17 MAYIS 2015 İSTANBUL AGF ORANLARI

İSTANBUL YARIŞLARI AGF ORANLARI 11:45

istanbul-agf-oranlari

Bugün Veliefendi Hipodromu, 3 Yaşlı İngiliz taylarının Gazi Koşusu öncesinde büyük çekişmesine sahne olacak.

Nefesler tutulacak, 2015 yılının Dişi ve Erkek Taylarda Şampiyonları belli olacak

28 Haziran Pazar günü gerçekleşecek olan Türk Yarışçılığı’nın Derbi’si Gazi Koşusu öncesinde, 3 Yaşlı safkan İngiliz taylarının bu koşu için  provaları devam ediyor. Bu önemli koşu öncesinde, 60’ıncısı yapılacak Dişi Tay Deneme ile Erkek Tay Deneme Koşuları’nın sonuçları heyecanla bekleniyor. Erkek ve Dişi Tay Deneme Koşuları’nda 14’er safkan birincilik mücadelesi verecek. Birinci gelecek taylar sahiplerine yaşattığı gururun yanı sıra, 400.000 TL para ödülü de kazandıracak.

17 Mayıs pazar gününün 8 koşulu yarış programında, Hasan Adalı ve Göz Nurunu Koruma Vakfı koşuları da önemli safkanların zevkli mücadelesine sahne olacak.

Triple Crown’ın ilk ayağı…

3 Yaşlı Dişi ve Erkek Tayların en önemli koşularından kabul edilen Tay Denemeler Triple Crown’ın da ilk ayağını oluşturuyor. Tay Deneme’yi kazanan safkan, Gazi Koşusu ve Ankara Koşusu’nu da kazanması halinde Triple Crown yaparak 1.350.000 TL’lik para ödülünün de sahibi olabilecek.

AGF ORANLARINA GÖRE ALTILI

İlk ayakta 7 – VEFAKAR ve son ayakta 8 – BAYBAŞKAN günün en çok güvenilen safkanları konumunda.

7 – VEFAKAR son koşusunda bekleneni veremese de bu sefer üstünde Halis Karataş olması oyun tercihlerini oldukça etkilemiş gözüküyor. Açıkçası ilk ayak için bu kadar sürdirek çıkan bir at beklemiyordum. İki türlü oyun kurulmuş gibi gözüküyor. VEFAKAR tek atarak oyun kurmayanlar ekürilerden 9 – VIGASCOGNE, 2 – SUBIRA ve 6 – SOYBAŞ ile ilk ayağı geçenler çoğunlukta.  Yinede ilerleyen saatlerde bu oranlar değişebilir gözüküyor.

En fazla at yazılan ayak ise 2. ayak. 1 – ABUŞ biraz farkla ön plana çıkarken 12 – ERBABAM ve 10 – METECİK diğer favori isimler.

Dişi Tay Deneme koşusunda 2 – BİCİ BİCİ ön plana çıkarken 1 – AMERELISE en yakın rakibi konumunda. Hemen arkadan eküriler geliyor.

4.ayakta 8 – ŞAHİNTER favori çıkıyor. En yakın rakipleri 4 – CANDOSTUM ve 2 – AZGIN FIRAT.

5.ayakta eküriler az bir farkla favori çıkarken yanlarına 5  – ADAKARASI ekleyenler çoğunlukta.

Son ayakta ise Selim Kaya ile 8 – MY BAŞKAN’ın günler önceden favori çıkacağı biliniyordu. Bugün adeta rakipsiz görülüyor. En yakın rakibi 10 – RENK ile arasında 40 puan fark bulunmakta. 3 – GÜNGÖR BABA ve 5 – LANNİSTER daha sonraki seçimler. Karataş’ın 5 – LANNİSTER’den yerine RENK seçimi atın oynanma oranını oldukça düşürmüş.

Favorilerden ortaya çıkan altılı kuponu

7

1-12-10

2-1

8-4-2

1-5

8

Bugün İstanbul koşuları için altılı tahminleri

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.