istanbul altili tahminleri

18 EKİM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Son koşusunu etkili isimler arasında kazanırken bir sonraki koşumda da ihmale gelmem der gibi duran MAVRA-2- ilk şanslı isim.YABANKIZ-8-’ı son 25,8-1,08.5 işi ile yazmamak kupon yırttırır. Yine son sprintlerinde çok iyi gözüken BAWEPIR-4-, AYTIGINHAN-3- ve Karataş’lı DOĞABEY-10-’in yanısıra istikrarlı performansı ile GOLDEN KING-1- ve son kosusunu ölçü almadığım REİSOĞLU-6-‘na ek olaraak güçlü orijinli isimler SİNANLI-7- ve CABBARREİS-11- ihmal edilmesin.

2.ayak: Son müthiş işi ile sahada saat, kronometre, şeritmetre, kumpas filan bırakmayan ÇEYİZ-2- Sado Başkan ile öncelikli, .Koşuları çok olumlu olan ve eküri avantajı ile koşuya iştirak eden ATLIGÜL-1- öncelikli rakibi konumunda.Son koşusunda geç çıkmasına rağmen etkili koşan,bu kez daha etkili bir yarış çıkartmasını beklediğim YADİGARIM-13- ve yarış hayatının ilk koşusunda tatminkar bir 4.lük elde ederek sonrasindaki çalışmalarında çok etkili gözüken SÜREYYA HANIM -12-daha sonra.Kısa süren yarış kariyerine rağmen çimde yapmış olduğu  etkili yarışları ile akılda kalan ALTINBUL isimli safkan ile anne kardeşi olan TURBO temsilcisi NESROŞ-7- ‘un kısrak babası ise HABERBATUR,orijin itirabari ile sentetikte işlemesi gereken safkanı Kurşun Ayhan ile bu koşullar altında yazmayan kafayı ganyan bayiinin duvarlarına  vurabilir, ganyancı dayı ile papaz olmanıza gönlüm razı olmaz dostlar.İlk yarışı olmasın rağmen entersan işlerle hazırlanan YEŞİM SULTAN-14- ve sentetik pistte daha önce bu mesafede  8.liğine rağmen elde etmiş olduğu 1.23 lük derecesi ile beni de unutmayın diye fısıldayan ÖZHABER SULTAN-8-’a da şans verilerek bu koşu geniş tutulmalı derim.

3.ayak: ADINI SEN KOY-8- Karataş ile koşmaktan keyif alıyor favorim.Çok kaliteli bir kısrak olan GÖZYAŞI GECESİ-2-  öncelikli rakibidir.Son koşularını kazanırken etkili gözüken isimler ŞAHİNTEPESİ-6- ve ESER-9- ayrıca yüksek binici uyumuna sahipler.Bu tip pist ve mesafelerde herzaman etkili koşabilen  ERKMEN-1- ve -performansı bu grup için yeteri ALTINCI HİS-11-,daha sonra.

4.ayak: Katılmış olduğu iki koşuyu da Deniz Yıldız ile iyi uyum sağlayarak kolay kazanan TOMIRIS-7- Bursa’daki kazanma serisini İstanbul’a taşıyacak kanaatindeyim.BANKOM

5.ayak: Son üç koşusunda iki kez katılmış olduğu KV gruplarda etkili isimlerin yanında ezilmeyen, o koşularına kıyasla nispeten daha uygun bir  grup yakalayan ve sentetikte çok daha etkili koşan Karataş’lı ULUDAZ -2-kazanmaya yakın.BANKOM

6.ayak: Sentetik piste yüksek uyum sağlamasını beklediğim BLACK MIRACLE-3- favorim,MY NUMBER-9- son güzel işini Akın Sözen ile yaparak yarışa geldi ihmal edilmesin. Performansı bu grup için yeterli STORM TRACKS-11- son ayakta şans verdiğim bir diğer isim olup ilk koşusunda fazla zorlanmayan ve bu kez daha etkili hazırlıklara sahip olan ADIEU-6- öncelikli olarak kuponlara işaretlenmeli, çalışmalarında ayakları yere değmeyen GREEN GULET-7—PAKBEY-10- ikilisi daha sonra

 

Kupon

2-8-4-3-10-1-6//7-11

2-1-13-12-7//14-8

8-2-6-9-1-11

7

2

3-9-11-6//7-10

50//136TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar binbastar

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

İstanbul ikinci 6’lısında özellikle bir safkanı değerlendirmeni isterim. 4.ayakda koşacak olan 6 MOLTO BENE yerin varsa bu ismi bugün mutlaka değerlendirmeye çalış.Benim banko adayım bu isim. :))

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

Biratakan1907
Üye
Biratakan1907

bol şanslar değişik bir kurgu olmuş ama bugün İstanbul fazla ikramiye verecek gibi gözüküyor.
benim oyunum ;
1,2,3,4,6,8,9
10,12,13
7,8
1,4
5
4,8,14

admin
Yönetici
admin

Güzel giriş oldu. Rastgelsin.

Gazi
Ziyaretçi
Gazi

Binbastar siteyle tanisali ikigun oldu oyunlarımız deyilde tekleriniz çok güzel oturmuş elinize emeğinize sağlık