Ana Sayfa / Tahminler / 18 OCAK 2019 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (VAROLHAN BANKOM)

18 OCAK 2019 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (VAROLHAN BANKOM)

18 Ocak 2019 Cuma İzmir at yarışı tahminleri.

1.AYAK: Ön tarafta Hanım Sultan ile önlerde gideceğini düşündüğüm 6 - ATALANTE inatçı yapısı ile fotoyu zorlayacak. Müsait kilo ile koşacak 3 - SURKAPI sonlarda güçlü gelecke bir başka isim. Çok gerilerde kalmazsa 2 - ARSLANDİKENİ sürpriz yapabilir. 11. aydan bu yana koşmayan 10 - ÖZÇOCUK bir koşu görmesini beklemek gerekebilir ama çok sürpriz arayanlar için önerebilirim. Kısa mesafeye rağmen 1 - REŞİTBEY'i kg sebebi ile eledim, yeri olanlar düşünebilir.

2.AYAK: 1000M galobu ile dikkat çeken 6 - IT MAY RAIN favorim. 2 ay aradan sonra katıldığı yarışta Sarıbeyza'nın peşinde yarışı takip eden ve sonlarda nefesi kesilmesine rağmen geçmeyi başaran fakat içeriden gelen Jülide'ye boyun farkı ile geçilen 10 - TİLİKUM açtığı nefesi ile favoriye rakiptir. 8 - SARIBEYZA ve Bursa'dan gelen ekürisi 9 - SENSU sürpriz.

3.AYAK: Son yarışları grup için yeterli gördüğüm 2 - VAROLHAN banko tercihim.

4.AYAK: Bir önceki yarışında virajdan sonra liderliği alıp kazanmak isteyen fakat 2.likle yetinen 1 - BIG DADAŞ, son koşusunda da öndeki çekişmenin çok arkasında kalıp sprintini atmak için geç kaldı. Muhtemelen 3 - BÜYÜK BABA'ın önde forse edeceği yarışta arkasına takılacak 2 - YOUNG BOND ve 5 - AKSAKALLI'dan fazla kopmazsa şansı yüksek olur. Büyük Baba'yı önde çok boş bırakmayacaklarını düşünüyorum. Bu isimlerden, kazandığı yarış sonrasında formunu koruyan 2 - YOUNG BOND favorim olup 1 - BIG DADAŞ'ı rakip bırakıyorum.

5.AYAK: Rahat kazandığı yarış dereceleri ile dikkat çeken 3 - INNOVATION favorim. 6'da 4 yaparak süper bir performans sergileyen 7 - SERPİNTİ iyi hazırlıkları ile sürprizde.

6.AYAK: İnişli çıkışlı yarışlarıyla denk grupta buluşan isimler bir arada. Bayayna tutmasam da pencere bırakmadan kapatıyorum. Sıralama şablonda.

Kupon

6-3-2 // 10
6-10-8(9)
2
2-1
3-7
5-1-2-4-6-8-3-7

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Bay Balcı
Ziyaretçi
Bay Balcı

Bol şanslar admin
bir çok ayakta hemfikiriz:))
izmiri gönderdim ,baya oldu

Cengiz
Ziyaretçi
Cengiz

Iyi kupon

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.