18 MART 2018 PAZAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

İki cazip programı değerlendirmek için güzel bir gün Yarış severlerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Rakipleri arasında tek kısrak olmasına rağmen çok etkili formuyla rakiplerinin bir adım önünde olduğunu düşündüğüm 1 SHERMAN OAKS ilk şans verdiğim isim olup, sonlarda çok etkili yürüyen bu tip mesafelerde etkili koşan 7 ÖZDEMİR ön planda olan isimler olup önde çok fazla birbirlerini yormadıkları taktirde iki isimden birinin çok farklı koşmasını beklediğim seri ayaklar 4 YOLCU HAN , 5 CANBERKHAN koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Rakiplerinin çok önünde olduğunu söylemek için çok fazla söze gerek yok agf tablosunun üst sınırlarını zorlayacak olan ismin bugün gelmemesi durumunda ikramiye olarak da gayet cazip bir hal alacağını düşünüyorum. İlk şans ağır kilosuna rağmen 1 GÜMBÜRGÜMBÜR, eksik koşması halinde koşu içerisinde hazırlıkları oldukça iyi olan ara sonrası koşu gören 2 ECE LION , ilk startını kazanma başarı gösteren ve ara sonrası koşacak olmasına rağmen etkili hazırlıklarıyla yarışa çıkacak olan 5 CUTTHROAT, sonlarda çok etkili gelmesini beklediğim 7 KAR SAVURAN ve 10 ROYAL SUN koşuda şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Kendisi için oldukça kolay bir koşu olacağını düşündüğüm üzerindeki Ahmet Çelik’in çok fazla bir çalışmasına gerek duymadan muntazam idman görüntüsü ve hazırlıklarıyla rakiplerinin önünde koşuyu kazanmasını beklediğim haklı olarak agf tablosunun üst seviyelerindeki isim 5 LAST POINT günün BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

4.AYAK : Seri birinciliklerin ardından son startında üçüncülükle ayrılan bugün koşacağı rakiplerinin yanında favori konumundaki isim 1 BECERİKLİHAN kilosuna rağmen koşunun ön planında olan ismi olup, ara sonrası koştuğu koşularla etkili bir form yakalayan 2 ANKA ciddi rakip olup, ikramiye boyutu açısından koşu içerisinde şans vereceğim iki isimden biri seri bir ayağa sahip olan 4 KARAFIRAT ve henüz maiden bir isim olmasına rağmen bu koşu için yapmış olduğu hazırlıklarında oldukça farklı bir görüntü içerisinde olan tek dişi isim 6 SABRE DANCE koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Koşu içerisinde ki isimlerle kıyasladığımda son yarışlarında oldukça yarıştan kopmasına rağmen kısa bir aranın ardından yapmış olduğu etkili idman görüntüsüyle bugün ki rakiplerini sonlarda avlamasını beklediğim ilerleyen yaşına rağmen bugün kuponumda ön planda tuttuğum isim 1 DERHADIR olup , son startını kazanırken çok kolay bir görüntü veren 3 KATI SEMİH, sonlarda etkili gelebilecek isimlerden 4 KIZILTUĞ ve genç isim 5 ÇELİKKALKAN sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Uzayan mesafede etkili koşmasını bilen yakın ara koşacak olmasına rağmen bu rakiplerini geride bırakabilecek forma sahip 4 ÖZAYBERK koşuda ön planda olan isim olup, orta mesafelerde daha etkili koşabileceğini düşündüğüm bir isim olmasına rağmen bugün ki rakipleri yanında söz sahibi olabilecek hazırlıklara sahip 1 ÇIRAK, ara sonrası koştuğu koşuyla form kazanan bugün uzayan mesafede rakiplerinin çok önünde koşuyu kazanabilecek 3 GEÇGELANNA ve son olarak uzayan mesafenin kendisi için avantaj olduğunu düşündüğüm Adana pistindeki hazırlıklarında dikkat çeken 7 MAVİ ATEŞ sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,7,4,5

2.AYAK : 1,2,5,7,10

3.AYAK : 5

4.AYAK : 1,2,4,6

5.AYAK : 1,3,4,5

6.AYAK : 4,1,3,7

TUTAR : 76,80 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...