Ana Sayfa / Tahminler / 18 EKİM CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

18 EKİM CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: İkinci altılının ilk ayağında sürekli olarak istikrarlı koşular sergileyip tabela içinden çıkmayan 5 MAGIC RAIN güzel form durumu ile risk edilip küçük kuponların teki olabilir. Eğer ki gelemezse rakipleri fazla.. Mesafe ayırımı yapmayan 3 BURSIBUR , 47 gibi bomboş sıkleti ile 8 LORD WHO , grub için fazla olan 2 KEMPES , bu günkü binicisi ile Adana da kazanarak gelen 1 JAW BREAKER ve yine uygun sıkletli 6 SUPER PIT  mücadeleye ortak olurlar.

2.AYAK: Risk seven arkadaşlar için Ankara da koştuğu 1300 m mesafede kum pistte Balsu yu geride bırakan Bosporus orijinli 8 GÜNÜN ŞAMPİYONU bugün kazanabilir. Ben açıkçası tek atacağım.

3.AYAK: Daha önce Ahmet Çelik idaresinde dörtte dört yapan 8 YILDIRIMBEY sürdürdüğü muntazam form durumu ile bu seferde kazanmaya çok yakın..

4.AYAK: Kısa vade koşuda formda isimler bir arada.. Son yarışında Dansing River arkası ikinciliği ile beğendiğim 6 TILIA FOR formda isim Kocakaya idaresinde şanslıdır. Çarşamba günkü çalışmaları tatminkar 2 LAGUARDIA , İstanbul dan istim üstünde gelen 4 AL NEHRİ ve bir kaç yarıştır hazırlanan 3 ABRAJ ciddi rakipleridir.

5.AYAK: İdeal pist ve mesafesini bulan 1 ASAFHAN , süratli tempoda gidecek koşuda şansı artan 5 TURKISH TREASURE , önde kaçarsa bir soluka bitirebilecek olan 2 DOĞAN MAHMUT , alıştığı aprantisi idaresinde 6 DANEHILL GÜL iddialı olacaklardır. Sürprizde ise ; 3 CANDAR ve 8 GÜRCÜ KIZI değerlendirilir.

6.AYAK: Bu mesafeleri seven 1 ARAPKIR başta olmak üzere; peş peşe kazanan 7 ALTIN ÇOCUK , 800/57.0 - 28.5 R işinde istekli görünen 6 ALTIN ADIM , uzun süredir start almasa da hazırlıkları güzel olan ve çimi seven 8 EŞREFBEY , iyi form durumu ile 3 ABAKAY , uygun rakiplerle 2 MAHMUT BERAT ve sürpriz isim 9 GÖKNAZ KIZI ile kaşelenir son ayak.

1.AYAK: 5/3-8-2-1-6

2.AYAK: 8 GÜNÜN ŞAMPİYONU

3.AYAK: 8 YILDIRIMBEY

4.AYAK: 6-2-4-3

5.AYAK: 1-5-2-6-3-8

6.AYAK: 1-7-6-8-3-2-9

BOL ŞANSLAR...

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
deniz
Ziyaretçi
deniz

yine dokturmussun ustad.

şenol özgürengin
Ziyaretçi
şenol özgürengin

ilk iki ayak hepsi hepsi. 3 ncü ayak 8 tek. 4 ncü ayak hepsi. 5 nci ayak 6 tek. son ayak 7 tek

şenol özgürengin
Ziyaretçi
şenol özgürengin

1.ayak. 6.7 ve 8 in kiloları çok hafif yarışın dengesi bozulacaktır. o sebeple ilk ayak hepsi.
2.ayak 8 numara çoğu yerde tek. ben bu atı tutmuyorum.5 yarışta 1 tabela yapmış bu rakipleri geçemez. 6.4.1.3 diyorum. fakat ilk ayakta olduğu gibi bu ayak kapatılması gereken ayak.
3.ayak 8 numara yıldırım bey bu grubu rahat geçer.
4 .ayak bence en en karışık ayak bu ayak 1 ve 5 sürpriz yapabilir.o sebeple hepsi olması lazım.
5 nci ayak 6 numara samet aktaş idaresinde bu grubu kolay geçer.daha önceki yarışında açina nın arkasından gelmişti.
6.ayak. 7 numara geçilmez.kazandığı son iki yarışı hatırlayanlar kiminle koşup kazandığını hatırlayacaklardır.

admin
Yönetici

Bol şans

mahur_
Ziyaretçi
mahur_

son yarışına anlam veremediğim danehıll gül kolay kazanacaktır

Yazar: kinggok

Avatar