Ana Sayfa / Tahminler / 18 EKİM CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

18 EKİM CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: İkinci altılının ilk ayağında sürekli olarak istikrarlı koşular sergileyip tabela içinden çıkmayan 5 MAGIC RAIN güzel form durumu ile risk edilip küçük kuponların teki olabilir. Eğer ki gelemezse rakipleri fazla.. Mesafe ayırımı yapmayan 3 BURSIBUR , 47 gibi bomboş sıkleti ile 8 LORD WHO , grub için fazla olan 2 KEMPES , bu günkü binicisi ile Adana da kazanarak gelen 1 JAW BREAKER ve yine uygun sıkletli 6 SUPER PIT  mücadeleye ortak olurlar.

2.AYAK: Risk seven arkadaşlar için Ankara da koştuğu 1300 m mesafede kum pistte Balsu yu geride bırakan Bosporus orijinli 8 GÜNÜN ŞAMPİYONU bugün kazanabilir. Ben açıkçası tek atacağım.

3.AYAK: Daha önce Ahmet Çelik idaresinde dörtte dört yapan 8 YILDIRIMBEY sürdürdüğü muntazam form durumu ile bu seferde kazanmaya çok yakın..

4.AYAK: Kısa vade koşuda formda isimler bir arada.. Son yarışında Dansing River arkası ikinciliği ile beğendiğim 6 TILIA FOR formda isim Kocakaya idaresinde şanslıdır. Çarşamba günkü çalışmaları tatminkar 2 LAGUARDIA , İstanbul dan istim üstünde gelen 4 AL NEHRİ ve bir kaç yarıştır hazırlanan 3 ABRAJ ciddi rakipleridir.

5.AYAK: İdeal pist ve mesafesini bulan 1 ASAFHAN , süratli tempoda gidecek koşuda şansı artan 5 TURKISH TREASURE , önde kaçarsa bir soluka bitirebilecek olan 2 DOĞAN MAHMUT , alıştığı aprantisi idaresinde 6 DANEHILL GÜL iddialı olacaklardır. Sürprizde ise ; 3 CANDAR ve 8 GÜRCÜ KIZI değerlendirilir.

6.AYAK: Bu mesafeleri seven 1 ARAPKIR başta olmak üzere; peş peşe kazanan 7 ALTIN ÇOCUK , 800/57.0 - 28.5 R işinde istekli görünen 6 ALTIN ADIM , uzun süredir start almasa da hazırlıkları güzel olan ve çimi seven 8 EŞREFBEY , iyi form durumu ile 3 ABAKAY , uygun rakiplerle 2 MAHMUT BERAT ve sürpriz isim 9 GÖKNAZ KIZI ile kaşelenir son ayak.

1.AYAK: 5/3-8-2-1-6

2.AYAK: 8 GÜNÜN ŞAMPİYONU

3.AYAK: 8 YILDIRIMBEY

4.AYAK: 6-2-4-3

5.AYAK: 1-5-2-6-3-8

6.AYAK: 1-7-6-8-3-2-9

BOL ŞANSLAR...

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
deniz
Ziyaretçi
deniz

yine dokturmussun ustad.

şenol özgürengin
Ziyaretçi
şenol özgürengin

ilk iki ayak hepsi hepsi. 3 ncü ayak 8 tek. 4 ncü ayak hepsi. 5 nci ayak 6 tek. son ayak 7 tek

şenol özgürengin
Ziyaretçi
şenol özgürengin

1.ayak. 6.7 ve 8 in kiloları çok hafif yarışın dengesi bozulacaktır. o sebeple ilk ayak hepsi.
2.ayak 8 numara çoğu yerde tek. ben bu atı tutmuyorum.5 yarışta 1 tabela yapmış bu rakipleri geçemez. 6.4.1.3 diyorum. fakat ilk ayakta olduğu gibi bu ayak kapatılması gereken ayak.
3.ayak 8 numara yıldırım bey bu grubu rahat geçer.
4 .ayak bence en en karışık ayak bu ayak 1 ve 5 sürpriz yapabilir.o sebeple hepsi olması lazım.
5 nci ayak 6 numara samet aktaş idaresinde bu grubu kolay geçer.daha önceki yarışında açina nın arkasından gelmişti.
6.ayak. 7 numara geçilmez.kazandığı son iki yarışı hatırlayanlar kiminle koşup kazandığını hatırlayacaklardır.

admin
Yönetici

Bol şans

mahur_
Ziyaretçi
mahur_

son yarışına anlam veremediğim danehıll gül kolay kazanacaktır

Yazar: kinggok

Avatar