Ana Sayfa / Tahminler / 18 NİSAN 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (BOMBACI) RİSKLİ TEKLER

18 NİSAN 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (BOMBACI) RİSKLİ TEKLER

Selamlar herkese iyi haftalar hayırlı işler diliyor Kocaeli için kendimce altılı tahminlerime geçiyorum.

1.AYAK: Bana tam anlamıyla 3 bilinmeyenli bir denklem gibi geldi. Hemen hemen hiç kimse çalıştırdığı safkana binmemiş. İnad ettim hava deliği bırakacağım. Sıralamam (5) SAYGIDEĞER, (1) ARSLANBAŞ, (6) YILDIRIM AĞA, (2) BECOCAN ve (4) MY CEM şeklinde olacak.

2.AYAK: Aşağı yukarı tüm safkanlar birbiriyle sürekli yarışan ve aynı dereceleri yapan safkanlar. Durum böyle olunca önce tam kuzu kapama göründü. Ancak ben  (1) MUSON RUZGARI ve (2) SAGNAKHAN'ı siklet dezavantajından dolayı eledim. (3) DELİ JET'i istikrarsızlıgından dolayı eledim. Benim için geriye dört safkan kaldı. Sırasıyla (6) KATI KAZAN, (4) BABASEYFİ, (5) HALİKARNAS ve (7) UNUTULMAZ. 

3.AYAK: Burada son 3 yarışında da startta 3-4-6 boy takılan (6) MANA dahil (ya çikarsa diye) tutmadığım hiçbir safkan yok. Bu ayağı ayıramadım. Aslında elenebilir. Ancak kalite görünen (2) AUF WEDERSEHEN in Kocaeli'nde ne işi var anlamadım. Kocaeli kumuna ne derecede yatkınlık göstereceğini de bilemediğim için işin karışacagını düşündüm. Kocaeli'nde hiç galobu görünmeyen (2) AUF WEDERSEHEN istanbul iç pist te 400/24.4 - 600/37 rahat yapmış. Grubun en zayıf halkası görünen ve bir türlü starttan çıkamayan (6) MANA 400/24 - 600/36.6 rahat yapmış. Durum böyle olunca benim contalar yandı. 

4.AYAK: Bilmem hatırlar mısınız (3) LEBRİZ: LEBRİZ diye kendimi yırttım. Söylemediğim şey kalmadı Mehmet Kaya'nin kendi atı dedim şöyle dedim böyle dedim. Yok abi getiremedim Allah getiremedim.  Tabi o zamanlar Kocaeli'nde adı sanı bilinmiyordu. Sonradan İzmir'e gidince kendisini buldu. Sürekli fedai koşturuldu. Bugün de yüzde 99 (1) MARISSA ya fedai kosacaktır. Durum malüm ortada. Safkanın şu haliyle ezik olduğunu düşünüyorum. (1) MARİSSA: Günün en ağır iki agf sinden biri çıkacağını düşünüyorum. Sergilediği performansla bunu sonuna kadar hak ediyor. Ancak benim için kazın ayağı öyle değil. Son yarışında tek önerdiğim safkan için şöyle konuşmuştum. "Göstere göstere sınıf atlayan safkanın ilgililerinin gözünün yükseklerde olduğunu biliyorum."  demiştim. İlk defa kısa vade koşacak safkan için o gün bugün olsun istiyorum. Özcan in bu oyunu bozmasını çok istiyorum. Çok risklide olsa (4) HALENAY BANKOM dur.

5.AYAK: Ne kadar takip ettiğim safkan, sevdiğim jokey varsa yine buraya toplanmış. Son yarışında (2) MEGAS dan bahsetmiş bu sıralar yarış kolladığını düşündüğümü söylemiştim. Aslında sevdiği mesafede ilk bakışta (1) OĞLUM OZAN ile birlikte değerlendirmek benim için kaçınılmaz görünüyordu. Ancak bu hissim takribi 10 saniye sürdü. (5) GRUMPY nin burada olduğunu görünce beynimde resmen ampül yandı. Neredeyse hamamda suyun kaldırma gücünü bulmuşcasına bagırmadıgım kaldı. Bursa'da son yarışında 2000 metrede 58 kilo ile SADIK AĞA ya geçilen safkan tam bir çılgın. Tek korkum üzerinde ki pilotu. İdare edebilirse benim en ufak bir şüphem yok. Çok fazla risklide olsa (5) GRUMPY BANKOM dur. 

6.AYAK: Bir diğer kale (6) PRENS DESTAN Türkiyenin yüzde 70 inin bu safkanı tek bekleyeceğini düşünüyorum. Benim buraya kadar gelme ihtimalim ise agf ye göre oldukça düşük olacak. Belkide kimilerinize göre imkansız. Peki ya gelirde burası da devrilir ise? ki ben kale görmüyorum. O zaman demeyin keyfime. Sıralamam şablonda olacak. 

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5--6-2-4

2.AYAK: 6-4-5-7

3.AYAK: 3-1-2-5-6

4.AYAK: 4 TEK

5.AYAK: 5 TEK

6.AYAK: 6-5-3-4-8

KUPON BEDELİ: 17.28,-TL

NOT: Arkadaşlar şablonum aşırı risk içeriyor. Burada ballandıra ballandıra anlatmamın sebebi sizleri etkilemeye çalışmak veya birşeyleri ispat etmek değil. Beni az cok tanidiniz. Ben bu oyunu böyle seviyorum ve sizlerle inandığım oyunlarımı paylaşıyorum. Sizler herzaman yine kalbinizin ve hislerinizin sesini dinleyin. Tekrar herkese bol şanslar.

193
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

Bombacı risk var dedin hemen geldim. hiçbir başarıya risk almadan ulaşamıycağımıza göre bende varım. sabah çok erken kalktık arı duru bir beyinle çalışınca ortaya böyle bir kurgu çıktı.teklerimiz aynı çıkmasada ters hiç bir atımız yok.. yani olacak bu iş… tjk dükkanı açsın kuponu yapar burdan paylaşırım.. kurgum aşağıda .

1.ayak:)4,6
2.ayak:)1,4,7,6,2
3.ayak:)1,2,5
4.ayak:)4,1
5.ayak:)1,7,5,2,3
6.ayak:)6

herkese bol şans..

sirinyerli
Üye
sirinyerli

Atlara fıldayan bol şans kuponumu yaptıktan sonra senin gecen hafta kocaeli 1 ve 2. ayak tespitin geldi hani 1. ayak 7 2.ayak 8 bu hafta icin ne dıyosun tekrar olurmu dersin

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

aynen şirinyerli.) seri bitmeye başladığında bir altı veya bir üstü gelmeye başlıyor. o yüzden kafada 6 yine yüskek bir numara gelecek gibi duruyor..

crone
Üye
crone

Bol sanslar bombaci bugunki sablonun gercekten guzel olmus.. Umarim boyle gelir..

Barışçı
Üye

bol şans bombacı…

ERKAN
Üye
ERKAN

GÜNAYDIN bol bol şanslar

devir34
Üye
devir34

Bol şsanslar rıskli sablonları bende severım

sirinyerli
Üye
sirinyerli

Herkese bol şans ve güzel bir hafta dilerim…
6
4 8
3 1 2
1 4
4 5 1
hepsi

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Eeee riskli yapmayacaktin o zaman :)))))
Bol şans, bereketli kazanç.

sirinyerli
Üye
sirinyerli

Adrenalin candır Bombacı yazdığın gibi gelsin bol şans…

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Arkadaşlar bugün KOCAELİ ters köşe yapabilir, koşularda çok sağlama tek yok gibi son ayak hariç. iki atla gecilecek gibide değil valla.çok ta KOCAELI yarışlarına takilmayin derim.ADANA yarışları çok ve kalabalık görunsede sağlam tekler var, bana daha cazip geldi.

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Sevgili Arkadaşlar ve sevgili müdürüm Admin. Pazartesinden Cumaya kadar biri büyük diğeri küçük (favori ve hissettiğim atları yazacağım ) iki kupon yapacağım.
Bu iş kismetmi yoksa paranın kismete vesile mi oldugunu göreceğim. yakalasik 3 hafta önce yakaladığım bir miktar ikramiyeyi 10 ar 20 şer 1500 liranın üzerinde tekrar kaybettim.inanin ciddi manada maddi ve manevi rahatsizlik hissediyorum.uzun yillar yaris oynayan arkadaslarda genelde bu duygu vardir.zevkine oynuyorum,keyfine oynuyorum,nesesini alayim,ufak oynuyorum,vallahi hepsi yalan (sozum kendi nefsime).ben sadece kazanmak için oynuyorum.evet bir hafta boyunca kendimce çok sağlama buldugum bir tek üzerine her gun 2 altılı yapacağım .sizlerle paylaşmayı düşünüyorum

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Sevgili ADMİN, şiki şiki baba da işe yaramadı :(((

admin
Yönetici

Sezon başlangıçlarında yüklenmemek gerek. Atları bir görelim neler yapıyorlar. Pisti bir görelim ne dereceler çıkıyor. Bütçeye oranla kuponların büyümesi taraftarı değilim, şansınız bol olsun.

