istanbul altili tahminleri

18 EKİM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bugün klasik bir İstanbul programı 1.Altılı ganyanda misli deniycem tüm yarış severlere bol şanslar dilerim.

1.KOŞU : Usta pilotun ısrarcı olduğu ismin artık bugün maidene veda etmesini bekliyorum hazırlık aşamaları ve pistteki görüntüsü iyi olan ismin yarış içersinde geride kalınca zorlandığı aşikar olsa da bugün çok fazla geride koşuyu takip etmeyeceğini düşünüp önlerde gidip viraj üzerinde yarışı bitirmesini bekliyor ve 6 DOMATES GÜZELİ‘ni BANKO olarak tek geçiyorum.

2.KOŞU : Önde gidecek isimlerin çok olması ve yarışın mesafe düzeyine bakıldığında da arkadan gelecek isimlerle birlikte karışık bir görüntü çizen bu koşuda az atlı olmasından dolayı kuponumda risk almayıp biraz da favorinin dışında süpriz beklentisi olup HEPSİ diyerek geçiyorum.

3.KOŞU : Son sentetik yarışında istenilen performansı göstermese de sevdiği çim piste artık kendisiyle özdeşleşen jokeyi g.kocakaya ile bugün çok kolay bir birincilik elde etmesini beklediğim 1 PENDRAGON‘u günün ikinci BANKOSU olarak tek geçiyorum.

4.KOŞU : İlk startında çok güzel bir birincilik elde eden isme hemen usta pilot geçiş yapmış bence de haklı bir geçiş olmuş ilk birinciliğinde yaptığı derece azımsanmıycak kadar iyi olan tayın bugünde çok büyük şansa sahip olduğunu düşünüyor ve ilk isim olarak 10 DOĞABEY‘i yazıyorum. Yarış hazırlıklarına bakıldığında gayet güzel durumda olan ve anlamsız bulduğum bazı pistlerde gezdirilerek tayın dengesine bozan sahiplerini yadırgasam da bugün sevdiği İstanbul pistinde çok etkili bir yarış yapacak olan 8 YABANKIZ ve bu tip mesafelerde etkili koştuğunu düşündüğüm bir tay olan 1 GOLDEN KİNG sıralamasıyla bu ayağı geçiyorum.

5.KOŞU : Aradan sonra bir koşu gördü gördüğü yarışında da çok etkili koşan ismin bugün bu rakiplerinin çok üzerinde olduğunu düşünüyorum ve yapmış olduğu hazırlıkları koşmuş olduğu daha önceki rakiplerine de bakıldığında bugün koşuyu kazanamaması için de hiçbir engel gözükmeyen 13 YADIGARIM‘ın maidene veda etmesini bekleyip günün üçüncü BANKOSU olarak tek geçiyorum.

6.KOŞU : Ortaya çıkarmış olduğum misli kuponda biraz da ikramiye boyutunu kıpırdatmak adına süpriz sonuç beklediğim bu koşuda biraz fazla isme şans vereceğim öncelikli şansı son iki yarışında çok tutup tek yazsamda anlamsızca kötü koşan isme bugünde şans veriyorum bu tip mesafede ve bu grup yarışlarda her zaman mücadeleye katılabilecek 5 MONTEGO ilk şans verdiğim isim olup son yarışını kazanırken güzel ve diri gözüken 6 ŞAHİN TEPESİ, nerde koşarsa koşsun devamlı rakipleriyle yakın ara mücadele içersinde olan 10 PARPALİ, kalitesi tartışılmaz bir isim olan 8 ADINI SEN KOY, bugün s.kayanın yokluğunda tekrar şans bulup koşacağı ismin hazırlıkları ve güzel işleriyle yarış içersinde birincilik şansı bulunan 11 ALTINCI HİS sıralamasıyla kapanışı yapıyorum.

İSTANBUL 1 ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ.

1.KOŞU : 6

2.KOŞU : HEPSİ

3.KOŞU : 1

4.KOŞU : 10,8,1

5.KOŞU : 13

6.KOŞU : 5,6,10,8,11

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar yavuzhan

binbastar
Üye
binbastar

yavuzhan ne yapar eder fotoda burnunu uzatır kazanmayı bilirdi, bekliyoruz aynısını )))

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar