18 Mart 2017 Cumartesi İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda hernekadar 5.GEEY CLOUD ön plana çıksada surpriz ihtimali yüksek koşuda hertürlü sonuç muhtemel. Bu sebeple kalabalık tutmakta fayda görüyorum benim şablonumda HEPSİ olacak.

2.AYAK Sıra günün en merak ettiğim koşusu günün favorilerinden 1.KORİK yoluna devam edecek mi yoksa binicisinin tercihi 10.RACİ‘ye boyunmu eğecek. Normal şartlar altında 10.RACİ bankom olurdu lakin iki safkanıda kuponumda bulundurmakta karar kıldım.Tek yazmadıktan sonra bir safkan daha yer vermenin bi zararı olmaz diyerek 5.BOLVADİN de ekleyerek bu ayağı kapatıyorum.

3.AYAK : Önceki kısa ve orta mesafeli koşularda istenilen başarıyı gösteremeyen 1.ALTINCI HİS uzayan mesafede etkisini gösterdi ve fotoyu önde geçti.Bugünde uzayan mesafede etkili olacaktır ancak yarışın temposundan ötürü biraz tereddütteyim. Eğer ki yarışı çok gerilerde seyreder geç kalırsa iş işten geçmiş olur.Bu sebeple rakip olarak bir kaç isim ekliyorum.Sıralamam şablonda.

4.AYAK : Son koşusunu aksiliklere ve jokey hatalarına rağmen kazanmayı başaran 5.ULAN BATOR bugünde yoluna devam edecektir BANKOM.

5.AYAK : Daha öncede geride bıraktığı rakipleri yanında bugünde yoluna devam edeceğini düşündüğüm 9.OGLUM BARAN ikinci bankom.

6.AYAK : Gününün kapanış müsaderesinde 13.TEEN WOLF favorim. Rakipleri şablonda.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM
1.AYAK : HEPSİ
2.AYAK : 1.10.5.12.3
3.AYAK : 1.5.2.3.7
4.AYAK : 5
5.AYAK : 9
6.AYAK : 13.7.6.10

Kupon Tutarı :84TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
can911
Üye
can911

Her zamanki gibi rast gelsin kardeşim, güzel şablon

silivrili
Üye
silivrili

Ramazan bey, bol şanslar

Devrim
Üye
Devrim

bol şanslar

can911
Üye
can911

Hayırlısı olsun kardeşim, aslında daha önce yazacaktım ama tam bitmeden yapılan bu tip yorumların nazar değdirdiği düşüncesindeyim…Tebrik ederim tekrar

admin
Yönetici
admin

Tebrikler Ramazan

Bombaci
Üye
Bombaci

Ramazan tebrikler bomba gibisin:):)