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Teşekkürler :)))

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Bu hissettiğim tutacağına inandığım kupon

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Buda Yorumsuz kuponum.siz yorum yapabilirsiniz.:)))

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Adı kısmet olsun:)))

yasemule
Üye
yasemule

hayırlı olsun erdal abi kupunun hoş olmuş:)) bugün adana 1.koşu 6,numaralı mirzalim 10 lira günün ganyanı attım abi, misis ayranı alacağın bende baki deftere not ettim :)))

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Teşekkürler yasemule.bende seninle ayni dusuncedeyim.adali halil i tek düşünüyordum, baktim çalışma aynı. Adalı halil kilosunu mirzalim lehine cevirecektir.gonlunce olsun.ben oynamayacam.1.ve 2. ALTILI yapacağım ADANA ya

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

1.ayaktan 1ve4 çıkınca kupon tutarı 68 liraya düşmüştür, at eklememistir.

kofir kartar
Üye
kofir kartar

Ilk ayak my cem kosmaz erdal abi kuponunu yatiran arkadaslar varsa dikkatinizden kacabilir belki

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Kofir su an sablon kosuya 5,10 dakika kala yatiriyorum.

Adrian
Üye

bol şans bombacı

yasemule
Üye
yasemule

Bol şans bombacı ve site müdavimi arkadaşlar,adanadan selamlar bugün aşırı sıcak adana :))) altılı adanada para verir gibi duruyor.
KOCAELİ altılı tahminim
1.ayak: 6.4.2.1.5
2.ayak: 4
3.ayak: 2
4.ayak: 4
5.ayak: 4.3.5.2.1
6.ayak: 7.5.8.4.6

devir34
Üye
devir34

6
4,5,6,7
1,2,3,5
1,4
3,5,6,7
6,,,,5
Herkese bol sanslarr

kofir kartar
Üye
kofir kartar

Aslan bas cikti bombaci simdi de kapatak mi burayi ne edek

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

3 at bence yeter diyorum,becocan,yildirimaga,saygıdeğer

Vurgun55
Ziyaretçi
Vurgun55

Arkadaşlar fazla uzatmıcam
1 ayak alayı
2 ayak alayı
3 ayak 2 tek
4 ayak 1 tek mümkün değil gelemez başkası çok nettttttt
5 ayak 1 2 3 ama güvenemedim
6 ayak 6 8 3 son ayağa fazla güvenmiyorum ben

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Tutsun yada tutmasın müthiş bir düşünce sizinle aynı fikirdeyim

BARON44
Üye
BARON44

kocaeli
6 tek
1,2,3,4,5,6,7,8
2,5
1,4
1,2,3,4,5,6
6 tek

bol şanslar

BARON44
Üye
BARON44

son ayağa güvenmyenler 4 nolu melikbeyi ekleyebilir

BARON44
Üye
BARON44

6 tek
hepsi
2,5
1,4
1,2,3,4,5,6
6

tutar:12,96

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Bende şu an AGF görünmüyor

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

1.AYAK agf kim?

BARON44
Üye
BARON44

6 yıldırımağa

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Arkadaşlar günün ganyani da LA BOHEME cazip duruyor,Yasemule ne dion

yasemule
Üye
yasemule

aynen abi bencede geçilmez o ama fazla vermez diye atmadaım ganyan

yasemule
Üye
yasemule

kuponuda değişteremedim erdal abi valla, kafadan 2 at son ayak 1 at çıkmış, agf atlar gelirse misli alırım belki :)) bayii uzak öğlen arasında yatırdım :))) kısmet artık

crone
Üye
crone

Benim altilimda boyle….

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Bol şans crone

crone
Üye
crone

Tsk.ler.. Hepimize bol sans… Site olarak en cok ihtiyacimiz olan sey şans… :))

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

BOMBACI bülten basitlesti sanki

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

AGF ye baktım para vermesi için 4.ve 6.ayakların yıkılması lazım. Oda biraz zor görünüyor, belki 4.ayağın 1 yikilabilir kilo farkindan.

BARON44
Üye
BARON44

bu atlara dikkat
katıkazan
delijet
tekfordkaan

BARON44
Üye
BARON44

tekford kaan bir önceki yarışta ikinci olurken 1900 metre kumda kongo 4 üncü olmuş şimdi tekfordkann sonuncu at kongo favori :))

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Yarissever kafası böyle işliyor işte, gelincede vay be diyoruz.

crone
Üye
crone

3//
2.5.6
5.6.7.8
1//
1.4
1.3.5
6//

7.li ganyan oyunum….

crone
Üye
crone

Buda para icin bombaci zaten :))

BARON44
Üye
BARON44

dün bu o yıldız ikinci ayakta sonbezirganla bombayı patlacaktı bu kez yazalım belli olmaz :))

Ümit
Üye
Ümit

Herkese bol sans dilerim.yazdigimiz gibi gelsin.
6,2,5
Hepsi
2 tek
1 tek
Hepsi
6 tek

Ümit
Üye
Ümit

Sagol bombaci hepimize ins.

