Ana Sayfa / Tahminler / 17 NİSAN 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ
bursa altili tahminleri

17 NİSAN 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

17 Nisan 2017 Pazartesi günü ertelenen İzmir koşuları yapılacaktır. Bursa at yarışları saat 14:00 itibari ile başlayacaktır.

1 - AYAK: Son Kocaeli koşusu ölçü olmayan ve uygun grupta kazanmasını beklediğim 5 - DIVINE BOY bankom. (5.DIVINE BOY - 12.PRETTY BOY EKÜRİDİR)

2 - AYAK: Ağır kilosuna rağmen 1 - ÖZBİLGİN ve uzun mesafe tecrübesi bulunmayan 4 - BOLVADİN favorilerim. Son 2.liği ile toparlandığını belli eden 12 - GÜVEN BEY rakipleridir.

3 - AYAK: 2 - CANBERAT, 3 - DOĞUHAN, 4 - FRİGYALI, 6 - KIRBAÇ, 7 - KOTAN AĞA işlerine göre öne çıkan isimler. Fakat işlerini yarışlara yansıtan tek isim var 3 - DOĞUHAN. Kendisini tanıyan binicisi ile banko tercihimdir.

4 - AYAK: Ağır kilo handikapına rağmen 1 - TOVİN favorim. 2 - WINALOT ve 4 - DARK KHAN rakibidir. 3 - MÜTEKAMİL yeri olanlar için önerimdir.

5 - AYAK: Sprinter yapıları ile 1 - DESTİÇAĞ ve 4 - BAŞMİMAR favorilerim. 6 - MURTECİZCAN görüğü koşular sonrası farklı koşabilir. 3 - İLKSEN yeri olanlar için önerimdir. 7 - OVA muhtemelen yarışın favorisi çıkacak ama 7-8 yaş üstü isimlere genelde oynamamayı tercih ediyorum.

6 - AYAK: 10 - MAYSAPERA İstanbul'da gördüğü 2 koşu sonrasında uygun grupa favorim. Sinyal vermeden son koşusunu kazanan 11 - ŞUBAR rakibidir. Beklenen koşularını yapamayan 8 - MISS TURKEY ve 7 - WARRIOR LADY için grup uygun. Start sorununa rağmen 4 - STORMBELL yazmamak olmaz. Uzun aradan sonra koşu gören 2 - LA BOHEME sürpriz. 12 - ÇÖLAN RÜZGARI eklendi.

Herkese bol şanslar

Kupon

5
1-4-12
3
1-2-4-3
1-4-6-3
10-11-8-7-4-2-12

20,16 TL

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

21 yorum

 1. ETC

  Şans sizinle olsun dostlar…

  1.Ayak: DIVINE BOY isimli atın uygun grupta özellikle de grubun yakın zamanda en iyi bitiriş süresini elinde bulundurması, tabela rekabetleri ve eküri avantajı, bu ata alışkın jokeyiyle tercihlenecek atların da başında geliyor. 01.03.2017 tarihinde ZÜLFO KİRVE gibi kalite bir atla çekişmesi neticesinde gruptan 2.likle ayrılan ve buna benzer yarışlarında DIVINE BOY ile çekişme içinde olan KOBATER’in GÜNDÜZELİ ile tabelada yer bulacağına kesin gözüyle bakıyorum. BANG BANG’in ve son yarışında ÖMER COPPER ile çekişmesinden az farkla mağlubiyetle ayrılmış ve gününde olduğunu düşündüğüm KALINKA’nın grubun en hafif sıkletine sahip olması özellikle elini epey güçlendiriyor.

  2.Ayak: Uzun mesafe koşularında son startlarını da ele alacak olursak, grubun en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran MÜDERRİS’i, ve 11 Ocak tarihindeki tek uzun mesafe koşusunda elde ettiği 2.liği (O koşuda 1.nin AHMİN olduğunu belirtmekte fayda görüyorum) bu grup açısından son derece önemli olan ASARCIKLI’yı koşunun en şanslı 2. ismi olarak gördüğümü belirtmekte yarar görüyorum. Ve dikkat. 11 Ocak yarışındaki 3.lüğüne oranla daha tecrübeli bir binici ile start alacak olan FIRATIN ÖFKESİ’nden bu koşuda alışılmadık bir süpriz beklenebilir. Ve de GÜVENBEY… Nevzat AVCI ile katıldığı ilk koşusunda 1.400 KUM’da tatminkar bir yarış çıkaran GÜVENBEY de farklı bir yarış çıkarabilir.

  3.Ayak: Grubunun en kilolu safkanı olmasına rağmen, 16 Mart ve 11 Nisan tarihlerinde Ş.AKDUMAN ile katıldığı koşularda önemli rakip-jokeylere karşı çetin bir sınavdan geçen ve koşularda tabelada yer alan DOĞUHAN’ın (bitiriş süreleri de dikkate alınmalı) bu koşuda da ölçülü davranacağını düşünüyor ve TOKAÇOĞLU ile kısa mesafede değişik bir tarz deneyeceğini düşündüğüm FRİGYALI ile birlikte düşünülmesini öneriyorum.

  4.Ayak: LUCKY RACER’ın bu koşunun sigortası olduğunu belirtmekte yarar görüyorum. Çünkü TOKAÇOĞLU ile 23 Ocak tarihinde katıldığı yarışta elde ettiği 1.liği dikkatlerden kaçmayacak ölçüde önemli bir birincilikti. Katıldığı tüm yarışların tamamına yakınını tabelada tamamlaması ve hafif kilosu da bu koşuda bu atı tercihlemek konusunda kolaylık sunuyor.

  5.Ayak: Kısa mesafede, farklı hipodromlarda son iki koşusunda elde ettiği 1.likleri ile OVA’nın ve son 10 yarışının tamamını tabelada tamamlayan ÇERMİ KHAN’ın bu koşuda birlikte düşünülmesi gereken ikili olduğunu düşünüyorum.

  6.Ayak: 22 Mart tarihinde katıldığı koşuda nefes kesen bir yarışın neticesinde 1.liğe hükmeden ŞUBAR yine koşunun en önemli atlarından 1.si, aynı koşuda bu atla rekabet içerisinde yarışı 2.likle bitiren STORMBELL bu atlardan 2.sidir. Bu iki atın bu nedenle birlikte değerlendirilmesi taraftarıyım.

  1.AYAK: 5 – 10 – 14 – 15
  2.AYAK: 2 – 5 – 6 – 12
  3.AYAK: 3 – 4
  4.AYAK: 6
  5.AYAK: 2 – 7
  6.AYAK: 4 – 11

  TUTAR: 7.68 TL

  Bol şans…

 2. selamlar , bol şanslar , yarım 1 saat önce eve girdim , siteye bakayım dedim , BURSA yı hemen yapıştırmışsınız : ) ama benim önümde şuan ne bir bülten var nede bir gazete eki mecburen T.J.K dan çalışıyorum tamamen bana ters ama şunu hep merak etmişimdir , acaba ata neden kg verirler , TOVİN diyorum NEDEN HEP 53 ,55 ,58 KG KOŞARKEN ŞİMDİ 60 KG : ) acaba kaliteli atamı kg verirler onu merak ettim , sadece bu koşuya baktım , yarın TOVİN benim bankom bu arada , şimdiden bol şanslar …

  • İyi ata kilo verilir lafı bir anlamda doğru. Kısaca özetlersek; Bir at yarış kazandıkça şartlarını doldurmaya başlıyor ve daha iyi gruplarda yarışması gerekiyor. Yok ben alt grupta iyiyim derse kg ekleniyor. Tabi apranti farkı vs de var. Sezon başlarında kaliteli atlar şartlar sıfırlandığı için aynı kilolarda çok uygun gruplara da düşebiliyor.

 3. 5. ayağa baktımda şimdi birtane at var acayip dikkatimi çekti ama siz yazmamışsınız , sanırım bu atıda ben tek atıcam ,BÜYÜKDÜŞÜN , YÜCELİR , FORDA TEK ,BARBORE , SAVAŞ ATI bu atlarla koşmuş atın burada ne işi var , çerez bunlar bence : ) bir inceleyin derim

 4. 5. ayağa baktımda şimdi birtane at var acayip dikkatimi çekti ama siz yazmamışsınız , sanırım bu atıda ben tek atıcam ,BÜYÜKDÜŞÜN , YÜCELİR , FORDA TEK ,BARBORE , SAVAŞ ATI bu atlarla koşmuş atın burada ne işi var , çerez bunlar bence : ) bir inceleyin derim , bahsettiğim at OVA

  • Ova favori çıkacak isim, yazıya eklemeyi unutmuşum. 7-8 yaş üzeri atları kuponuma genelde eklemiyorum.

  • ETC

   OVA esasında bir manada koşusunun en şanslı ismi olacak ama diğer manada ÇERMİ KHAN’a da dikkat edilmesi taraftarıyım. Son 10 koşusunda elde ettiği tabela dereceleri ve özellikle bitiriş sürelerindeki durum dikkat çekicidir. Benburada OVA’yı banko olarak düşünebilirdim ama gene de tek başına yazılması riskli olur. 1200 metrede liderliği çoğu kez kaçırıp 2.likle yetinen ÇERMİ KHAN 1.400 de bu koşuda sonuna kadar gidecektir.

 5. FAVORİMİ ? bu atın problemleri vardı giderildi yaz istersen

  • Evet yarışın favorisidir.

  • ETC

   Admin dostum ÇERMİ KHAN için fikirlerin nedir? Önerir misin?
   Ben bu koşuda bu atı en az OVA kadar iddialı görüyorum, referans olarak da önceki yarışlarında hipodrom farklılıklarına rağmen elde ettiği bitiriş sürelerini göstermek isterim.

  • Çermi Khan’ı çıkartıp İLKSEN eklemeyi düşünüyorum. OVA ile ÇERMİ kaçıp yarışı hızlandırır sprinterler işi bitirir görüşündeyim.

  • ETC

   Eveeet. Şubat ayındaki yarışlarını inceledim İLKSEN’in. Geçtiğimiz günlerde liderlikleriyle bilinen GÖRÜNTÜ isimli ata üstünlüğü olmuş 2 yarıştan 1.likle ayrılmış, ekleme yapmaya çok müsait ayrıca çok yerinde bir tespit

 6. 5.ayakta 9 basyazar en ıyı sprınte sahıp safkan

 7. Ramazan Yılmaz

  Bol şanslar admin bey

 8. silivrili

  Sayın admin ve tüm bankotahminler ailesi saygılar ve bol şanslar.
  Ramazan bey sizede selamlar olsun.

 9. ben misli denicem :)

 10. BURSA ALTILIM
  *********************
  2 ALİDEV ( bankom , aynı zamanda g.g 10 tane denicem ) … 14.13.3.4.10.15.5
  3 OĞLUM KAYRA ( bankom ) …. 2.6.11.8.3
  2 CANBERAT ( bankom ) …. 1.3.4.8
  1 TOVİN ( bankom )
  7 0VA ( bankom )
  8 MISS TURKEY ( bankom ) …4.7.14
  ( bankom dediğim atlarla misli denicem ( birde çifte denicem ) evet HOCAM top sende , bankom hakkındaki düşüncelerini merak ediyorum

 11. OĞLUM KAYRA nın oldugu koşuda sondaki 3 ….. 13 olacak yanlış yazmışım

 12. 3 oglumberat / 2 canberat çifte aldim , birde 5 lisini yatirdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir