bakmadım yaniltirsa bile şaşırmam :))

Bycreed
Üye

Nureyşan olucak yanlış olmuş kafam nerdeyse :) hep bu iki safkanı karıştırıyorum stilleri birbirine benzer olduğu için.

BEYHAN
Ziyaretçi
BEYHAN

KAFAYA EGER BUTCENIZ YETERSE 3 NUMURAYI YAZIN DERİM GALADRİYEL

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

By creed bol şanslar. Ali ruhi’yi o kadar atta tercih etmemenin özel bir sebebi var mı?

Bycreed
Üye

Ali ruhi bu tip kısa mesafelerde is yapabilecek bir safkan değil. Aslında koştuğu yarışları kazanma sebebi tamamıyla rakiplerinin hatalı olması ve Ali ruhiye baskı yapmaktan korkmalari. Bugün aksi kardes ve selayatli var düzlüğe gelmeden ali ruhinin o inatçı direncini eriteceklerdir. Kazanırsa ali ruhi büyük sürpriz olur benim için bol şans.

Aydın altun
Ziyaretçi
Aydın altun

Tekirdağlı.aydın altun.bursa altılısı.(4.6.8.9.10)(2)(h)(1)(6)(5)..

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

BURSA ALTILI TAHMİNLERİM RAST GELE.

1. AYAK. 4.9.5.10.8./ HEPSİ./

2. AYAK. 3. BANKO TEK./ 2.5.4./ HEPSİ./

3. AYAK. 5.1.3.7./ HEPSİ./

4. AYAK. 2.3.4.1.5./ 6.7./

5. AYAK. 3. BANKO TEK./ 5.9.7.4./ HEPSİ./

6. AYAK. 9.3.2.11.7./ HEPSİ./

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

haydi bakalım by creed ;) vezüv’ü atlattın kaldı sky hero

Bycreed
Üye

Sky Hero kolaylaması lazım bakalım mesafenin en iyi ati bence korktuğum tek isim bıckın bey.

başar
Ziyaretçi
başar

Hadi abi adana yokmu kimsede

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

hayırlı olsun by creed kardeşim ;) at’ta yattık ama yinede günü kazançlı bitirdik sagolsun nünberg handi, astana 1/1 midleasboro üste 20 lira attık yarışları izlerken maçlarada bakalım dedik yaklaşık 4 tane altılı ücreti olan 862 lirayı aldık aksam adanaya 40 liralık besli ile günü bitirdik artık aksam adanaya bakacaz ;)

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Tebrikler By creed. Admin verdiğin sufle aldığı yarışı verdi :)

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla