18 MART 2019 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bursa Programında Tüm Takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Handikap mücadele ile start alacak olan Altılı Ganyanın birinci ayağında son iki startını kazanma başarısı göstermiş olup bu tip mesafelerde gayet güzel sonuçlar elde eden 10 AKÇAAĞA koşuda rakiplerinin önünde koşuyu kazanmaya yakın isim olup seriye devam edebilir, Uzun metreli yarışlarından sonra bugün kısaya dönecek olmasını yarış içerisinde yaşayacak olmasına rağmen hazırlık ve form olarak gayet iyi konumda olduğunu düşündüğüm 9 KARAŞÖVALYE mesafeden etkilenmediği takdirde ciddi rakip olacaktır. Turbo yavrusu ve bu tip mesafelerde etkili yarışları olan Bursa idman pistinde ki hazırlıklarında göz dolduran 5 URLA DESTANI, ekürisiyle beraber bu koşuda iyi bir netice alacaklarını düşündüğüm 1 EFE YÜREK koşuda şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Maiden mücadelenin zevkli geçmesini bekliyorum. Son İzmir yarışında ki ikinciliğini oldukça beğendiğim bugün uzayan mesafe ile birlikte son startında bekleme yarışı denenen ismin Bursa idman pistinde ki son hazırlıklarında ki işleriyle beraber koşuyu kazanmaya en yakın isim olarak gördüğüm 5 MAKEDON koşuda ufak ve misli kuponlarda risk edilebilir. Bursa pistinde ki ikinciliğinde yine etkili gözüküp uzayan mesafeye ilk kez çıkacak olup ters bir yarış yapabilecek 3 İSKANDİNAV, son iki startında yükselen bir form grafiği yakalayıp tecrübeli olduğu mesafede koşuda şanslı olabilecek 4 LİZARDON ve yarış içerisinde tek dişi isim olmasına rağmen kalite olarak çok üst bir segment olduğunu düşündüğüm uzayan mesafede gayet iyi bir sonuç almasını beklediğim 9 OYMAPINAR koşu içerisinde şans vereceğim isimlerdir.

3.AYAK : Koşu üzerinde iki ismi daha ön planda değerlendiriyorum ve rakiplerinin önünde birincilik için ciddi anlamda mücadele edeceğini düşünüyorum. Henüz uzun mesafeli bir deneyimi elinde olmamasına rağmen Bursa idman pistinde ki kısa ve uzun işlerinde bugün koşacağı rakiplerinin oldukça önünde işler sergileyen eküri isimlerden 3 GREAT ATTACK ve yine mesafenin etkili isimlerinden olduğunu düşündüğüm ve Kocaeli pistinde aynı mesafede ciddi rakipleri geride bırakırken güzel bir sürprize imza atmış olan 1 JIBGA arasında ki zevkli mücadelenin birinciliği belirlemesini bekliyorum.

4.AYAK : Günün en yüksek favori çıkması gayet açık ve net bir koşu agf tablosunda rakiplerinin oldukça önünde olacağı aşikar fakat bugün kendisi hakkında İzmir pistinde ki son iki koşusunda göstermiş olduğu performansında bir sıkıntısı olmasından korkuyorum koşuda her şeye rağmen bu grubun üstünde ki handikap ve gücüyle beraber 6 MEZİTHABER ilk şans verdiğim isim olup, 2019 yılında koşmuş olduğu yarışlarında oldukça artan bir form yakalayıp yükselen ivme yakalayan ve idman pistinde ki mükemmel hazırlıklarıyla beraber koşuda ses getirebilecek 2 YUMRUK ve aynı mesafede kazanma başarısı gösterirken bugün favori konumda çıkacak olan isme en yakın dereceye sahip olan 1 ALTINONUR arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

5.AYAK : Program üzerinde aslında oldukça zorlu gözükmüş olsa da koşu Bursa ve mesafe 1200 olunca haklı olarak koşunun net favori çıkması normal olacak olan 1 GOLD FOOT için çok fazla söze gerek duyulmayacak gibi. Özellikle 1200 metre gibi kısa mesafede gücünün çok yüksek olduğu ve bu tip mesafede koşmuş olduğu rakiplerinin bir kısmını rahat bir şekilde geride bırakma başarısı göstermiş olan ismin son Bursa pistinde ki çok kolay işinde bu koşuya çok iyi hazırlandığını ve Bursanın etkili Jokeyi Murat Gündüzeli idaresinde koşudan birinciliği rakiplerinin önünde kopartmasını beklediğim ismi kuponumda BANKO tercih ediyorum.

6.AYAK : Kapanış ayağı program üzerinde ki zevkli geçmesini beklediğim bir yarış olacak. Koşu üzerinde üç isme eşit şans veriyorum. Bu tip mesafelerde etkili yarışları olup kendisine denk rakipler içerisinde 6 BABA DİNO ilk şans verdiğim isim olup, kısa bir aranın ardından start alacak olmasına rağmen bu tip mesafeleri iyi koşabilen ve Bursa idmanlarında akıcı gözüken 4 SAVAŞ ATI ve İzmir pistinde ki idmanlarında dikkat çeken ve özellikle son idmanına Mustafa Çiçek eşlik ederken iyi durumda olduğunu gözler önüne seren ve sevdiği mesafede ses getirebilecek 5 LORD OF TIME kapanış ayağında şans verdiğim üç isimdir.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 10,9,5,1

2.AYAK : 5,3,4,9

3.AYAK : 3,1

4.AYAK : 6,2,1

5.AYAK : 1 GOLD FOOT

6.AYAK : 6,4,5

TUTAR : 20,16 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Yavuz

Barutselim

BURSA Altılım
1.ayak 1.4.5.8.10
2.ayak 3.4.5
3.ayak 2.3.5.7
4.ayak 6
5.ayak 1.3.4.6/7
6.ayak 8.10.11/1.2.6

ahırtilkisi

5. ayakta savaş atı tek

tepsiovic

Son ayak olmasin o?

De rince

H
Sumerinoglu
H
16
Nakit
34568

Kavas

Bursa
8-10
5-3-4-1
5-2-3-1
6
6-1-2
10-8
Bol şanslar

Deniz Tekin Deniz

Bol Šanslar YAVUZHAN

Deniz Tekin Deniz

Bol Šanslar Arkadašlar
Bursa
1. Ayak 10 AKÇAAĞA BANKO
2. Ayak 3,4
3. Ayak 3,2,5,1
4. Ayak 6,1
5. Ayak 1 GOLD FOOT BANKO
6. Ayak Hepsi

Thyponic rising

Herkese bol şanslar birinci ayak tahminim 2 8 10 ikinci ayak 9 Oymapınar tek üçüncü ayak 6 aphopis tek dördüncü ayak 6 mezithaber tek beşinci ayak 1234567 son ayak 1256891011 at koşar baht kazanır bahtiniz açık olsun

16
0
Tahmin paylaş.x
()
x