kocaeli altili tahminleri bombaci

17 MART 2017 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Kocaeli altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Vasat durumdaki safkanların mücadelesinde son yarışında çok inceden bahsetmiştim. Koştukça form tutmaya başladı gözüme çok çarpıyor demiştim. Bu defa bu yarışta (1) AMCABEYKAYA ya ilk şansı vermek istiyorum. (7) ÖRÜMCEKBEY ilk rakip gördüğüm isimdir. Yine aynı şekilde (2) BOLU KARTALI ve (8) SALTUKCAN dan etkili yarış bekliyorum. Suprizi de (10) SALKIMSÖĞÜT ten bekliyorum. (İLAVE VARDIR NOT KISMINA BAKINIZ)

2.AYAK: Mesafe biraz daha uzun olsaydı muhtamelen (2) VELİAHT tek yazardım. Mesafeyi yadırgamaz ise buranın yinede en şanslı ismidir. Bu safkan haricinde ayrılmadan yazılması gerektiğine inandığım iki safkan (4) SPORTİNG ve (5) İNDİAN RADJA dır. Yarışın suprizini ise (3) BARRERA dan bekliyorum.

3.AYAK: (7) TOYGAR ın uzak ara AGF çıkacağı yarışta bu safkan yine alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır. Rakip gördüğüm isimler ise (2) MUSYUS ve (3) LEO olup yarışın suprizini ise (5) SINABUNG tan bekliyorum.

4.AYAK: Artık defalarca kendisini kanıtladı. Dileğen elbette tek bekleyebilir hiç itirazım yok. Ben supriz kovalamaya devam edeceğim (1) YENİLMEZ ilk safkanım. İlk rakip gördüğüm isim (8) ROYAL KHAN ve (2) AD HOC olup yarışın suprizini ise yarışın kraliçesi (10) WHİTE QUEEN den bekliyorum.

5.AYAK: Tartışmasız olarak tam bir hayal kırıklığı olan safkan hiç umulmadık yerde can yakabilir. Çok safkan yazan yarış severlere tavsiye ederim (2) BEDRİ ilk safkanım. Rakipleri şablonumda olacaktır.

6.AYAK: Kazanmaya devam etmesini bekliyorum (1) DEMİRGÜLLÜ BANKOM. 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-7-2-8-10-9

2.AYAK: 2-4-5-3

3.AYAK: 7-2-3-5

4.AYAK: 1-8-2-10

5.AYAK: 2-4-7-8-3

6.AYAK: 1 TEK

NOT: DUYUM ALMADIĞIM NE KİMSE , NEDE KONUŞULMAYAN WHATSAPP GRUBU KALDI. SÖYLEMEK DURUMUNDA KALDIM 1.AYAKTA (9) NUMARALI ATICI KIZ ŞABLONA İLAVE OLMUŞTUR.  (13.47) 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar bombaci

ILYAS
Ziyaretçi
ILYAS

Günaydın hayırlı cumalar dilerim teşekkür ederim şimdiden arkadaşlar

Sami 01
Ziyaretçi
Sami 01

Hayırlı cumalar bol şans

admin
Yönetici
admin

Değerli takipçilerimiz, yorumlarınızı bekliyoruz. Üye olarak veya mobil uygulamlar aracılığı ile bizlere yorum gönderebilirsiniz.

Uygulamalara aşağıdaki linkten;

http://www.bankotahminler.com/mobil/

Üye olmak için buradan devam edebilrisiniz;

http://www.bankotahminler.com/wp-login.php?action=register

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

alsana tutmus bi kupon daha :)

toprak_tan
Üye
toprak_tan

Bol Şanslar
1-ayak 1-7-8-10
2-ayak 2-4-8
3-ayak 3-5-7
4-ayak 1-4-8
5-ayak 4-5
6-ayak 1-6-7
kupon bedeli=38.88 ₺