18 OCAK 2019 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (VAROLHAN BANKOM)

18 Ocak 2019 Cuma İzmir at yarışı tahminleri.

1.AYAK: Ön tarafta Hanım Sultan ile önlerde gideceğini düşündüğüm 6 – ATALANTE inatçı yapısı ile fotoyu zorlayacak. Müsait kilo ile koşacak 3 – SURKAPI sonlarda güçlü gelecke bir başka isim. Çok gerilerde kalmazsa 2 – ARSLANDİKENİ sürpriz yapabilir. 11. aydan bu yana koşmayan 10 – ÖZÇOCUK bir koşu görmesini beklemek gerekebilir ama çok sürpriz arayanlar için önerebilirim. Kısa mesafeye rağmen 1 – REŞİTBEY’i kg sebebi ile eledim, yeri olanlar düşünebilir.

2.AYAK: 1000M galobu ile dikkat çeken 6 – IT MAY RAIN favorim. 2 ay aradan sonra katıldığı yarışta Sarıbeyza’nın peşinde yarışı takip eden ve sonlarda nefesi kesilmesine rağmen geçmeyi başaran fakat içeriden gelen Jülide’ye boyun farkı ile geçilen 10 – TİLİKUM açtığı nefesi ile favoriye rakiptir. 8 – SARIBEYZA ve Bursa’dan gelen ekürisi 9 – SENSU sürpriz.

3.AYAK: Son yarışları grup için yeterli gördüğüm 2 – VAROLHAN banko tercihim.

4.AYAK: Bir önceki yarışında virajdan sonra liderliği alıp kazanmak isteyen fakat 2.likle yetinen 1 – BIG DADAŞ, son koşusunda da öndeki çekişmenin çok arkasında kalıp sprintini atmak için geç kaldı. Muhtemelen 3 – BÜYÜK BABA’ın önde forse edeceği yarışta arkasına takılacak 2 – YOUNG BOND ve 5 – AKSAKALLI’dan fazla kopmazsa şansı yüksek olur. Büyük Baba’yı önde çok boş bırakmayacaklarını düşünüyorum. Bu isimlerden, kazandığı yarış sonrasında formunu koruyan 2 – YOUNG BOND favorim olup 1 – BIG DADAŞ’ı rakip bırakıyorum.

5.AYAK: Rahat kazandığı yarış dereceleri ile dikkat çeken 3 – INNOVATION favorim. 6’da 4 yaparak süper bir performans sergileyen 7 – SERPİNTİ iyi hazırlıkları ile sürprizde.

6.AYAK: İnişli çıkışlı yarışlarıyla denk grupta buluşan isimler bir arada. Bayayna tutmasam da pencere bırakmadan kapatıyorum. Sıralama şablonda.

Kupon

6-3-2 // 10
6-10-8(9)
2
2-1
3-7
5-1-2-4-6-8-3-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bay Balcı

Bol şanslar admin
bir çok ayakta hemfikiriz:))
izmiri gönderdim ,baya oldu

Cengiz

Iyi kupon

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x