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

bizim kobrada sahaya çıktı. ilk ayağı kazasız belasız geçersek vezne sırasında görüşürüz..

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Yatırılmış hali.

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

bol şans erdal abi. kupon sağlam olmuşş..

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Nazar boncugunda hazır :)))

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Internet

Mine
Üye
Mine

Tekim gelmiştir meşhur 1 ci ayak tekim 🙂

BARON44
Üye
BARON44

bu atlara dikkat edin bölümde yine söylenmiştir bir baron klasigi 🙂

BARON44
Üye
BARON44

erdal abinin kuponu son ayaga kaldı şu anda altılı 300 lira favoriler gelsede

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Baron44 dilinden bal damlıyor :)))

BARON44
Üye
BARON44

son ayaga kaldin usta halenay falan dese güzel olur

ERKAN
Üye
ERKAN

vallaha bu ayak 2 gelsinde gerisine karışmam::)))

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Erkan onceki yorumlarda yazmıştım, bence uzak ara alır, allah mahcup etmesin

ERKAN
Üye
ERKAN

inşallahh bakalımm

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Bombacı nazar boncugunu gordünmü? :)))

ERKAN
Üye
ERKAN

oh bee biraz rahatladım

BARON44
Üye
BARON44

erkan artık tuttur şu altılıyı :))

BARON44
Üye
BARON44

erdal abi 5+3=8-2=6 :)))

ERKAN
Üye
ERKAN

baron biz bölü 2 yapalım 4 olsun:)

ERKAN
Üye
ERKAN

baron umarım olur bakalım

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Beyler birde Bayanlar:)))
Crone nun kuponuda devam ediyor, tekrar bol şanslar diliyorum.

crone
Üye
crone

tşk.ler erdal abi.. sanada bol sanslar…

ERKAN
Üye
ERKAN

arkadaşlar şuan barışçı ve adrianın kuponlrda devam ediyor

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

BOMBACI nin sayfasindan ayrilamiyoruz ki takip edelim,okudum gectim,unuttuk tabii.

ERKAN
Üye
ERKAN

🙂

ERKAN
Üye
ERKAN

tebrkler bombacı

ERKAN
Üye
ERKAN

zor iki ayağa girdik…

ERKAN
Üye
ERKAN

bombacı takip etmekte insanlar haklı kendine has bir kurgu anlayışın var çünkü

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

BOMBACI kimligini acik etme sakın :)))

BOZTEPE
Ziyaretçi
BOZTEPE

Sayın bombacı öncelikle tebrikler
Ben kafada 7 yi tek attım neolacak şimdi 5 geldi altılı
içerde

ERKAN
Üye
ERKAN

evet bombacı en sonunda paylaşacağım:)))

ERKAN
Üye
ERKAN

olsada olmasada paylaşacağım

ERKAN
Üye
ERKAN

kardeşş birkez daha tebrik ediyorumm seni hede cani gönüldenn…

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

…… misli 4 lu ganyan :)))

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

……. 3 lu ganyan :)))

Izmirli sakal
Ziyaretçi
Izmirli sakal

Sa.. Bombaci cok iyi yorumlamissin altiliyi teklerin cuk diye oturmus.. Tebrikler..
Delijeti yazmisin sonra cikarmissin.. Yazik olmus..
Bizde kaldik sona 6 tek.
Bol sanslar

toprak_tan
Üye
toprak_tan

Tebrikler Bombaci

sahin
Üye
sahin

Sen git o kadar dengesiz kupon yap sonra 2. Ayakta delijet dengesiz diye ayır :)). İşte o senin arayıpta bulamayacağın attı bombacı. Bende battım:)

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Ve korktuğum başıma geldi :(((

sahin
Üye
sahin

Kendi kendini nazar ettin Erdal abim :(((

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Dogru ŞAHİN cok dallandirip budaklandirdik.bunda sonra sadece yorum yapacam:(((

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Teselli 20 misli 3 lu GANYAN, bakalim ne verecek.masrafi çıkarsa bari.

sahin
Üye
sahin

150 tl alırsın en az abi

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

yav erdal abi sustuk pıstık aman ses yapmayın diye elemanları bile fırçaladık son ayaktan yine çıkamadık yine çıkamadık. harbi çok üzüldüm abi senin adına.

