17 MART 2015 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Son yarışını çok beğendiğim (3) ERSELÇUK favorimdir. Rakipleri son yarışlarıyla güzel bir form grafiği çizen (1) Queen Jazz, startta oyalanmazsa (2) ESPANYOL ve son olarak son yarışını önemsemediğim (5) DARE TO DREAM.

2. Ayak Koşmuş olduğu istikrarlı yarışlarla sürekli 1.lik mücadelesinde olan (4) AYGÖK favorimdir. Lakin üstünde şu hiç ısınamadığım aprantisi olmasa tek atacaktım. Öncelikli rakibi son yarışı gözümde büyüyen (5) BUHARALI, istikrarlı yarışlar koşan eküriler (7) NİNOŞUN KIZI, son yarışını önemsemediğim (10) KUTLUHANIM ve son olarak gördüğü yarışlar sonrası toparlanmaya çalışan (12) HAYMAANA.

3. Ayak Son yarışında ekurisine fedai olarak koşan ama ekurisi ATASOY’dan daha iyi yarış çıkartan KARAYAĞIZIN vermiş olduğu en iyi safkan olan (3) FİLOZOF TAY BANKOMDUR.

4. Ayak Son yarışlarını çok etkili kazanan WOODY için bu yarış kolay olmayacak. Çünkü gruba EXECUTIVE gelmiş ve bu safkan kesinlikle liderliği kimseye vermez. Arkasına BARRERA ve WOODY’İ takacak olan safkan birbirlerini tüketmeleri olağan. Ben bu yarışta (6) MAGRİB‘i lehine şartlarda görüyorum BANKOMDUR.

5. Ayak Gerçekten birbirlerinin stilinde olan 3 formda safkan var bu yarışta. Benim bu koşuda sonlarını çok beğendiğim (3) LİTTLE BİRD favorimdir. Öncelikli rakibi son yarışı çok iyi olan (4) CLARIS, (1) SMILE TO LIFE. Bu 3 safkan aynı stilde önde tempo kuran safkanlar. Hangisi bekleme yarışı yapar bilemem ama 3ününde liderlikte ısrarcı olacağını düşünüyorum. İçlerine baktığımda aralarda kendini hiç belli etmeyen pusuya yatmış bir sprintir safkan var. Yarış kafamda koşturduğum gibi giderse (2) LEATHER BAG yarışı vurma ihtimali çok çok yüksek.

6. Ayak Bu gruptan üstün olduklarını düşündüğüm (2) LEO ve (3) PAŞA GÖNLÜM gruptan ayrılmış durumda. Bu safkanların yanına tek bir safkan ekleyeceğim o da çok iyi yarış beklediğim (11) CHECKPOINTCHARLIE‘dir.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 3,1,2,5

2. Ayak : 4,5,7,10,12

3. Ayak : 3 TEK

4. Ayak :  6 TEK

5. Ayak : 3,4,1,2

6. Ayak : 2,3,11

ŞABLON TUTARI : 14.40 TLdir Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
arrow56

Adrian da Kocaeli kuponunu paylasacak mi ?

Adrian

bol şans bycreed..

arrow56 ufak kuponum

1.) 1,5,4,2,6,3
2.) 4,5,7,10
3.) FİLOZOF TAY(3)
4.) 3,4
5.) SMILE TO LIFE(1)
6.) 1,2,5,3,8

14.4 TL

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x