18 ARALIK CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

Toplam 52 safkanın koşacağı az atlı zayıf bir program daha karşımızda. Az safkanda koşsa  3-4 saatlik bir çalışma sonunda kafa yorarak takip ettiğim ve ağırlıklı olarak favorileri yine geri planda kullandığım bir Şablon çıkardım.Bazı arkadaşlarım sitemde bulunsada ben genelde oyunlarımı standart tarzın dışında kuruyorum ve genelde çok favorileri ön plana çıkarmıyorum.eğer bir nebzede olsa Katkıda bulunabiliyorsak ne mutlu bizlere,her türlü eleştirilere açık olarak enteresan bir tek attığım Yarınki programda herkese bol şansla diliyorum.

İzmir Altılı Tahminleri

1.AYAK : Son dönemde klasikleşen programlarda olduğu gibi yine bir maiden yarış ile karşı karşıyayız ilk ayakta.İlk kez start alacak olmasına rağmen idmanlarında güzel işler çıkartan ve her geçen gün derecelerini geliştirerek hazırlanan Hüsna,Akbahar ve Saltukbey gibi nadide safkanların ana baba bir kardeşi olan (3)DEVRAN ‘ın idmanlarındaki dereceler kadar koşarsa kazanacağını düşünüyorum. Alternatif BANKOMDUR.rakip olarak öncelikle istikrarlı koşuları sonrası burdaki rakiplerinin çoğunu rahatlıkla geçtiği son yarışta yaklaşık 10 boy öndeyken fotoyu geçmesine 3metre kala enteresan bir şekilde devrilen (8)MİLANO olacaktır.Özcanın tercih ettiği (6)KÜÇÜK PIRLANTA ve ekürilerden (1)BEBEKKAYA at yazacaklara ısrarlı önerilerimdir.

2.AYAK : Form durumları bu gruptan üstün olduğunu düşündüğüm H.Karataş ile start alan (6)TEREX ve S.kaya ile koşacak olan (8)YALPAGAN rakiplerinden önde gördüğüm safkanlardır.Bu atların dışına çıkacağını düşünmesemde son galoplarında enteresan dereceler yapan (10)BADEHANIM ve son virajı sıkıştırılmadan döner ise (4)RIGHT OR WRONG ve eküri avantajıyla (2)MADIBA ciddi rakip olacaklardır.

3.AYAK : En sıkıntılı ayak geldi çattı.Çok zaman harcadığım bu ayakta inanın her incelememde başka bir safkan favorim oldu,o Yüzden kapatılması gereken bir ayak oldu benim için.Ayrım yapmadan HEPSI demek en mantıklı olacaktır,çünkü hangi ATI yazmazsam o çıkıp gelebilir.Sıralamam 2.3.1.6.4.5.7

4.AYAK : Son galobunda 800/49.4 600/23.9 gibi harika bir derece gerçekleştiren (3)SEVIMLI GÜZEL alternatif BANKOMDUR.banko Hakkını başka ayakta kullananlar için bir süre ara verdikten sonra tabela yaptığı son yarışında dikkatle izlediğim ve  fazla sıkmayarak koşturulan (5)SARI MUSTAFAM ve yarış hayatı boyunca bu mesafelerde harika yarışlara imza atan Uni Baby’nin yetenekli tayı ve sihirbaz jokeyi H.Karataş ile start alacak olan (4)PRINCESS ADA arasında en az hata yapan kazanacaktır.

5.AYAK : Zorlu maiden yarışta hayatının ilk birinciliğiyle tanışmalarını beklediğim (1)CANAN SULTAN, (4)KARTEPE RÜZGARI, (2)ESENTEPE, (6)KIRIMLI SULTAN ön planda tutsamda (5)KAYRAKIZI, (8)ŞİRRET ve ekürilerden (3)KARBAHAR’ı ayrımsız yazacağım.

6.AYAK : Günün son Ayağında 1400m kum pistte takibimde sürekli yer alan Kocaelindeki son yarışında kazanmasından çok ümitli Olduğum ama devrildiği için derecesiz kalan ve bu yarışta ilk ikiye giremediği takdirde yarış yaşamına son vermek zorunda olacak olan son galobunda 62kg ile S.Metin Tarafından 600/42 400/27.2 yapan (13)BEKLENTİM çok risklide olsa BANKOMDUR.  başka yerde tek atıp buraya çok at yazacaklar için öncelikle (10)MODELHAN, (11)ŞAHBEY ve (5)EFEBABA sonrasında (12)YUMURTACI MEHMET, (2)CANCANBEY, (4)MONDİNİN OĞLU ve (7)CANIM MIRA önerebilirim.

Altılım

3  / 8. 6.1

6.8 / 10.4.2

2.3.1.6.4.5.7

3.5.4

1.4.2.6.5.8.3

13

normal Şablon 15.12 TL tutuyor

Bol Şanslar dilerim herkese..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
George Thomas

Bol şanslar ertan.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x