17 MART 2015 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Kocaeli altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Aslında tüm atların işaretlenerek riske edilmemesi gereken koşuda tek atı ayıklayabildim. Sıralamam 6 (LADY JAY JAY), 1(QUEEN JAZZ), 2 (ESPANYOL) küçük kuponlarda yeterli gibi. Bütçesi müsait olanlar 4 (JANKATIM), 3 (ERSELÇUK) da ilave edebilir. Fakat başta ifade ettiğim gibi hepsi de denilebilir.

 

2.AYAK: Dil bağı takıldıktan sonra sınıf atlayan 11 (YÜREĞİM) öncelik vereceğim isim olacaktır.Bu pist ve mesafedeki en iyi dereceye sahip ekürisinin de idmanda iyi işler çıkardığı 4 (AYGÖK), kazanarak maidena veda eden çalışmalarında da adeta uçan 5 (BUHARALI) arasında geçecek bir yarışa benziyor.

 

3.AYAK: Kısa mesafe sprint yarışında her daim koşuyu önde kabullenen, kontrolü de elinde tutan 1 (DAĞKAPLANI) taktik hatası yapmazsa koşuyu kazanacaktır.

 

4.AYAK: Çok denk ve zevkli geçecek KV-8 yarışında oldukça formda isimler var. Yarışı süratlendirecek olan 4 (WOODY), binicisi idaresinde çalışmalarını sürdüren ideal takıları bulduktan sonra kazanmaya alışan 6 (MAGRİB) ve sevdiği pistte alışık olduğu binicisiyle koşacak olan 2 (EXECUTİVE)  kuponumda yer alacaktır.

 

5.AYAK: Dişilere ait handikap yarışta binicisi idaresinde mesafeye yatkın olduğunu gösteren bugün kilo indirimi de alan 3 (LİTTLE BİRD) önceliğim olacaktır. Koştuğu yarışlarda dörtte dört tabela yapıp ikisini kazanan 4 (CLARİS) formuyla kupona ilave edilir. Kulaklık takısı sonrası sınıf atlayan ve kazanmaya başlayan binici uyumu faktörü olacak 1 (SMİLE TO LİFE) da mutlaka bulunmalı.

 

6.AYAK: Uzun mesafeli kalabalık handikap yarışta sıralamam şöyle olacak. Form durumu mesafeye yatkınlığı ile tabela istikrarlı 8 (DİSTANT GALLOP), binicisiyle gerçekleştirdiği çalışmaları ve uyumu ile 5 (ZAPPA), Bursa’da bu mesafede iyi işler çıkartan 1 (FATHER MOUNTAİN), bir diğer binici uyumu üst seviyede olan ve istikrarlı çalışmalarıyla 2 (LEO) ve sürprizde 13 (CATCH THE WİND)‘i öneriyorum

Şablonum:

1.Ayak: 6-1-2 // 4-3 //// 5
2.Ayak: 11-4-5
3.Ayak: 1
4.Ayak: 4-6-2
5.Ayak: 3-4-1
6.Ayak: 8-5-1-2-13

Kupon Tutarı: 24,30 TL  (/// sonrası 1.Ayakta 4-3 ve 5 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum.)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sebahattin

Tek yokmu arkadaslar

niğdeden

Akşam altılısını şimdiden verseniz. Mümkünse gündüz ve akşam altılısını aynı andada verebilirsiniz. İş dolayısı ile erken oynuyoruz diğer yazar arkadaşlarda dikkate alırsa seviniriz..

Bycreed

Sayin can kurgun güzel birleştirsek misli bulurmusuz. Arasıra ortak şablon paylaşmak isterim ne düşünürsün.

can911

Teşekkürler Bycreed,sizin de tekleriniz gayet isabetli olmuş. Başarımız adına her türlü fikire her zaman açığım.Selamlar