Ana Sayfa / Tahminler / 18 AĞUSTOS 2018 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (MİRAMİS)
istanbul altili tahminleri

18 AĞUSTOS 2018 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (MİRAMİS)

1.AYAK: Sonlardaki ataklarıyla gruba üstünlük sağlayacağını düşündüğüm 1 KAFTAN'ı tek atarak İstanbul programına başlıyorum.

2.AYAK: 2 BABAFARUK'un başta tuttuğum at olduğunu belirtmekle birlikte 5 DOĞANŞİMŞEĞİ, 9 REİSOĞLU,  3 CAN TU CAN, 4 DİNÇGÖR, 11 NESRİNGÜLÜ, 12 NESROŞ ve 10 İLİZ bu ayakta sırasıyla şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK: 5 NARDUGAN ve 1 CRAZY ISLAND ikilisini önde tuttuğum yarışta 2 STORMBELL, 3 WIN STAR WIN, 8 GRAND SPRING, 6 GREEN GULET  ve 10 TORUN CALLAS ilave ettiğim isimlerdir.

4.AYAK: Geri planda kalmasının bizi yanıltmaması gerektiğine inandığım 9 YAĞMURUN FISILTISI ile üzerine koyarak ilerleyen mutlak güçlerini kestiremediğim 5 YENİLMEZ ve 6 AYRTON'a ilave olarak pist ve mesafenin başarılı safkanı 2 HERE TO FLY'ı da ekleyek bu ayağı geçiyorum.

5.AYAK: H.ÇİZİK ile stilinin uyuştuğunu düşündüğüm 7 DESTİNO müsait sıkletiyle son 300'de kendini 2-3 boy atabilirse geriden gelecek atlara direnebilir diye düşünüyorum. Geriden kuvvetli gelecek iki isim olan 4 ULUDAZ ve 6 WINCHESTER'da bu ayağın olmazsa olmazlarıdır. Sürprizde ise zaman zaman beni şaşırtan yarışlara imza atabilen 5 GOYCOCHEA ile potansiyelini tekrar yakalamaya çalışan bu gruba direnebilecek gücü olan 3 WHITE HART LANE tutuyorum.

6.AYAK: Son yarışında start öncesi huysuzlanarak kendini çok yıpratan ancak yarış içerisindeki aksiyonlarını çok beğendiğim 3 EMİRSOY ile bu yarışın haklı favorisi olan eli kulağında 10 ISLAH altılı ganyanın son ayağında tuttuğum isimlerdir.

ALTILI KURGUM (134 tl):

1.AYAK: 1 KAFTAN (BANKO)

2.AYAK: 2-5-9-3-4-11-12-10

3.AYAK: 5-1-2-3-8-6-10

4.AYAK: 9-5-6-2

5.AYAK: 7-4-6-5-3

6.AYAK: 3-10

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Ali
Ziyaretçi
Ali

Miramis kardes Hero to fly 2 numara 3 degil

admin
Yönetici
admin

Düzeltildi, uyarı için teşekkürler.

06 Cengo 06
Üye
06 Cengo 06

Rastgelsin bolşans😊

admin
Yönetici
admin

Destino anlattığın gibi geldi. Bravo.

Ercann
Ziyaretçi
Ercann

Son ayakta yine bir kumpas yaparlar admin …..

Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

Tebrik ediyorum üstadım..

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Tebrikler Miramis

Ercannn
Ziyaretçi
Ercannn

Tebrikler herşey dediğin gibi oldu….

Mehmet28
Üye
Mehmet28

tebrikler güzel de ikramiye vermiş

Giresunlu
Ziyaretçi
Giresunlu

Tebrikler süper yorumlar

İhsan
Ziyaretçi
İhsan

Helal sana

Yazar: Miramiss104

Avatar
1989 doğumluyum...KOCAELİ'de yaşıyorum...Yaklaşık 12 senedir at yarışını takip ediyorum...Tamamen ortak tahmin havuzuna ben de kendi tecrübelerimle katkıda bulunabilmek amacıyla buradayım...Genelde ters kurgu üzerine yoğunlaşarak kendi tekim üzerine cazip altılı ganyan kuponu yapmayı hedeflemekteyim...Yaptığım kuponlarla program seçerek, 100-150 lira civarı kupon yapan takipçilerle yüksek ikramiyeleri hedefleyeceğimizi düşünüyorum....Herkese bol şanslar...