17 Mart 2017 Cuma Kocaeli Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Bugün altılı ganyan oldukça karmaşık bir maidenle start alıyor. Gruptaki isimler arasında bariz bir favori yok en azından benim için. Bu sebeple bu ayağı kalabalık tutmakta fayda görüyorum. Sıralamam şablonda.

2.AYAK : Son koşusunu beğendiğim 2.VELİAHT favorim. 5.INDIAN RAJDA iyi çıkış yapıp tempoyu ayarlarsa rakiplerine üstünlük sağlayabilir. 8.WIND OF EAST, 4.SPORTING, 1.DEMİRRIFKI ve 3.BARRERA şans verdiğim diğer safkanlar. 7.BUENOS DIAS ve 6.PRESENT PERFECT sonraki ihtimaller.

3.AYAK : Uzun zamanın ardından özlediği birinciliğe uzanırken oldukça iyi görünen 7.TOYGAR bugün yine benzer bir koşuda sonlarda yapacağı etkili ataklarıyla fotoyu önde geçecektir.

4.AYAK : Özellikle son koştuğu Açık Grup mücadeledeki ikinciliği göz dolduran 1.YENİLMEZ o koşudaki performansıyla bu koşu için fazlasıyla yeterli olduğunu gösterdi. Sikletine rağmen aynaya kadar rakiplerine direneceğine inanıyor ve banko olarak öneriyorum.

5.AYAK : Gününün maiden mücadelesinde 4.MAG BEY gruptaki en çok ışık vadeden tayı. Rakiplerine oranla çizdiği performanla alternatif arayanlar için sığınacak liman olabilir. Kendi kuponumdaki rakipleri şablonda.

6.AYAK : Rakiplerinin oldukça üstünden performans sergileyen 1.DEMİRGÜLLÜ daha önce üstünlük sağladığı rakiplerini geride bırakabilir. Güvenemeyen veya yeri olup rakip arayanlara rakiplerim
şablonda.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM
1.AYAK : 8.7.10.3.4.2.9.6
2.AYAK : HEPSİ
3.AYAK : 7
4.AYAK : 1
5.AYAK : 4.7.6.5.8
6.AYAK : 1 // 11.7.9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar

silivrili
Üye
silivrili

Bol şanslar
Ramazan bey

admin
Yönetici
admin

10 /
4-5 //
H //
H //
4-8 //
1 //

Senin MAG BEY’e orijin hatrına rakip ekledim :)

Rastgelsin

Barışçı
Üye
Barışçı

bol şans ramazan

admin
Yönetici
admin

Değerli takipçilerimiz, yorumlarınızı bekliyoruz. Üye olarak veya mobil uygulamlar aracılığı ile bizlere yorum gönderebilirsiniz.

Uygulamalara aşağıdaki linkten;

http://www.bankotahminler.com/mobil/

Üye olmak için buradan devam edebilrisiniz;

http://www.bankotahminler.com/wp-login.php?action=register

binbastar
Üye
binbastar

Selamlar bol şanslar

KOCAELİ

Oldukça denk safkanların biraraya geldiği koşu programında son koşuları ile artık kazanma vaktinin geldiğini gösteren MAG BEY günün güven veren safkanı konumunda.

1.AYAK: ÖRÜMCEKBEY ve SALKIMSÖĞÜT rakiplerinin bir adım önünde gözükoyorlar.Son çalışmaları etkili ATICI KIZ ve bu kez daha etkili koşabilecek KAYA PRENSi daha sonra şans verdiğim isimler olup.Son yarışını ölçü almadığım BOLU KARTALI ve maidenin gediklisi AMCABEYKAYA surpri şansı verdiğim isimler.

2.AYAK: GEnelde temposunu koşu içerisine yayabildiği görece daha uzun mesafeli koşularda bir tık daha etkili olmasına rağmen sabırlı bir bekleme ile 2-3 giderek kurşunlarını düzlük üzerinde atmaya başlarsa VELİAHT bu grubu çok rahat geçer, koşuyu süratlendirirse sonlarda SPORTING’e avlanır diye düşünüyorum.

3.AYAK: SINABUNG zorlu koşudaki favorim.TOYGAR en yakın rakibi konumunda.MUSYUS bu grupta herzaman iş yapar.LEO ve ekürisi ile MAN ON FIRE daha sonra.

4.AYAK: Genel puanlamanın oldukça dışında kalıyorum bu koşuda.BURGUNDY LIFE ve BALYECI SALİH micadelesinin koşunun galibini belirlemesini bekliyorum.YENİLMEZ sigorta.

5.AYAK: Başlıkta da belirttiğim gibi MAG BEY BANKOM!

6.AYAK: Oldukça karışık bir yarış sıralamam
1-4-6-5-2-9-11-13

TUTAR:86,4TL
ALL RIGHTS RESERVED binbastar

admin
Yönetici
admin

Mag Bey için bir destek daha geldi. Bol şanslar Binba Star

binbastar
Üye
binbastar

teşekkürler fena başlamadık sonu da iyi gelir umarım, herkese bol şans, saygılar

salvatore
Üye
salvatore

Herkese bol şanslar diliyorum
1.ayak:Bolu Kartalı nın start sorunu yaşamazsa foto önüne geleceğini düşünüyorum.Örümcekbey ve Salkımsöğüt sert iki rakip olur.
2.ayak:İlk safkanım Wind of East olacak.Ancak çok denk bir grup olmuş.Kapatılmalı.
3.ayak:Musyus Toygar Sinabung arasında bir yarış.
4.ayak:2. yarışındaki 1.28 lik dereceyi bugün 1.26 sınırlarına çekecektir Royal Khan…A .kurşun bu at için geldi bence.Kazanacaktır.
5.ayak:Uçanşah orjin ve performansıyla bir adım önde..Mag Bey rakibidir..
6.ayak:sıkıntılı bir yarış..sırasıyla Demirgüllü.Handi girl.Analux .Hendek Prensesi.Nehircan Ve Sevimli Bibi yazılmalı
Herkese Saygılar

admin
Yönetici
admin

Ramazan senin kupona talimiz :)

silivrili
Üye
silivrili

Attan düşen o değil mi?

silivrili
Üye
silivrili

Bende varım :))