18 MART 2018 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Pazar gününde iki ilimizde de oldukça zevkli güzel bir programa sahne olacağız . Bütün Yarış severlerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Koştuğu son yarışında oldukça önde tuttuğum isimlerden olup o gün kuponlarımda tek olarak yer verdiğim. O gün için tek dezavantajının mesafe kısa olabileceği düşüncesi olsa dahi çok etkili koşmasını bilen ve yarıştan yakın ara ikinci olarak ayrılan bugün uzayan mesafede çok daha etkili bir performans sergilemesi beklenen daha sert rakipleri arasında yarışacak olmasına rağmen koşuda çok ön planda tuttuğum isim 5 YOUNG BOND, Koşunun yamak statütüsünde olması ve en ufak hatasında koşuda söz sahibi olabilecek hazırlıklara sahip 2 SKYNET koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Oldukça zorlu geçmesini beklediğim etkili isimlerin bir araya toplandığı ve İzmir Çim pistinin açılışı olacak koşuyu biraz kalabalık tutmak istiyorum. İlk şansı ara sonrası koşacak olmasına rağmen yarış hazırlıkları oldukça etkili gözüken çimin etkili isimlerinden 1 FAİR MONT’a veriyorum. Bursa pistindeki yarış hazırlıkları oldukça iddalı gözüken ve çim piste etkili yarışları bulunan bu tip orta mesafeli yarışlarda söz sahibi olabilecek 2 ILDIR BEYİ, Tam bir orta mesafe atı olan ilerleyen yaşına rağmen çok etkili yarışlar koşabilen 4 MARVELOUS IRON,  Kalitesini her zaman gözler önüne seren verdiği ara sonrası bile koştuğu her yarışında tabela içerisinde şans bulan etkili isim 6 YALPAGAN , Uzun bir ara sonrası koşacak olmasına rağmen muntazam hazırlıklarıyla çim piste çok güzel işlere imza atan 10 BEKİRİM , sonlarda mükemmel sprint kabiliyetiyle erkek rakiplerini geride bırakabilecek hazırlıklara sahip 8 AYZA  ve son olarak yarışı iyi takip etmesi durumunda çim piste etkili koşmasını beklediğim hazırlıkları oldukça dikkat çekici olan 13 MATMAZEL ÇİKOLATA  kalabalık tuttuğum yarışta şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Kendisi için çok ideal rakipler ve çok kalabalık tutulmayan bir yarış seçilen ve bugün ki hazırlıklarıyla kumaşının bu rakiplerinden çok üst segmentte olduğunu düşündüğüm çok zorlanmadan koşuyu kazanmasını beklediğim 5 VAZGEÇİLMEYEN koşuyu rakiplerinin önünde geçmesini bekliyor ve günün BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

4.AYAK : Son startını kazanırken oldukça iyi gözüken ve bugün tekrar aynı kantarmasıyla start alacak olan ve yarış hazırlıkları rakiplerinden çok daha iyi olan 1 ASKOROZ koşunun çok önde tuttuğum ismi olup, ufak ve misli kuponlarda tek olarak değerlendirilebilir. Üst üste kazandığı koşularla formunun zirvesinde olan yakın ara koşacak olmasına rağmen yarış saatinde koşudan çıkarılmayıp koşuda deklaresi olursa son startında kısa mesafede oyalanmasına rağmen çok etkili sprintle kolay bir birincilik elde eden 2 STAR FORCE koşu içerisinde şans verdiğim ve yeterli gördüğüm isimlerdir.

5.AYAK : Bugün Çim koşularının zorlu mücadelelere sahne olacağını düşünüyorum. Kalabalık tutacağım bir diğer koşuda sıralamam ; Hazırlık aşaması ve yapmış olduğu işleriyle oldukça form da olan 1 AVUKAT ilk şans verdiğim isim olup, Açık yarışlarda boy gösteren ara sonrası koşacak olmasına rağmen Bursa pistinde ki hazırlıklarında oldukça iyi işler ortaya çıkaran 13 RUN FOR DERYA, ön tarafta çok fazla sıkıştırılmadığı taktirde çok farklı bir yarış performansı gelebilecek hazırlıkları bulunan 12 GRAYAMAZON, Çim performansının daha da etkili olduğunu düşündüğüm sonlarda çok etkili sprint atabilen hazırlıkları oldukça iyi olup son kazandığı yarış sonrası formunu koruduğunu düşündüğüm 5 MEKİSKİR, Bursa pistinde kazandığı yarış sonrası geri alınan ve bugün sahaya çıkacak olan kapalı kutu görüntüsü içerisinde etkili hazırlıklarıyla ters bir yarış ortaya koyabilecek aracı ekürisine ait olan 11 CRYSTAL FIDDLE, bu rakipleri yanında her zaman söz sahibi olabilecek isimlerden olan üzerinde seçici jokeylerden U.polat idaresinde start alacak olan Bursa pistindeki hazırlıkları etkili olan 6 MONTANA ve son olarak ara sonrası koşacak olmasına rağmen çim piste de etkili koşabilen bugün İzmir pistindeki hazırlıklarında dinçlik yarışı gelebilecek 4 KİNG DADAS kalabalık tuttuğum koşuda şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Kazandığı yarış sonrası bu yarış için yapmış olduğu muntazam idmanlarıyla koşuyu kazanmasını beklediğim 4 ALPTUĞHAN rakiplerinin çok önünde tutuyorum. Koşu içerisinde bir aksilik yaşamadığı taktirde ufak ve misli kuponlarda tek olarak değerlendirilebilir. Üst üste kazandığı yarışlar arkasından yakın ara koşacak olması soru işareti olmasına rağmen erkek rakiplerinin yanında söz sahibi olabilecek performans ve forma sahip 3 NİLDA ve bu koşuyu kapatacak konuma getireceğini düşündüğüm koşunun dinamosu 1 AĞAPERSEN sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5,2

2.AYAK : 1,2,4,6,10,8,13

3.AYAK : 5

4.AYAK : 1 // 2

5.AYAK : 1,13,12,5,11,6,4

6.AYAK : 4 // 3,1

TUTAR : 5,88 // 35,28 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar. ufak heyecan olsun diye oynadım. para verecek gibi gelmedi
6,7
1
5
1,2,3,5
1,2,5
4,5,7,8,9

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

last pointi de yıkıp paraya oynamayı düşündüm fazla para vermek istemedim, kafada 4 atı ikiye indirdim. çelikkalkanı da tek atıp misli yapacaktım enderefeden çekindim. pas geçmeyeyim diye oynadım