18 OCAK 2019 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BAY BALCI)

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNİ YAZAN BAY BALCI

Güzel ve güneşli bir gün,aslında güneşli oldugu için güzel bir gün desek yeridir.uzun zamandır güneş ilk kez böyle pırıl pırıl ,sımsıcak,insanın güneşe sımsıkı sarılası geliyor adeta….
inşaallah İZMİR proğramı ortalıgı buz gibi etmez dilegiyle;

1.AYAK

Çok güven vermesede SURKAPI,son koşusu sert gurupta olan UÇAN UÇAN ve kilosu agır olsada REŞİTBEY bu ayak için yeterli olur diye düşünüyorum.yeri olan arkadaşlar süprizde ATALENTE yi degerlendirebilir.

2.AYAK

Son ikinciligi ve (400’ü 26,3…600’ü 40,8 Ç 60 kg) çalışması ile eküri avantajıda bulunan SARIBEYZA buğün benim bankom olacaktır.

3.AYAK

Son koşusuna anlam veremedigim RED SUN güzel çalışmasını yarışa yansıtırsa bu sefer farklı koşacaktır.rakip olarak kiloları biraz ağır olsada VAROLHAN ve GUR KHAN olacaktır.

4.AYAK

Son üç handikap 17 koşuda bir türlü umdugunu bulamayan BİG DADAŞ,son koşusunda süprizde gelen YOUNG BOLD,hatırı sayılır favori olan AKSAKALLI ve bu koşuda bir süprize imza atacagına inandıgım SKY HERO.

5.AYAK

İNNOVATİON için çokta söylenecek birşey yok gibi.% 60 agf herşeyi anlatıyor.ben yinede tek olarak içime sindiremedim .rakip olarak gördügüm safkan ;kumdada gayet güzel çalışması olan çim piste harika koşular çıkartan ve çimde buradaki birçok rakibini geçen( innovation dahil) SERPİNTİ olacaktır.

6.AYAK

Son koşularında da birikte koşan SUERDEM,SUERDEMİ geçen UĞANBİKE ve bunların gerisinde kalan KARAMIH.

KUPON

1.) 1,3,6,7
2.) 8
3.) 1,2,6
4.) 1,2,5,6
5.) 3,7
6.) 1,2,4

TOPLAM :20,16 TL

BOL ŞANSLAR DİLERİM

YAZAN BAY BALCI

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bay Balcı

Vallahi mesajı yeni gördüm,bende okudum, Admin herhalde yanlış sayfaya yazdı dedim:))

Bay Balcı

Bugün rüyamda balık tuttum:))

Bay Balcı

Yılan balığı olduğunu söylemeyi unutmuşum:))

tarkan

inşallah tabelada 7 son ayakta üç atın yani son iki ayak aynı devam ediyoruz inşallah gelir yahu. Tarkan ben

Bay Balcı

tebrikler TARKAN BEY:))

Bay Balcı

ADMİN ADANAYI GÖNDERDİM.

Bay Balcı

Balıklar hamsi imiş admin 5 misli 4’lü ,10 misli 3′ lü var .bakalım ne verecek:)))

Kadersiz

Bir tüyo veren yokmu her gün beste kalıyorum arkadaşlar

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x