Ana Sayfa / Tahminler / 18 OCAK 2017 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

18 OCAK 2017 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Aslına bakarsanız gerek performans gerek bundan önce koştuğu rakipler gerekse de jokey yönünden rakiplerinin önünde olan bir isim var o da 1-SELLY ama genelde ne zaman bir isim rakiplerine bu kadar kilo veriyor o yarışı kazanamıyor belki uzak yapacak ki bu beni şaşırtmaz ama ben o gelmez ise hepsinin şansı var diyorum HEPSİ yapıyorum.

2.AYAK: Son yarışında çok sert grupta beşincilik yaptığını gördükten sonra o yarışını izlediğim 7-ONUREFE'nin bugün bu rakiplerinin yanında koşuyu kazanmasını bekliyorum sebebine gelince .. Angel Horse gibi kalite bir isimin uzak kazandığı yarışta binicisi tarafından fazla zorlanmadan 5. bitiren buna rağmen ikinciyle arasında 1 saniye fark olan bu isimin geçildiği rakipler Clark Kent Büyük Ajiba ve Serkan Bey, bunların hangisini bu gruba koysan 1.05 e koşar. Ben bugün binicisi eğer akıllı binerse geçileceğini düşünmüyorum BANKOM.

3.AYAK: Son yarışında uzun mesafeden etkilendiğini düşündüğüm 6-ÖDÜL PEŞİNDE favorim. Son yarışına bir anlam veremediğim anlık bir problem yaşadığını düşündüğüm 7-YARISSA, güzel çalışmalarıyla 4-AYEFE ve ters bir yarış beklediğim 5-GÜÇLÜBERKAY sırasıyla favorime rakip gördüğüm isimler.

4.AYAK: Çok zorlu bir KV6 yarışıyla karşı karşıyayız tercihim HEPSİ.

5.AYAK: Her ne kadar daimi binicisi kendi atlarını tercihlemiş olsa da kış aylarında daha başarılı koştuğunu bildiğim 1-RÜZGAR ETO'nun bu koşuyu kazanmasını bekliyorum favorim. Tek rakip ise ne zaman yazmasak gelip orada cezayı kesen Bursa'da bensiz oyun olmaz diyen jokeyiyle 4-ANGEL HORSE.

6.AYAK: İlk kez son yarışında takı kullanan 7-KIRŞAFAK o yarışını fazla zorlanmadan dördüncü bitirmişti bugün daha iyi koşabilir favorim. Yine son yarışında sonlarda attığı sprintiyle maiden da fazla kalmam diyen 1-AKCEREN ve son yarışında binicisinin bir türlü doğru düzgün sprint attıramadığı sürekli içeri kayan 13-YAPRAK KIZ sırasıyla şansı olabileceğini düşündüğüm isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: HEPSİ

2.AYAK: 7

3.AYAK: 6-7-4-5

4.AYAK: HEPSİ

5.AYAK: 1-4

6.AYAK: 7-1-13

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
mahir kaya
Ziyaretçi
mahir kaya

hadi bakalım bugunde iyi gidiyoruz tek geldi mi geldi geriside gelecek ben öyle umut ediyorum bol şanslar

mahir kaya
Ziyaretçi
mahir kaya

son ayak hangi eşeğin gelmesini istemeliyiz :D

mahir kaya
Ziyaretçi
mahir kaya

7 geldiydi :( yaaa, ben atm ye gider ist altılısını oynamak için para yatırır senin kupona bakayımda kaç liralık ona göre yatırayım

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.