Ana Sayfa / Tahminler / 18 OCAK 2017 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

18 OCAK 2017 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Aslına bakarsanız gerek performans gerek bundan önce koştuğu rakipler gerekse de jokey yönünden rakiplerinin önünde olan bir isim var o da 1-SELLY ama genelde ne zaman bir isim rakiplerine bu kadar kilo veriyor o yarışı kazanamıyor belki uzak yapacak ki bu beni şaşırtmaz ama ben o gelmez ise hepsinin şansı var diyorum HEPSİ yapıyorum.

2.AYAK: Son yarışında çok sert grupta beşincilik yaptığını gördükten sonra o yarışını izlediğim 7-ONUREFE'nin bugün bu rakiplerinin yanında koşuyu kazanmasını bekliyorum sebebine gelince .. Angel Horse gibi kalite bir isimin uzak kazandığı yarışta binicisi tarafından fazla zorlanmadan 5. bitiren buna rağmen ikinciyle arasında 1 saniye fark olan bu isimin geçildiği rakipler Clark Kent Büyük Ajiba ve Serkan Bey, bunların hangisini bu gruba koysan 1.05 e koşar. Ben bugün binicisi eğer akıllı binerse geçileceğini düşünmüyorum BANKOM.

3.AYAK: Son yarışında uzun mesafeden etkilendiğini düşündüğüm 6-ÖDÜL PEŞİNDE favorim. Son yarışına bir anlam veremediğim anlık bir problem yaşadığını düşündüğüm 7-YARISSA, güzel çalışmalarıyla 4-AYEFE ve ters bir yarış beklediğim 5-GÜÇLÜBERKAY sırasıyla favorime rakip gördüğüm isimler.

4.AYAK: Çok zorlu bir KV6 yarışıyla karşı karşıyayız tercihim HEPSİ.

5.AYAK: Her ne kadar daimi binicisi kendi atlarını tercihlemiş olsa da kış aylarında daha başarılı koştuğunu bildiğim 1-RÜZGAR ETO'nun bu koşuyu kazanmasını bekliyorum favorim. Tek rakip ise ne zaman yazmasak gelip orada cezayı kesen Bursa'da bensiz oyun olmaz diyen jokeyiyle 4-ANGEL HORSE.

6.AYAK: İlk kez son yarışında takı kullanan 7-KIRŞAFAK o yarışını fazla zorlanmadan dördüncü bitirmişti bugün daha iyi koşabilir favorim. Yine son yarışında sonlarda attığı sprintiyle maiden da fazla kalmam diyen 1-AKCEREN ve son yarışında binicisinin bir türlü doğru düzgün sprint attıramadığı sürekli içeri kayan 13-YAPRAK KIZ sırasıyla şansı olabileceğini düşündüğüm isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: HEPSİ

2.AYAK: 7

3.AYAK: 6-7-4-5

4.AYAK: HEPSİ

5.AYAK: 1-4

6.AYAK: 7-1-13

Hakkında COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

5 yorum

  1. hadi bakalım bugunde iyi gidiyoruz tek geldi mi geldi geriside gelecek ben öyle umut ediyorum bol şanslar

  2. son ayak hangi eşeğin gelmesini istemeliyiz :D

  3. 7 geldiydi :( yaaa, ben atm ye gider ist altılısını oynamak için para yatırır senin kupona bakayımda kaç liralık ona göre yatırayım

Bir cevap yazın