izmir altili tahminleri can911

17 NİSAN 2017 PAZARTESİ İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Orta karar sayılabilecek bir İzmir programı yorumlarımla beraberiz. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle yorumlarıma geçiyorum… can911

1.Ayak: Grup içerisinde orjin olarak çok aşırı dikkat çeken bir safkan yok gibi. Ben de teker teker idman çalışmalarını ele almak durumunda kaldım. Özellikle bu koşuyu adeta hedef yapmış eküriler 7 (MAGİC TAYLOR) ve ahırdaşı 5 (COOL TİME) diğer tüm isimlere göre çok daha farklı derece gerçekleştirmişler çalışmalarını. Binici tercihi de bu tezimi adeta doğrular nitelikte. Ben açılışı bu iki isim yani eküriler üzerine kurarak eküriler BANKO diyerek başlangıç yapacağım.

2.Ayak: İzmir’e gelir gelmez aldığı 2.lik, mesafe uyumu, Yamak sınıfı atlama mücadelesi veren Adem Şen faktörü bir araya gelince 2 (AKÇEŞME) favorim. Mesafeye çok yabancı kalmayacak bir diğer isim 3 (KORATEŞ) bir önceki yarışın rövanşını almak isteyecektir. Binicileriyle son çalışmalarında istekli görünen 8 (AĞARAN) ve 6 (SOYLUKRAL). Kısalan mesafe avantajını değerlendirecek olan 4 (ÖZGÜRÜNOĞLU) ve eküri avantajıyla üç isme yer vermiş olacağımız 7 (KIRTOPRAK) bu ayakta şans vereceğim isimlerdir. Esrar Dede kilo dezavantajı nedeniyle kuponumda düşünmüyorum.

3.Ayak: Binici uyumu ve daha başarılı olduğu mesafeye çıkan 1 (AİRTOUCH) önceliğim. Yine sevdiği mesafeye çıkacak olan 6 (HAKUNA MATATA) diğer tercihim. Son koşularında formsuz görünse de kalitesiyle 5 (FLAWLESS VİCTORY) de ah vah dememek adına tercih edilmeli. Antrenörlerinin çok güvendiği fakat ilk yarışında hele ki yanlış koşu ve mesafe tercihi yaptıklarını düşündüğüm 9 (KÖRFEZ KRALI) idman dereceleriyle dikkat çekmesi nedeniyle şans tanıyacağım günün bomba önerisidir.

4.Ayak: Rahat bir yarış izlemek adına kapamaya kadar gidilebilecek bir koşu olacak. Sıralamam orjin yatkınlığı nedeniyle geçmişte de çim koşularını da çok beğendiğim Pontiac temsilcisi 1 (CRAZY MOUNTAİN), grup içerisinde çalışması bir tık üzerinde gördüğüm Elmastütün yavrusu 8 (THARWA), anneden Serkancan ve Scarf kardeşi eküri destekli 7 (HİDDEN FİGURES) ve koşuda muhtemelen favori çıkacak son idman performansıyla bunu hak eden 2 (KAYA LOGOSU) koşudaki son tercihim. Dediğim gibi geriye iki isim kalmışken dileyen kapayabilir.

5.Ayak: Verdiği ara sonrası Bursa’da müthiş bir performansla başlangıç yapan 2 (HURRİCANE FLY) muhtemelen günün favorisi olarak çıkacaktır. Ben hem kilo uygunluğu hem de takı sonrası vitesini binicisi idaresinde yükselten 7 (NEZİRKHAN) ismine kuponlarda yer verilemesi gerektiğini düşünüyorum.

6.Ayak: Günün kapanışı Şartlı Çim koşusuyla yapılacak. Daha başarılı olduğunu düşündüğüm takısına tekrar kullanacak olan Catrex ve Goldrex’in anneden kardeşi 14 (SON VURGUN) bu koşuda Mustafa ile kendini gösterecektir. Gazi şampiyonu kardeşi olmanın apoletiyle 5 (BARBARİAN) artık bunu hatırlama zamanıdır. İdmanda adeta uçan 10 (RAMAZAN EFENDİ) buradan Ramazan kardeşime selam göndererek kuponuma kendisini dahil ediyorum. Yükselen form grafiğiyle 2 (KAVACIK BEYİ) ve yaşadığı sorunlarından arındıysa kalitesiyle 7 (GARAVAS) da ihmale gelmez.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 7

2.Ayak: 2-3-8-6-4-7

3.Ayak: 1-6-5-9

4.Ayak: 1-8-7-2 /// 5-6

5.Ayak: 2-7

6.Ayak: 14-5-10-2-7

Kupon Tutarı: 57,60 TL (4.Ayakta 5-6 ilavesiyle geniş kupon 86,40 TL olup bütçe tercihinize bırakıyorum)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Silivrili

Bol şanslar olsun can abi.

Ramazan Yılmaz

Selamın alındı abicim adaşımın şans getirmesi umuduyla bol bol şanslar :)

GÖÇMEN123

İZMİR ALTILIM
*******************
5 COOL TIME
3 KORATEŞ
1.2.3.5.6.8.10
2 KAYA LOGOSU
1.2.6
2.5.7.10
TOPLAM : 5.24 TL
bol şanslar

GÖÇMEN123

ANGARA sayfası yokmu :)

GÖÇMEN123

son zamanlarda ciddiye almadığımızdan , birde inattan güzel veren altılıları kaçırıyoruz , birde misli diyoruz :) ama akıllandım artık …
ANGARA ALTILIM
***********************
5 MUSON RÜZGARI …. 1.3.4.6.7 ( yani hepsi , en zor ayak burası )
4 SİNCAP GÜL ( normalde bu at geçilmemesi lazım ama akıllandım : ) …. 1.3.2
4 DOMANİÇ ( bankom )
2 FIRST QUEEN ( BANKOM ) bu çocuğun at binişine hastayım : ) ben yanına altılımda at yazmıycam ama rakip yazacaklara 5.3
1 SEYYAHKIZI (bence bu atta geçilmemesi lazım ama yinede tek rakibini yazıcam 5 ZÜLÜMKAR )
5 EMİRİN ATI … 3.1 …… 4.9.8.10 kapalısı : )
YATIRACAĞIM ALTILI
****************************
1.3.4.5.6.7
4.1.3.2
4 DOMANİÇ
2 FIRST QUEEN …… 5.3
1.5
5.3.1 …..4.9.8.10
BÜYÜK KUPON : 60.48 TL
KÜÇÜK KUPON : 8.64 TL
şimdiden bol şanslar ….

8
0
Tahmin paylaş.x
()
x