18 MART 2019 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar Bursa altılı tahminlerim şu şekilde

1.ayak: Çok klas bir grup olmasa da bana göre tartışmasız en iyisi (5) URLA DESTANI. Ya bu safkan tek olur ya da 4-5 safkan indirmek zorundayım. Açıkçası program da sonra ki ayaklar kimler var bakmadım bile. Ortaya nasıl bir şablon çıkacak onu da bilmiyorum. Belki de teksiz bir altılı çıkacak. Çok formda isim (9) KARA ŞÖVALYE ilk rakip olur. Mesafenin 1300 olması itibari ile beni düşündüren bir başka isim ise (8) numaralı NİZİP FIRTINASI. Bu safkan aslında yetenekli bir isim ister tempoyu koyar alır gider ister 3-4 te kendisini unutturup nabza göre şerbet verebilir. Eğer 800 direği geçişinde artırarak devam eder liderliğe oynarsa bu defa da (4) UÇAN BİLGİN’e gün doğabilir. Dolayısı ile nedense kafadan yatma korkusundan bu dört isme şans vereceğin ancak dediğim gibi (5) numaralı URLA DESTANI yanında diğerleri çoluk-çocuk. Risk almak isteyenler şansını bu safkanı tek atarak deneyebilir.

2.ayak: İnşallah safkanlar kazasız belasız bu yarışın sonunu getirebilir. 1900 metrelik mesafe de bana göre nefes yönünden etkilenmeyecek iki safkan var bir tanesi (4) LİZARDON diğeri ise (9) OYMAPINAR. (5) numaralı MAKEDON da sigortam olur gibi geliyor. Bu yarışı bu üç safkanla geçmeye çalışacağım

3.ayak: Sanırım benim için kırılma anı burası olacak gibi duruyor. Yarışı son derece süratlendirecek zıpkın gibi safkanların olduğu mücadele de risk almak istemeyen oyuncular kalabalık tutmalı diye düşünüyorum. Benim tek olarak deneyeceğim safkan ise ilk defa uzuna çıkacak ve bariz derece de start sorunu var. Eğer startta takılmaz ise bence kesin içeri de, eğer startta 4-5 boy takılırsa gelme ihtimali yine var, daha fazlasını bu kalp kaldırmaz. Süratli geçecek yarışta grubu toplama gücü ve kabiliyeti olduğunu düşündüğüm safkan (2) numaralı VİLLAGE HOOF ağır kilosuna rağmen çok riskli de olsa BANKOMDUR.

4.ayak: (2) YUMRUK, (6) MEZİTHABER ve (3) BABA SAHAKIRAN arasında ki mücadele yarışın birincisini belirleyecektir.

5.ayak: Günün en zevkli ve heyecan verici yarışı buraya gizlenmiş. Son yarışın da pres yapacak safkan olmayınca kolay rakipleri yanında (3) İLKAAN rahat bir birincilik elde etmişti. Bu defa yanında Bursa’da başkalaşım geçiren (5) numaralı OBRADA olacak. Bu iki safkanın 1-2 yi paylaşarak son düzlüğe çıkacağı yarışta (1) GOLD FOOT ve (4) NAKİT daha sonra da (6) PRINCESS DI bindirmeler ile gelecek. Ben risk almak istemediğim için bu yarışta bu safkanlara şans tanıyacağım.

6.ayak: Ben son yarışında ne yapmaya çalıştığını anlamadım herhalde Mustafa Çiçek’te anlamamış olacak ki o sonuca rağmen bir daha biniyor. Bakalım bu yarışta neler yapacak (5) numaralı LORD OF TIME ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacak. Herkese bol şans.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5-9-8-4

2.ayak: 4-9-5

3.ayak: 2 tek

4.ayak: 2-6-3

5.ayak: 4-1-3-5-6

6.ayak: 5-6-2-4-11

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bay uzman

bol şanslar bombacı
kurgun süper olmuş ve hemen hemen aynı isimlerde buluşmuşuz
1.ayak 4 numara ve….1.8.9
2.ayak 7..3
3.ayak 1.ve 4 bamsi
4.ayak sadece burda ayrılıyoruz ben 1 numara banko tutuyorum
5.ayak 1 numara bankom
6.ayak 5..1 ….2.3.4.6.7.8.9.10.11

bay uzman

özellikle ilk ayakta 4 numara çok şanslı ve 2.ayaktaki 7 numarayı yüzde 70 tutuyorum ve nedendir bilmiyorum çok güveniyorum sadece sigorta için 3 numarayı yazdım..
ve tabiki 3.ayakta 1 jıbga bunların arasında uzak ara kazansa bile şaşırmam…

Turan

Urfa icin bi besli verebilirmisin abi bn senin hayraninim senin teklerine bayiliyorum

Turan

Tesekurler

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x