istanbul altili tahminleri can911

18 MART 2017 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Benim için yoğun ve bol mesafeli geçen bir haftanın ardından terapi gibi gelecek bir İstanbul programı karşılıyor. Ayrıca bugünün 18 Mart Çanakkale Zaferini yaşadığımız yıldönümü de olması vesilesiyle memnuniyetim bir kat daha artıyor. Bu münasebetle kanlarını bu vatan uğruna döken tüm Şehitlerimizi Rahmet ve minnet duygularıyla bir kez daha anıyorum. Yazdığımız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Günün 3 ve 4.ayaklarını saymazsak oldukça kalabalık bir katılım görüyoruz. Hele ki maiden koşularda duyan gelmiş gibi bir durum. Özellikle bu ayaklara biraz yoğunlaşarak diğer ayakları minimum seviyede geçmeye çalışacak bir şablon oluşturdum. İlk maiden’da son dönem Three Valleys temsilcilerine inat kötü bir performans gösteren fakat son idmanlarında bunu terse çevireceğini düşündüğüm 14 (TREE OF WİSDOM)’u değerlendireceğim. Performansını giderek yükselten 8 (KARA SÜLO), yine gözüme çarpan idman derecesiyle Banknote temsilcisi 9 (LAST STAND), hala maidendan çıkmamasına anlam veremediğim kaliteli orjiniyle 12 (SENDE GEL), klas safkanlar sunan Aracı temsilcisi 11 (QAVIY) ile kendi tercihlerimi ön planda tutuyorum. Tabii ki koşudaki muhtemel favorileri es geçmeyelim 5 (GREY CLOUD) ve 2 (CASH MONEY) ile burayı noktalıyorum.

2.Ayak: Yine etkileyici sprint gücüyle 1 (KORİK) bir çoğumuz gibi ilk tercihim olacak. Fakat önde kaçacak olan 12 (TİLKİ)’yi yakalayamaz ise? Soruları aklımı bulandıracağına yaz kupona gitsin dedim. Bir de Bursa’da kısa mesafede başarılı gördüğüm Demirkazık temsilcisi 5 (BOLVADİN)‘i de ekliyorum.

3.Ayak: Uzun mesafeli şartlı mücadele’de son yarışını önemli rakiplerine karşı kazanmış 1 (ALTINCI HİS) var. Fakat benim hissiyatım 3 (ALEMİN KRALI) ‘nı da eklersem daha garanti olur diyor.

4.Ayak: 5 (ULAN BATOR) kendini ıspatlamadı mı hala, fazlasıyla evet. Ben sadece idman derecelerinden 4 (SEYYAH) sanki bugün kazanmak için biraz daha iştahlı olacakmış gibi geldi.

5.Ayak: Aynı mesafe aynı rakipler aynı kilo aynı pilot değişen hiç bir şey yok… 9 (OĞLUM BARAN) BANKO.

6.Ayak: Maiden’la kapatıyoruz günü. Buraya kadar gelip de yine aralardan haydaaa bu da nerden çıktı dememek adına biraz tercihlerim kalabalık. Sıralamam  9 (GARDİYAN), 7 (EXRANGER), 6 (ETTORE), 13 (TEEN WOLF), 10 (GRAND EFE), 8 (FIRTINA TOYNAK) ve 2 (BABA AYHAN) şeklindedir.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 14-8-9-12-11-5-2

2.Ayak: 1-12-5

3.Ayak: 1-3

4.Ayak: 5-4

5.Ayak: 9

6.Ayak: 9-7-6-13-10-8-2

Kupon Tutarı: 35,28 TL (Yedili oyunları için 1.Koşuda önerim sentetikte daha başarılı performans sergilediğini düşündüğüm 6 (FLO JO) olacaktır.

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Oğlum Baran’da hem fikiriz daha sağlam oldu şimdi :)

silivrili
Üye
silivrili

Bol şanslar.
Yazdığın gibi gelmesi ve kazançlı olması dileği ile:)

ATÇI
Ziyaretçi
ATÇI

YENi kurgular bekliyoruz