17 Kasım2013 Pazar İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşu  3-SABO BEY ve 1-BELGÜTAY arasında geçecek gibi görünüyor.Ben ilk ayağı bu iki safkanla geçmeyi düşnüyorum.Bu iki safkanın eksik koşması durumunda son koşusunu kazana formda isim 5-ALTUN FIRTINASI ve 4-CANBAZ devreye girecek olan safkanlardır.Son koşuları tatminkar olmasada uyumlu binicisiyle bu mesafelerin etkili ismi 4-DOREMİ AHMET ihmale gelmez.8-DUDRIO sürpriz şansı verilebilir.

2.AYAK : Denk safkanların mücadelesinde favorim 1-DEMİRKANBEY mesafeden etkilenmezse fotou önde geçer.Tabeladan pek düşmeyen 10-BURGAZBEYİ çim tecrubesi olmasada kazanabilecek forma ulaştı diye düşünüyorum.Stratta oyalanmaz ise 5-SONYAĞMUR ve 3-YİĞİTASLAN yarışa ortak olur.Geniş oynayanlar içingGünün bu zorlu mücadelesinde ayrım yapmadan HEPSİ demek mantıklı bir karar olur.

3.AYAK : Pist ayırt etmeden rakiplerini geride bırakmayı başaran 1-GÜMBÜRGÜMBÜR yarışın favorisi.Lakin binicisi değişen 9-SONKALELİM şans verilmeye değer.Bir önceki koşusuda GÜMBÜRGÜMBÜR TULBARKAN kapışması at başı ile sonuçlanmıştı şimdi ise kısalan mesafede 2-TULBARKAN yine kazanmaya aday.Önde boş kalırsa 10-RAZYANA beyaz bayrak ayna yapabilir.

4.AYAK : İki kalite safkan 8-TEAR DROP ve 4-MADRİDLİ kapışmasına sahne olacak gibi görünen maiden mücadelede muhteşem galoplarıyla 3-İKİBAKİ yarışın sonunu belirleyebilir.Startta oyalanmaz ise 2-CRYPTO STYLE bombayı patlatabilir.

5.AYAK : Bu mesafelerin etkili ismi 7-SERTBOĞAÇ H.KARATAŞ denetiminde BANKOM.Rakip arayanlara 10-KARAHİSAR ve piste yabancı olmayan 13-KARAEFE özlediği pist ve mesafede etkili olabilir.

6.AYAK : Start problemi yaşayan 2-KURLING değişen takılarıyla favorim fazla oyalanmaz ise kazanması benim için sürpriz sonuç olmayacaktır.Aksi taktirde 13-FIRE OF ANATOLIA, 12-ARZUCAN, 1-STEP SISTER ve 10-BIG STAR devreye girecek safkanlardır.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 3 – 1

2.AYAK : HEPSİ

3.AYAK : 1 – 9

4.AYAK : 8 – 4 – 3 – 2

5.AYAK : 7

6.AYAK : 2 – 13 – 12 – 1 – 10

TUTAR : 44,00 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.