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Inan metin 50 misli 4 ganyan vardı, hep icimde korkusu vardi bu 8 in,once 30 misli yaptım, sonra duramadım 6 yı tek atıp 50 misline çıkardım, acgozluyum ya.yinede duramadım 3.ganyan yaptim 20 misli.masraf 150 ye yakin:(((

ERKAN
Üye
ERKAN

Sonuç batak mi bakamadım

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

8 geldi

sahin
Üye
sahin

Her zaman diyorum, son ayak kafanın en az geldiğini
Ayak 🙁 3. Ve 4.ayak ise en cok kafanın geldiği ayak

ERKAN
Üye
ERKAN

Bu sefer oldu..

ERKAN
Üye
ERKAN

Oldu..

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Güle güle harca kardeşim :))))

sahin
Üye
sahin

Tebrikler, oh be … Aksama oynama. Dinlen abim

sahin
Üye
sahin

Erdal abiiiiii :)))) yırttık Cok şükür …

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Sahin sevinemedim,1340 elimden kaydı gitti.keşke 4 ganyan tutaydi,3 lu 300 verdi.

sahin
Üye
sahin

Erdal abi bunu deme işte :(( 3 gelseydi ne diyecektin :(( bence 10000 bulmuş kadar sevınmelisin , çünkü 150 tl nin kaybı sende cok sıkıntı yaratırdı buda aksama açılmana sebep olup sağlıklı kolon yapmana engel olurdu.. O yüzden süperrrrr bir ikramiye aldın . Bana bak 10 tl bir vursada göbek atsam diyom :))

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Tebrikler bombacı iyi kurgu kötü şans. Önümüzdeki maçlara bakıcaz artık. Çok iyi iş çıkarmışsın gerçekten.

sahin
Üye
sahin

Cok az verdi

ERKAN
Üye
ERKAN

Sağolun dostlar 15 günlük verdiğimiz çıktı en azından..şansı kırdık bu önemli

toprak_tan
Üye
toprak_tan

Sayende kupon tuttu Teşekkürler

ERKAN
Üye
ERKAN

Bencede az verdi ama toplam parada azdı onla ilgili olabilir…

BARON44
Üye
BARON44

hayır erkan at sayısı azdı 10 tane daah at olsa 2500 lira verirdi..

BARON44
Üye
BARON44

tebrikler erkan senin adına sevindim şeytanın bacagini kırdın beya

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Erkan kuponlar koltuğun altında kalık, beni ara :))))

sahin
Üye
sahin

Benle bombacı daha dibi göremedik:)) bakalım daha ne kadar dibe ineceğiz :)))

BARON44
Üye
BARON44

bombacı helal millete kazandırdın yine

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

hah şöyle tutmuş bi kupon görelimde keyfimiz yerine gelsin .. erkan güle güle harca kardeşim.. sen şahinin dediği dinlenmeyi hakettin…)

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Arkadaşlar ben simdi ne yapim.büyük mü oynim,yoksa küçük kupona devam mı edim?

BARON44
Üye
BARON44

orta oyna :)) orta aç ben kafa atarım erdal abi :))

sahin
Üye
sahin

Erdal abi 1.62 kuruşluk oyna , sakın geçme :))

Sinan
Ziyaretçi
Sinan

Tesekkurler Bonbaci yorumlarini severek okuyorum bugun teklerini attim tutturdum basarilar BankoTahmin yorumcularina selamlar

Barışçı
Üye

Kazanan arkadaşlari tebrik ederim bombacıdan 4. ayakta feyz alsaydım bulmuştum altiliyi. Tebrik ederim bombacı cuk oturdu tekler

BARON44
Üye
BARON44

kurgun güzeldi omadı barışçı saglık olsun

kofir kartar
Üye
kofir kartar

Helal bombaci fotomaca yazmaya baslayinca unutma bizi))

sahin
Üye
sahin

Bombacı Çarşamba işin var mı ?

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Neccen ŞAHİN :)))

sahin
Üye
sahin

Bombacıyla at bakmaya veliefendiye gidicem :))

genco
Ziyaretçi
genco

Bankocu keşke delijeti elemeseydin zamanım yoktu kupurunu oynadımyinede sagolllllll harika yorumların var

sahin
Üye
sahin

Admin Ada’na ilk ayak 5 7 mi düşünüyorsun

Çağlar
Ziyaretçi
Çağlar

Saol Bombacı kardeş 4/5 çifteden ekmek yedik

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Tebrikler.bombaci

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.