Ana Sayfa / Tahminler / 18 OCAK 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
bursa altili tahminleri bombaci

18 OCAK 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Haliyle kendisini ispatlayan safkan yarın 1000 puana koşacağı gibi günün en yüksek agf si olacaktır. (1) SELLY alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır. Dikkat çekmek istediğim safkan ise son yarışını çok beğendiğim ve burada ilk 3 te bile olması mümkün olmayan (6) BARANIN GÜLÜ dür. Bu yarışını da dikkatle takip edeceğim safkan ilk uygun grupta bankom olacak gibi duruyor.

2.AYAK: Genel anlamda sorunlu safkanların bir araya geldiği koşuda (7) ONUR EFE ve (9) SESSİZCE GEÇER ilk iki safkanımdır.  Kötü koşmaları durumunda (3) MÜRÜVVET ve (4) SLAYER SCREEM in devreye girmesini bekliyorum.

3.AYAK: (4) AYEFE güzel çalışmaları ile ilk safkanım. Son yarışından sonra bir aydan fazla geri çekilmiş olsada bu yarışta şans vereceğim (1) BABAFİKRİ ikinci safkanım. (7) YARİSSA ve (5) GÜÇLÜ BERKAY sonraki tercihlerimdir.

4.AYAK: Kocaeli-Bursa-Ankara-İzmir diyar diyar dolaşan safkanların mücadelesi bana bir tuhaf geldi. Son yarışını neden ve nasıl kaybettiğini anlamadığım (3) IŞIKNAT ve istediğimiz kadar inanmamak için dirensekte formda safkan (5) SİBİRYALI ilk iki safkanımdır. Tabi esasen ne olursa olsun hiçbiri bir yaşlı kurt (6) ŞAHPAZLI değil. (4) KUTLUERİNOĞLU ile pencereyi kapatıyorum.

5.AYAK: Burada lafı fazla uzatmak niyetinde değilim:) Ya o beni bitirecek ya ben onu getireceğim. Üst üste üçüncü defa (1) RÜZGAR ETO BANKOMDUR. 

6.AYAK: Supriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ dir.  Bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1 /// 6

2.AYAK: 7-9-3-4

3.AYAK: 4-1-7-5

4.AYAK: 3-5-6-4

5.AYAK: 1 TEK

6.AYAK: HEPSİ

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

15
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
crone
Ziyaretçi
Crone

Bolsanslar bombaci..

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Slmlar herkese. Bombacı kardeşimin yorumlarını görünce 5.ayağa daha bir dikkatli baktım, kim kimi bitirecek diye 😊… Sanırım ANGEL HORSE bu tartışmaya son verecek gibi görünüyor. Ankara sezonu sonrasında 70 günlük aranın ardından çıktığı ilk yarışında rakiplerinden çok kolay kurtulup, uzak yapan bu pistte 1400 metrenın rekortmeni ANGEL HORSE un kazanmaması için hiçbir sebep yok. Ayrıca Gündüzeli bile RÜZGAR ETO’O dan vazgeçmiş. Yarışın çok kısa olması belki kafa karıştıran bir etken olabilir ama yine de bu formu ile ANGEL HORSE zor geçilir. Ben tek deneyeceğim. Kötü koşarsa ancak RÜZGAR ETO’O ve TİME ATTACK ın Şansı olur. Bombacı kardeşime ve tüm arkadaşlara bol Şans.

Onbasi
Üye

bursada kafada 1 selly i tek atıp 2. ayakda 1 STILL WAITING çoook tuttmakla beraber 7 ONUR EFE siz kupon olmaz kannatindeyim 3. ayak da 6 ödülpeşinde rahat kazanacak gibi görünüyor 4,ve 5. ayaklar bence karışık son ayak da 12 torol dan süpriz bekliyorum kuponum
1
1,7
6,4,7
6,4,5,3
4,3,1
1,12,7,13
**17,28 tl herkese bol şanslar dilerim

AkSakal
Ziyaretçi
AkSakal

Yarışa açık ara favori çıkacak SELLY ve önde numara götürecek NYMPHADORA arasına at girmez…MÜRÜVET ben de açık ara favori muhtemel tekim,kazanmak zorunda olan WİLLY WİLLY (son 2 yarışı kaldı),süratli safkan WİLDE CHERRY o da artık kazanamazsa yarış hayatı bitmek üzere (son 3 yarışı) ve buranın sigortası ONUREFE yeterli…BABAFİKRİ buranın haklı favorisi ancak verdiği ara sonrası kayda değer bi saha çalışması olmaması burayı çorba yapabilir.Nispeten daha sert guruplar da mücadele veren ALAGÖZHAN başta olmak üzere herkesin tuttuğu kendine:)…Dördüncü ayağı muhtemelen TOKAÇOGLU”şehir,koşu ve at üçgeninde alması gerekli,KUTLUERİNOGLU gelmezse hepsinin geliri var…AFG de 2 ata çok yüklenme olduğunda genelde hep bi üçüncü at pota ya burnunu sokuyor,ben de muhtemel ikilinin yanına TİME ATTACK ı iliştirdim….ÖLÜDENİZ ve YAPRAKKIZ yeterli ancak,ben iki yarışında da paralı galop yapan TORUL (kaizbert yavrusu)mutlaka olacak….

Onbasi
Üye

buyyun kontra kuponum
1,6
1,3,4,7
6
3,4,6
4
1,5,7,9,11,12,13
*****************10,80tl

crone
Ziyaretçi
crone

5.1
9.7.3.4.12
3.7.5.1
1.3
1
12.13.9///benim altılımda böylee

espranz
Ziyaretçi
espranz

Slmlar bombaci istanbula yaptinmi birseyler ?

espranz
Ziyaretçi
espranz

Yikmayiz bizde :)

ErtanBEY
Ziyaretçi
ErtanBEY

Teki iyi oturttun Bombacı Tebrikler 😎son ayak son at gelirse şaşırmam

Adrian
Üye

tebrikler Bombacı kardeşim

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.