18 AĞUSTOS 2017 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

1.AYAK : Çok daha iyi isimlerin yanında bile başarılı performanslar sergileyen KORİK üstün form durumuyla önceki koşusuna yakın koşarsa fotoyu önde geçebilir. Bir süredir takip ettiğim 11 numaralı URARTU bugün hafif sikletiyle favoriye en ciddi rakip. 1 numaralı KAFTAN ve 4numaralı KAZDAĞI‘nıda ekleyip bu zorlu koşuyu biraz risk alarak geçiyorum.

2.AYAK : AZMİ REİS ve ELANİLİM gibi kaliteli safkanlarla anneden kardeş olan 9.REİSOĞLU ilk startında koşunun favorisiydi, biraz tereddütlü başlayıp yarış içerisinde sorunlar yaşamasına rağmen tabelaya girmeyi başarmıştı. Daha sonraki koşusunda da etkisini gösteremeyince ki kum pistten etkilenmiş olabilir diye düşünüyorum ilgilileri tarafından bir süreliğine geri alınıp güzel bir hazırlık dönemi geçirdi. Galopları gayet düzgün gözüken REİSOĞLU bugün maidene veda edebilir. Sorunlarının devam edip etmediği hususunda bilgi sahibi olmadığımdan yanına bir kaç isim daha eklemek durumundayım. Sıralamam şablonda.

3.AYAK : Oldukça karmasına bir satış koşusu. Koşunun favorisi 1 numaralı CRAZY ISLAND görünse de ben binicisine güvenmiyorum. Nerde ne zaman nasıl bineceği muamma olduğundan tek yazılmasını da kimseye önermem. Tabi bu bir tercih meselesidir yanıltıcı olmayı da istemem. Koşu içerisindeki birkaç isim dışında neredeyse tüm safkanlar eşit şansa sahip. Bu sebeple kalabalık tutmakta hatta ayrım yapmadan kapatmakta vayda görüyorum. Satış koşuları genel itibari ile genel puanı yüksek atlar arasında sonuçlansa da ben sürpriz kokusu alıyorum. Ona göre önlem almak gerekir.

4.AYAK : En beğendiğim safkanlardan birisi HERE TO FLY bugün en etkili olabilecegi mesafe ve piste çıkıyor. Tay Deneme koşusunda bile bu yıl ki Gazi şampiyonalarının yanına favori olarak gösterilmişti. Son koşusunda beklenilenin altında koştu lâkin bugün şartlar biraz daha lehine dönmüş durumda. Muhtemelen koşuyu viraja kadar üçüncülükte fakan sürdürerek virajdan sonra yüklenip fotoya uzanacaktır. Hernekadar ESKAYRA sonlarda zorlayacak olsada burun boyun baş herne farkla olursa olun fotoyu önde geçeceğine inanayorum.

5.AYAK : 4.ULUDAZ ve 6.WINCHESTER ikilisi koşunun favorileri. Hernekadar ikisi arasında görünse de birkaç isme daha şans vereceğim.

6.AYAK : Şartlı koşularda bile etkili performanslar sergilemesine rağmen bir türlü maidenden çıkamayan ISLAH bugün yeter artık diyerek maidene veda edebilir. Olursa yine startta oyalanır eksik koşarsan turbo temsilcisi GÖRÜNMEZ çoktan fotoya uzanmış olur.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 3.11.4.1
2.AYAK : 9.3.2.1.10.5.4.12
3.AYAK : 3.4.5.8.1.13.11
4.AYAK : 2
5.AYAK : 4.6.7.3.5
6.AYAK : 10.9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
39 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Ramazan Bey Bol şanslar :)

Bombaci

Ramazan taktik değiştirip 3-5-2 ye dönmüşsün. Bol şans :)

Şeref

Bol şanşlar olsun herkese

Şeref

Sizleri tanımak çok güzel.. Allah hepinize sağlık sihhat bol kazanç versin…

ozgun1

Bol şanslar

Mehmet28

Bol şans Ramazan

Miramiss104

Rastgelsin…

admin

Özcan Yıldırım raporlu.

sensev

admin sizin istanbul tahmininiz olacakmı

admin

Yetişmedi valla, kupon elimde kaldı.

1-4 //
3-4 //
1-2-3-4-5-6-8-10-13 //
2-4 //
3-6 //
2-3-4-5-6-12 //

06 Cengo 06

Herkese bolşans bana biraz daha 😊

1,3,4,9,10,11
4,9
1,2,3,5,13
2
1,3,4,5,6,7
10

Buda benim😊

06 Cengo 06

Bende ikiliyi bulmuşum 😊

admin

3. at ama sürpriz. Tebrikler Ramazan.

Mehmet28

Tek atsan paraya yönelik süper bir kuponun olabilirmiş. Tebrikler yine de

Mehmet28

ben de 3 atla geçmeye cesaret edemedim :)

admin

Benim para da cepte kaldı :)

Mehmet28

şanslıymışsın admin, biz yattık :)
bugün 1lerden çekiyorum :)

admin

Sorma son ayakta ters köşe olduk. 1-7 oldu sandım, 1 tabela yapmamış. Yarın da benzer bir program var. Akşamdan bakabilirim umarım.

Mehmet28

1i içe aldıydı, ondan işlememiş olabilir de.
Gerçi 4. Ayak biri yanlışlıkla tek bırakmıştım. Kafada da favori atımı seçmemişim Bursa’da. Şimdi de kupona baksam mı acaba 1 yerine 10 seçmişimdir belki diye düşündüm ama aralarında da çok fark var :)

comment image

admin

Şu kupona ödeme yapmıyorlar mansiyon verseler bari :)

Mehmet28

Geçen gün erayhan bugün cömert çocuk ikisi de 6şar misli yedi. İkisi de 5. Oldu, ikisi de daha çok güvendiğim atlardı. Bi dahakine çok güvendiğimi mi yıksam :)

Murat

Şablonu çok iyi kurmuşsun üstada 3 ayakta kaç atta 10 numara Yok hayret ediyorum valla.

admin

Rastgelsin o zaman :)

admin

Sadettin yedi ikilimi. Eskayra tabelada yok.

admin

Geride kaldı sonra içeriden girdi ama yok bitti at.

admin

Geçmiş olsun Ramazan

Ercannn

Ramazan bey müslüm çelik nasıl yazılmaz okadar atın içindeeee yazık oldu vallaaa

Ercann

Kusura bakmayın ramazan bey orayı kaçırmışım tekrar özürr…