Ana Sayfa / Tahminler / 17 MAYIS 2015 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

17 MAYIS 2015 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

2015 Gazi provalarını dolu dolu yaşamaya başladığımız zaman sürecinde dolu dolu ve çekişmeli bir program görüyoruz. İstanbul altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

 

1.AYAK: Yeterince iyi çalışma sergileyen mesafeye ve pilotuna olan uyumuyla eküri destekli 4 (SAMBA) önceliğim olacak. Her yarışında daha sağlam basmaya başlayan bunu kazanmaya götürmek isteyecek olan 7 (VEFAKAR) küçük kuponlarda mutlaka bulunmalı. Sürpriz gibi görünecek diğer önerilerim geçmişte sentetikte çıkardığı yarışlarını tekrar anımsatmak isteyecek 3 (LUDOVİCO) ve çalışmaları dikkat çekici ki yarıştaki kilo avantajıyla bunu pekiştirecek olan 8 (BERKAYHAN) sürprizimle günün ilk ayağını noktalıyorum.

 

2.AYAK: Koşunun favorisi 10 (METECİK) görünüyor olsa da kısa mesafeli yarışta devreye girebilecek başka isimler olacağı düşüncesindeyim. Bunlar 12 (ERBABAM), 2 (BİÇER), ekürili 8 (MERTKAL), 4 (ERSANAĞA) ve 9 (CAPPADOCİA) olacaktır.

 

3.AYAK: En iyi dişi kim sorusuna cevaben katıldıkları çoğunluk yarışlarda sadece erkeklere geçilen 2 (BİCİ BİCİ) ve 13 (SEDDİFİ) arasındaki mücadele bize yanıtı verecektir. Yeri olanlar idman performansı dikkatimi çeken ekürili 10 (LUCKY MOMENT) 'i de ilave edebilir.

 

4.AYAK: İlk değerlendirmemi yaparken heralde günün bankosunu bu ayakta çıkarırım diye düşündüm. Koşu tecrübesi ve gelişen grafiğiyle 8 (ŞAHİNTER) olacaktı bu isim. Ekonomik kuponlara tek olarak önerebilirim. Fakat ben idman performansını gördükten sonra Özcan idaresinde 2 (AZGIN FIRAT) kesinlikle kuponumda yer alacak dedim, Kaizbert yavrusu 4 (CANDOSTUM) da eşgali ve kilo avantajı ile değerlendirilebilir.

 

5.AYAK: Hasan Adalı koşusunda form durumu ve çalışmaları ile ekürili 1 (WİLLPOWER) öne çıkıyor olsa da çim pist performansını çok beğendiğim binicisiyle uyumlu 5 (ADAKARASI) ve pistte adeta kanatlanan 8 (TWİNSEA) bu koşudaki önerilerim olacaktır.

 

6.AYAK: Son Preveze koşusunda banko önerdiğim ve kazanarak beni yanıltmayan, geride bıraktığı önemli rakiplerine adeta bu yarış için gövde gösterisi yapmıştı. Bir kez daha bankom 8 (MY BAŞKAN)

 

Şablonum:

1.Ayak: 4-7-3-8
2.Ayak: 10-12-2-8-4-9
3.Ayak: 2-13-10
4.Ayak: 8 /// 2-4
5.Ayak: 1-5-8
6.Ayak: 8

Küçük kupon tutarı: 12,96 TL /// Geniş kupon tutarı: 38,88 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
mustafa kemal
Ziyaretçi
mustafa kemal

Abi emeğine sağlık…Yazdığın gibi gelsin abi…

admin
Yönetici

Bol sanslar

admin
Yönetici

Amarelise olmamasi sasirtti daha cok. Bakalim neler olcak.

ibrahim58
Ziyaretçi
ibrahim58

Güzel kurgu bolsans benim altılı 3 4 6 7 2 nci ayak hepsi 3 üncü ayak 2 tek 4 üncü ayak 4 5 7 8 5 inci ayak 5 tek 6 nci ayak 5 7 8 10

admin
Yönetici

1-2-3-4-5-6-7 ///
1-2-3-4-10-12-13 ///
1-2 ///
8 ///
1-5 ///
5-8 ///
BOL ŞANSLAR HERKESE

mustafa kemal
Ziyaretçi
mustafa kemal

Öncelikle oynayan herkese bol şanslar…Can abi emeğine sağlık bugün için beni affedin yorumlu tahminim olmayacak.Şablonumu müsadenle paylaşmak isterim sayfanda abi.

ALTILI ŞABLONUM:

1.AYAK: H
2.AYAK: H
3.AYAK: 2
4.AYAK: 8
5.AYAK: 5
6.AYAK: 8,10

Harun kıral
Ziyaretçi
Harun kıral

Herkese bol sans

mustafa kemal
Ziyaretçi
mustafa kemal

Saygı benden Abi…Umarım şans yanımızda olur..

soner
Ziyaretçi
soner

Aklıma bir soru takıldı ya can abi ya admin bilir dedim bici bicinin kardeşi TORUK MACTO en son 2012 de koşmuş bu safkan daha 6 yaşında ve 3 senedir koşmuyor nedenini biliyormusunuz ? şimdiden cevabınız için teşekkürler
damızlık olarakmı tutuluyor diye düşündüm ben siz umarım biliyorsunuzdur.

admin
Yönetici

Geçen sene aygırlığa başladı.

admin
Yönetici
ilkerselim
Ziyaretçi
ilkerselim

adana tahminleri olmayacakmı acaba

admin
Yönetici

Adana’ya tahmin yok maalesef.

Ozlem
Ziyaretçi
Ozlem

Pekii tekiniz varmı

mustafa kemal
Ziyaretçi
mustafa kemal

Yazınızı yeni gördüm.Adana ile ilgili size değelendirebileceğiniz bir kaç tek kadar çok tuttuğum 2 isim verebilirim

3.KOŞU 1 KEİTA (Tek tutuyorum)
5.KOŞU 3 BEYPOLAT (Tek tutuyorum)
6.KOŞU 6 ABJAR çok tutuyorum
7.KOŞU 6 SILENT FORCE (Tek tutuyorum)

yazdığınız gibi gelmesi dileğiyle bol şanslar

emin
Ziyaretçi
emin

can hoca tahminler güzeldi,sizin mustafa kemal hocanın By creedin v e adminin yorumlarıyla altılı hazırlamak daha bir zevkli oluyor.tekrar teşekkürler..

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla