Ana Sayfa / Tahminler / 18 Mart 2017 Cumartesi İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

18 Mart 2017 Cumartesi İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda hernekadar 5.GEEY CLOUD ön plana çıksada surpriz ihtimali yüksek koşuda hertürlü sonuç muhtemel. Bu sebeple kalabalık tutmakta fayda görüyorum benim şablonumda HEPSİ olacak.

2.AYAK Sıra günün en merak ettiğim koşusu günün favorilerinden 1.KORİK yoluna devam edecek mi yoksa binicisinin tercihi 10.RACİ'ye boyunmu eğecek. Normal şartlar altında 10.RACİ bankom olurdu lakin iki safkanıda kuponumda bulundurmakta karar kıldım.Tek yazmadıktan sonra bir safkan daha yer vermenin bi zararı olmaz diyerek 5.BOLVADİN de ekleyerek bu ayağı kapatıyorum.

3.AYAK : Önceki kısa ve orta mesafeli koşularda istenilen başarıyı gösteremeyen 1.ALTINCI HİS uzayan mesafede etkisini gösterdi ve fotoyu önde geçti.Bugünde uzayan mesafede etkili olacaktır ancak yarışın temposundan ötürü biraz tereddütteyim. Eğer ki yarışı çok gerilerde seyreder geç kalırsa iş işten geçmiş olur.Bu sebeple rakip olarak bir kaç isim ekliyorum.Sıralamam şablonda.

4.AYAK : Son koşusunu aksiliklere ve jokey hatalarına rağmen kazanmayı başaran 5.ULAN BATOR bugünde yoluna devam edecektir BANKOM.

5.AYAK : Daha öncede geride bıraktığı rakipleri yanında bugünde yoluna devam edeceğini düşündüğüm 9.OGLUM BARAN ikinci bankom.

6.AYAK : Gününün kapanış müsaderesinde 13.TEEN WOLF favorim. Rakipleri şablonda.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM
1.AYAK : HEPSİ
2.AYAK : 1.10.5.12.3
3.AYAK : 1.5.2.3.7
4.AYAK : 5
5.AYAK : 9
6.AYAK : 13.7.6.10

Kupon Tutarı :84TL

Hakkında Ramazan Yılmaz

32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.

13 yorum

 1. can911

  Her zamanki gibi rast gelsin kardeşim, güzel şablon

 2. silivrili

  Ramazan bey, bol şanslar

 3. can911

  Hayırlısı olsun kardeşim, aslında daha önce yazacaktım ama tam bitmeden yapılan bu tip yorumların nazar değdirdiği düşüncesindeyim…Tebrik ederim tekrar

  • Ramazan Yılmaz

   tesekkurler can abi ikramiye çok dusuk ancak en azından zarar etmedik :)

 4. Tebrikler Ramazan

 5. Bombaci

  Ramazan tebrikler bomba gibisin:):)

 6. Ramazan Yılmaz

  belki Adana’da denk gelir bombalar :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir