elazig altili tahminleri

17 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

İstanbul programına hazırlık yaparken zevk yapmak ve takip için ufak bir ELAZIĞ kuponu yapacağım. Göz ucuylada olsa yaptığım çalışmalarla ve birkaç takip atımın olması, üstüne birtanede tekim varken 1.Altılıyı değerlendirmek istedim. Belki denk gelir diyerek;

1.Koşu: Koşmuş oldukları yarışlar ve yaptıkları dereceler neticesinde 2-CINGEN KIZ ve 3-DAĞZEN ön plana çıksada, çalışmaları olumlu gözüken, kendi çalıştırıp kendisi binen jokeyi ile 10-ZÜLHA, 8-LİZGE, ve Adanadan gelip burada üc tane galop yapan ve çalışmalarını yaptıran jokeyle start alacak olan 7-İSTANBUL YILDIZINI yazarak ilk ayaği geçelim.

2.Koşu: Kendisine göre uygun gruplarda start almaya devam F.Yardımcı idaresindeki 1-TEKCAPKAN  Vağon’a rağmen fotoyu önde geçer diyorum ve BANKO olarak öneriyorum..

3.Koşu: Handikap puanınında gösterdiği gibi ve koşmuş olduğu gruplarla bu grubun alakası olmayan, 1-SEBOŞ Alternatif tek arayanlara önerimdir. Ancak buradaki ilk koşu olması sebebiyle ne yapacağını kestiremediğim ismin yanına ayagına çabuk isim olan ve son koşusuyla kazanıra kadar giren 5-NANİ NANİ’yi sürpriz olarak kuponumda bulunduracağım.

4.Koşu: Yine bir maiden koşu.. Üç tayla geçmeye çalışacağım. Son yarışıyla maidenda fazla kalmayacağını düşündüğüm bu vasat grubu lehine çevirebileceğini düşündügüm 10-UCAR KIZI ilk tayım. Ekürilerin ilk yarışlarını ölçü almayarak (1-9) -TURBONUN KIZI ilk rakip olarak öneriyorum. 3-BİRSIKHANIM’ıda ilave ederek bu ayağı kapatıyorum.

5.Koşu: Adanadaki son cim yarışında bile çok iyi görünen 3-KIMIZ ilk atım ve net favorimdir. Uzun mesafeleri iyi yapan ama bir türlü kazanamasada 1-PALATUMBUL ilk rakibidir. Son koşuları olumlu ve sinyalli 7-ORFEUS ve 8-BABA SÖNMEZ ihmale gelmez. Kazandığı yarışlar sonrasında son koşusunda tabela dışında kalan, bu koşuya on kiloluk siklet indirimiyle giren 11-TEKİNEFE’yide yazarak bu ayağı kapatmaya çalışacağım.

6.Koşu: Ayağına çabuk seri atların fazla olması 4-CAPPADOCIA’ya yarayacak gibi duruyor. Ama her yarışında ıskalamadan yazdığım ve gelirse güzel bir sürpriz yapacak olan 7-KARA KANTOS ve buradaki seri isimlerin en hızlısı olduğunu düşündüğüm ve koşuyu tek nefeste bitirebilme ihtimaline karşi 8-KEITA’yıda yazarak bu ayaktan çıkmaya çalışacağım..

1.ALTILI TAHMİNLERİM

2-3-10-8-7

1- TEKCAPKAN

1 // 5

10-9-3

3-1-7-8-11

4-7-8

KUPON BEDELİ : 18.00 TL

Herkese BOL ŞANSLAR..

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sümer

sebosu tek yaz

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x