Ana Sayfa / Tahminler / 17 NİSAN 2016 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)
izmir altili tahminleri can911

17 NİSAN 2016 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Herkese keyifli bir pazar dileyerek İzmir tahminlerime aşağıda yer veriyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Son iki yarışında sürdürdüğü formuyla 2 (LADY DİAMOND) favorim. Alas Alas'a gösterdiği dirençle 6 (FİRDEVS) ve Bursa'dan kazanarak gelen 7 (POWER ON) ilk ayak önerilerim.

2.Ayak: Ağır kilolarina rağmen 4 (TOROS KAPLANI) ve ilginç bir tercih olacak belki 1 (CANKOPARAN) öncelikli tercihlerim. Uygun kilosuyla istikrarlı derecelere sahip 12 (ALANGU) etkili olabilir. Sürprizlerin safkanı 2 (POWER OF THE SUN) ve iyi bir çalışma dönemi geçiren 9 (MİLANO) bu ayakta tercih edeceğim isimler olacak.

3.Ayak: Binici istikrarını yeterince koruyan, kendine göre de uygun bir grup yakalayan 3 (ATEŞYAĞMURU) bugünkü BANKO tercihim olacaktır.

4.Ayak:  Kazanarak formunu ilerleten 2 (SELÇUKOĞLU) yine iddialı olacaktır. Fakat bu mesafede etkili olabilen 1 (SUN BURN) unutulmamalı. Sürpriz önerim de start girişinde sorun yaşamazsa 5 (DESTAN AĞA) olacaktır.

5.Ayak: Daha üst gruplarda şansını deneyen 2 (MENİNA) artık burda özlediği 1.liğe kavuşabilir. Kupon küçültmek isteyenlere alternatif tek önerim olsun. Yarış yaşamına etkili başlangıç yapıp devamını getirmek konusunda sıkıntı yaşayan 1 (ÇARINOĞLU) sıkıntılarını atlattığını gösterebilir. İlk yarışını kazandığı binicisine geri dönen 4 (LAST SPEED) ve formu düşüşte olmasına rağmen 3 (UNCHAİN MY HEART) tatlı sürpriz yapabilir.

6.Ayak: Birbirine denk güçlerde olan dişilerin handikap mücadelesinde sıralamam 4 (RED QUEEN), 7 (AL MAHA), 12 (ZORDERİN), 2 (PEMBE BULUT), 5 (CLARİS) ve ikramiyeye iyi bir katkı yapabilecek bomba önerim 15 (MY LUCKY GİRL) şeklinde olacaktır.

Altılı Ganyan Şablonun:

1.Ayak: 2-6-7

2.Ayak: 4-1-12-2-9

3.Ayak: 3

4.Ayak: 2-1-5

5.Ayak: 2 /// 1-4-3

6.Ayak: 4-7-12-2-5-15

Kupon Tutarı: 16,20 TL (5.Ayakta 1-4-3 ilavesiyle geniş kupon 64,80 TL olup bütçe takdirinize bırakıyorum)

17
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Ozer
Ziyaretçi
Ozer

Üstad 2.ayakta neden 5 öğünsel ve 3 mondinin oğlundan hiç bahsetmedin. Bir sıkıntı mı var bu ikisinde ??

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Bol şanslar CAN911

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Yorumlardan yine etkilendim:(((

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Hadi hayırlısı

Ümit
Üye
Ümit

Herkese bol sans izmir 6 lim
2,6,7
2,3,5
1,2,3,5,6
1,2,5
2,5
7 tek

Bycreed
Üye

Klas kurgu yakışır ah ATEŞ YAĞMURU.

admin
Yönetici

Sanki tutacak gibi kuponu bekliyorum, bu güzel oyuna yazık oldu.

admin
Yönetici

Geçmiş olsun abi, yine 5’te kaldın.

ERKAN
Üye
ERKAN

Aynen çok yazık oldu :(( kıramadık şu şanssızlığı….

ERKAN
Üye
ERKAN

İk ayak 2 tek gecsek bulacaktık aklıma geldi ama müthiş özgüven kaybı var 2 aydır olmuyor….

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

bycreed dün vakit bulup oynamayadım. biraz önce kurgunu inceleyip gelen atları ve verdiği ikramiyeyi görünce abi çok üzüldüm. müthiş bir oyun en güvenilen attan kaybetmiş.unutma her kurguda takibimizdesin. miami tatiline gidiş biletini inanıyorum senin kuponunla başaracağım.:))

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

can911 nickini yanlış girmişim şimdi farkettim.)kuponun üzüntüsüne ver.)

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla